Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grapcioo

Szukam męskiego zegarka na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zwracam się do was drodzy forumowicze z prośbą o polecenie jakiegoś godnego, męskiego zegarka na bransolecie, w sumie do kwoty 400zł. Poprzednio miałem takiego oto Lorusa (zdjęcie wysyłam poniżej), lecz niestety zegarek uległ uszkodzeniu a dokładnie strzelił mechanizm według lokalnego zegarmistrza, wcześniej była wymieniana w nim bateria a po kilku miesiącach nadal zegarek zaczął się spóźniać. Bardzo podobał mi się ten zegarek ale boje się, że może znowu coś się poważnego zepsuć w kolejnym Lorusie (co w sumie w każdym zegarku coś takiego może się wydarzyć co nie? :P)

Głównie chciałbym kupić mniej więcej zegarek podobny do tego Lorusa, który będzie służył przez lata. Poprzedniego nie nosiłem codziennie ze względu na dosyć ciężkie warunki w pracy gdzie zegarek mógłby zostać z łatwością uszkodzony. Byłbym bardzo wdzięczny o polecenie jakiegoś godnego czasomierza. Pozdrawiam! :)

 

Zdjęcie mojego uszkodzonego zegarka: https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/g7kdroj98r34-PL/image;s=1000x700

 

Edytowane przez Grapcioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam z czystym sercem dolożyć 50zl i kupić: Casio s107 z szafirem 450pln.

Zegarek ma szafirowe szklo, wygodną bransolete, oryginalny design. Mechanizmu casio nie zajedziesz -nie ma szans.

Wg mnie bedzie to duży skok jakościowy w porównaniu do lorusa, którego miałeś.

 

 


 

 

 

 

 

BCEB1AF2-588F-4ED0-8878-44C608412F38.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, luukasz napisał(-a):

Polecam z czystym sercem dolożyć 50zl i kupić: Casio s107 z szafirem 450pln.

Zegarek ma szafirowe szklo, wygodną bransolete, oryginalny design. Mechanizmu casio nie zajedziesz -nie ma szans.

Wg mnie bedzie to duży skok jakościowy w porównaniu do lorusa, którego miałeś.

 

 

 

 

 

BCEB1AF2-588F-4ED0-8878-44C608412F38.jpeg

 

 

Świetny zegarek i bardzo mi się podoba, ale jakiś podobnych do tego Casio cenowo nie ma? :P Czy w sumie tylkoten jest taki najbardziej rozsądny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale finansowym sporo jest zegarków marki Timex, Lorus, Casio

IMG_20211109_220513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir solar 🙂 

W tamtym roku kupiłem za ciut ponad trzysta wersie niebieska na gumię. 
Jak pasi poszukaj i dołóż troszkę a będzie na bransolecie 😉 

972D9411-871A-4E67-A26A-E4852DBC0FA6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.