Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
alexiss95

Zegarek kieszonkowy ALPINA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam troche siedze czasu w temacie zegarkow kieszonkowych i wpadła mi w recealpina i na 99 procent jestem pewien ze to autentyk , ale zanim będę chciał ją sprzedac chciałem się upewnić i sięgnąć waszych opini. Zegarek jest w świetnej kondycji i z tego co mi wiadomo to były produkowane w probie zlota 14k i 18k I tu moje zapytanie może mi ktos powiedzieć , jest materiał koperty, uprzedza pytanie punce są niewidoczne nawet przez lupę w środki koperty, i jaka jest cena aktualna na rynku ? 

Screenshot_2021-10-20-01-38-19-1.png

Screenshot_2021-10-20-01-38-27-1.png

Screenshot_2021-10-20-01-38-09-1.png

Edytowane przez alexiss95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wysoce mało prawdopodobne, by złota koperta zegarka wyprodukowanego w Niemczech w latach 30 XX wieku nie miała cech probierczych. Ostatecznie może rozstrzygnąć to tylko jubiler.

Zgodnie z regulaminem, na forum nie wyceniamy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tarant napisał(-a):

Jest wysoce mało prawdopodobne, by złota koperta zegarka wyprodukowanego w Niemczech w latach 30 XX wieku nie miała cech probierczych. Ostatecznie może rozstrzygnąć to tylko jubiler.

Zgodnie z regulaminem, na forum nie wyceniamy.

Prosze przeczytać że starte są próby niewidoczne poprostu zarysy widac 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alexiss95 napisał(-a):

Witam troche siedze czasu w temacie zegarkow kieszonkowych i wpadła mi w recealpina i na 99 procent jestem pewien ze to autentyk , ale zanim będę chciał ją sprzedac chciałem się upewnić i sięgnąć waszych opini. Zegarek jest w świetnej kondycji i z tego co mi wiadomo to były produkowane w probie zlota 14k i 18k I tu moje zapytanie może mi ktos powiedzieć , jest materiał koperty, uprzedza pytanie punce są niewidoczne nawet przez lupę w środki koperty, i jaka jest cena aktualna na rynku ? 

 

 

 

 

4 minuty temu, alexiss95 napisał(-a):

Prosze przeczytać że starte są próby niewidoczne poprostu zarysy widac 

 

 

 

 

No jakoś w tytułowym poście nie było wzmianki o startych próbach i o tym, że widać ich zarysy.  To jak to w końcu jest? Tak czy inaczej, stwierdzić że koperta jest złota i jakiej próby może tylko jubiler.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do jubilera - on będzie w stanie (w przeciwieństwie do nas) stwierdzić, z czego wykonana jest koperta.


@tarant w treści posta jest informacja, że "uprzedza pytanie punce są niewidoczne nawet przez lupę w środki koperty,"


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto dekielka poprosimy od wewnątrz - Alpiny były też pozłacane 

Dekielek i będzie jasne 

28 minut temu, alexiss95 napisał(-a):

Prosze przeczytać że starte są próby niewidoczne poprostu zarysy widac 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.