Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szuwi

Edc. Nie rolex.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - peace... Pomyślcie, że weekend za chwilę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie mam nic do Hublota, chociaż tu na naszym Forum trochę zgorzkniałych negatywów o nim już przeczytałem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, a takie coś fajnego przypasuje? Rzymianka jest minimalistyczna.

KUDOKE1_imagefront_Rand.jpg

 

 

KUDOKE1_anthrazit_image_R.jpg

 

 

 

Kudoke_1_RG_Image_Zbl_R-2.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Tomku, a takie coś fajnego przypasuje? Rzymianka jest minimalistyczna.

KUDOKE1_imagefront_Rand.jpg

 

 

KUDOKE1_anthrazit_image_R.jpg

 

 

 

Kudoke_1_RG_Image_Zbl_R-2.jpg

Nie znam, poczytam, dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Tomek, Ty zostaw sobie tego Explorera, to kwintesencja Rolexa z klasą. Za 10 lat będziesz się cieszył, że nie uległeś młodzieńczym porywom 50 urodzin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2021 o 02:09, agremi napisał(-a):

Szanuję Twoją opinię na temat Hublota. 
Nie szanuję natomiast agresji. 
Śmieszne to jest to że ktoś się może bulwersować takimi sprawami jak rozmowa o zegarkach. 
Ja na przykład nie lubię zegarków typu diver - uważam że w zdecydowanej większości wyglądają pokracznie i kompletnie nie rozumiem jak można coś takiego nosić na codzień, jak się nie idzie nurkować. Nie rozumiem, ale szanuję. I nie wygłaszam publicznie opinii, które mogłyby fanów czy też codziennych użytkowników takich zegarków urazić. Każdemu podoba się coś innego i mamy wolność wyboru. 
Fanem Hublota też nie jestem, ale czytałem o marce coś więcej niż tylko to co jakiś youtuber wygłasza w filmie który już nie po raz pierwszy wrzucasz. 
Więcej dystansu i luzu życzę. 

Nie widzę w mojej wypowiedzi agresji. To że Hublot ma złą opinię nie jest spowodowane wypowiedzią jednego YouTubeera. To znany fakt. Sztucznie stworzona marka w myśl że jeśli coś jest drogie to musi być dobre. Dla Ciebie nie są zrozumiałe divery a dla mnie kupowanie Hublota przez kogoś kto zna się na zegarkach. Zresztą szukanie w ogóle sensu w tym hobby jest... bez sensu. Jeśli jednak poczułeś agresję w mojej wypowiedzi to wybacz. Emocjonalne hobby 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤝


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Sztucznie stworzona marka w myśl że jeśli coś jest drogie to musi być dobre. 

Ja bym ostrożnie podchodził do takich stwierdzeń. No bo co w takim razie powiedzieć np. o Richardzie Mille'u, marce stworzonej pod koniec lat 90-tych, której produkty są kosmicznie drogie (nie wchodzę w szczegóły że są o wiele bardziej zaawansowane niż większość Hublotów), a dla laika wyglądają jak, nie przymierzając, coś pomiędzy G-shockiem Casio a Invictą? Czy taki RM to sztucznie stworzona marka? Co w ogóle oznacza stwierdzenie "sztucznie stworzona marka"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja bym ostrożnie podchodził do takich stwierdzeń. No bo co w takim razie powiedzieć np. o Richardzie Mille'u, marce stworzonej pod koniec lat 90-tych, której produkty są kosmicznie drogie (nie wchodzę w szczegóły że są o wiele bardziej zaawansowane niż większość Hublotów), a dla laika wyglądają jak, nie przymierzając, coś pomiędzy G-shockiem Casio a Invictą? Czy taki RM to sztucznie stworzona marka? Co w ogóle oznacza stwierdzenie "sztucznie stworzona marka"? 

