Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cieslak

Tissot lelocle z olx

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanizm Ronda? U mnie jest stara, poczciwa ETA. Pudełko nieoryginalne, nic nie pisze o papierach... Ile lat ma ten zegarek? Kojarzę, że teraz są mechanizmy Powermatic 80. Cena nowego le Locle poniżej 2 tys zł

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etykieta na zdjęciu, oraz pudełko są od takiego zegarka kwarcowego:

 

obraz.thumb.png.74259645ef90a4d62c055cb41834bca1.png

 

Co do samego zegarka, to trudno cokolwiek powiedzieć przy tak kiepskich zdjęciach.

 

Poniżej link do podobnej dyskusji na WUS. Może to coś pomoże:

https://www.watchuseek.com/threads/is-this-a-fake-tissot-le-locle-automatic-watch.4642971/

 

a tutaj dobre zdjęcia oryginalnego Le Locle Automatic z białą tarczą. Niestety, zdjęcia z aukcji są za słabe do porównania

https://www.watchuseek.com/threads/fs-tissot-le-locle-automatic-eta-2824-full-kit-ad-warranty.4170002/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jak widzę jakiekolwiek aukcje /ogłoszenia z kiepskimi zdjęciami to nie zaprzątam sobie nimi głowy
Przeważnie jakiś syf

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LeLocla na werku Miyoty już widziałem. Chodził dokładniej niż mój oryginał na 2824 ETY. Na Rondzie to jednak absolutna nowość! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek wygląda ok lecz nie nie jest to powermatic tylko 2824


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem różne ogłoszenia  co do których  miałem podejrzenia, że przedstawiają  trefny towar ale takiego czegoś jeszcze nie. Tu się nic nie zgadza. Pudełko jakieś inne, dokumentów brak, zegarek z trochę innymi cyframi jak się dobrze przyjrzeć chociaż zdjęcie to chyba kalkulatorem robione.  Poza tym tego modelu już  nie produkują.  Teraz jest powermatic 80, który można kupić poniżej 2 k. Sam miałem dwa, więc mi ten Tissot  z ogłoszenia śmierdzi z daleka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kalinka napisał(-a):

Ja mam na 2824-2 idealnie śmiga ale Miyota mam w Laco szok co za ta cenę Miyota zegarkowego kałasznikowa spłodziłeś jakoś Miyoty wg mnie mega szok na PLUS

 

Przepraszam ale ten tekst jest zupełnie nieczytelny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma by się tu przydała do rozszyfrowania, ale to nie jedyny raz jak widzę w innych wątkach użytkowniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kalinka napisał(-a):

Tek ma buc

Widzę, że pieniądze wydane na Twoja edukację zostały wyrzucone w błoto. :wacko:

Moze zajmij się czymś, do czego bardziej jesteś predestynowana, bo pisanie trochę Ciebie przerasta :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to obcokrajowiec, który nie potrafi pisać po polsku albo człowiek chory psychicznie lub z innymi dysfunkcjami, uniemożliwiającymi poprawne formułowanie myśli. Dobrego dnia życzę :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.