RM to trochę inna historia bo pomimo cen wg mnie nie adekwatnej co do tego co oferują są marką która sama robi wszystko. Nawet śrubki do mocowania bezeli robią sami. W związku z tym przynajmniej mają jakiś pomysł a Hublot użyje ETA i krzyczy za to 30k. Co nie zmienia faktu że dla mnie RM są paskudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi, doskonale Cię rozumiem, też szukam od jakiegoś czasu czegoś innego niż R. Czekałem ponad rok na 15450 (genialny zegar) ale się nie doczekam bo za 2 miesiące Hermitage traci autoryzację AP. Patki odleciały z ceną, F.P.Journe też. Mi od jakiegoś czasu bardzo podobają się Cartiery no ale Ty skreślasz rzymskie cyfry. Kupiłem ostatnio GO SeaQ i tu jestem bardzo miło zaskoczony wykonaniem koperty, tarczy czy wskazówek (lepsza na pewno niż w R). Kuknij może w tą stronę, może Moser (Steramliner bardzo mi się podoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

 Kupiłem ostatnio GO SeaQ i tu jestem bardzo miło zaskoczony wykonaniem koperty, tarczy czy wskazówek (lepsza na pewno niż w R). 

W jakim rozmiarze? Co tam w środku siedzi?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bartek79 napisał(-a):

39,5. In house 39-11

Wrzuć jakieś nadgarstkowe na PW.

 

Dobra, już znalazłem twoje foto. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam na PW, na forum dawaj, jest przecież wątek, warto go ożywić 🙂 

Edytowane przez mroova
Ostatni wpis z 15 maja, a szkoda, bo fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bartek79 napisał(-a):

39,5. In house 39-11


Jak wrażenia z użytkowania? Dokładność? Mierzyłem tylko na chwilę, fajna bransoleta z szybką regulacją ale mnie trochę razi w oczy kolisty szlif na kopercie nie mający się nijak do bransolety. Wrzuć fotki jakieś :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cordi7 napisał(-a):


Jak wrażenia z użytkowania? Dokładność? Mierzyłem tylko na chwilę, fajna bransoleta z szybką regulacją ale mnie trochę razi w oczy kolisty szlif na kopercie nie mający się nijak do bransolety. Wrzuć fotki jakieś :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cordi7 napisał(-a):


Jak wrażenia z użytkowania? Dokładność? Mierzyłem tylko na chwilę, fajna bransoleta z szybką regulacją ale mnie trochę razi w oczy kolisty szlif na kopercie nie mający się nijak do bransolety. Wrzuć fotki jakieś :)

 

Słuszna uwaga ze szlifem dlatego ja chciałem na pasku. Choć szlify są super, na górze kolisty, na boku pionowy czy fazka na krawędzi, to z bransoletą słabo gra plus ta polerka środkowych ogniw której nie znoszę tak samo np w  gmt Rolexa. 
Dokładność jak narazie +4sek. Nosi się super, lekki, super profil koperty no o ten dźwięk pracy rotora🥰 aż sprawdzę zaraz czy on nie jest na ceramicznym łożysku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, ale ten 39,5 na moim nadgarstku by zginął. Większy znowu jest dość spory.   

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten duży to krążek hokejowy - duży i gruby jest. Pal sześć przezroczysty dekiel i dużą datę ale ma krzemowe części a mały już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bartek79 napisał(-a):

Szuwi, doskonale Cię rozumiem, też szukam od jakiegoś czasu czegoś innego niż R. Czekałem ponad rok na 15450 (genialny zegar) ale się nie doczekam bo za 2 miesiące Hermitage traci autoryzację AP. Patki odleciały z ceną, F.P.Journe też. Mi od jakiegoś czasu bardzo podobają się Cartiery no ale Ty skreślasz rzymskie cyfry. Kupiłem ostatnio GO SeaQ i tu jestem bardzo miło zaskoczony wykonaniem koperty, tarczy czy wskazówek (lepsza na pewno niż w R). Kuknij może w tą stronę, może Moser (Steramliner bardzo mi się podoba)

Widziałem zdjęcia Twojego GO - gratuluję zakupu! Gdybym szukał divera, to wybierałbym pewnie między nim i subem.

Moser dla mnie za duży

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek pisaliśmy już . Polecam Inge będziesz mieć z Ex kompletny zestaw . Ma 40mm  ale  przez zintegrowana z bransoleta kopertę wcale się tego nie czuje 

4FB87874-0F76-44D5-B847-842541E3340A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.