Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eisbar03

Jeden jedyny do 45k

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, eisbar03 napisał(-a):

Ciemna tarcza jak dla mnie jest dość ciężka w odczycie, niestety nie było możliwości porównać z białą.

Bardzo wygodny, dobrze układał się na ręce, idealna waga.

Zapięcie to chyba największy mankament, bardzo trudno się otwiera - może z czasem się wyrobi.

Generalne bardzo fajny zegarek w odbiorze, pomimo proponowanego 10% off od metki, zastanawiałbym się czy wydać 40k dokładnie na ten konkretny model. 

 

A bawiłeś się chrono, jak wg Ciebie pracują przyciski? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

A bawiłeś się chrono, jak wg Ciebie pracują przyciski? 

Mariusz, jakże by się nie pobawić jak już była okazja 🙂

Pamiętam Twój wpis o ciężko działającym przycisku, w moim egzemplarzu wszystko chodziło bardzo gładko i w punkt wbijały się.

A wskazówka chrono i jej ruch naprawdę mi zaimponowała swoją płynnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, eisbar03 napisał(-a):

Mariusz, jakże by się nie pobawić jak już była okazja 🙂

Pamiętam Twój wpis o ciężko działającym przycisku, w moim egzemplarzu wszystko chodziło bardzo gładko i w punkt wbijały się.

A wskazówka chrono i jej ruch naprawdę mi zaimponowała swoją płynnością.

Z tego wynika, że testowany przeze mnie model był jakiś felerny, albo nówka sztuka (dziewica) - niedotykana. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Z tego wynika, że testowany przeze mnie model był jakiś felerny, albo nówka sztuka (dziewica) - niedotykana. ;)

Obstawiam ro drugie 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):

Ciemna tarcza jak dla mnie jest dość ciężka w odczycie, niestety nie było możliwości porównać z białą.

Bardzo wygodny, dobrze układał się na ręce, idealna waga.

Zapięcie to chyba największy mankament, bardzo trudno się otwiera - może z czasem się wyrobi.

Generalne bardzo fajny zegarek w odbiorze, pomimo proponowanego 10% off od metki, zastanawiałbym się czy wydać 40k dokładnie na ten konkretny model. 

 

Nie czuć chemii żeby wydać tyle kasy 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Nie czuć chemii żeby wydać tyle kasy 😀

Dokładnie tak, chemii nie było 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, eisbar03 napisał(-a):

Dokładnie tak, chemii nie było 😁

Prawdziwa historia żurnalowej modelki, piękna na okładce, w realu już jakby mniej...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Prawdziwa historia żurnalowej modelki, piękna na okładce, w realu już jakby mniej...

Tak to już bywa, że nie wszystko co piękne wygląda na okładce w rzeczywistości zawodzi. Taka magia marketingu, wypieszczonych zdjęć i idealnych filmów reklamowych.

 

Dziś już mogę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami na temat zegarków jakie wpisałem sobie na listę.

1. Zenith Chronomaster Sport - odczucia już opisałem powyżej.

2. Breitling Chronomat - duży, źle układa się na ręce, czytelny też nie jest, a bransoleta wg mnie totalnie nie pasuje do tego modelu - w odbiorze jakby zrobiona była z jakiegoś tworzywa / plastiku a nie ze stali - Breitling w poprzednim Chronomacie zdecydowanie fajniejszą miał bransoletę - tutaj podobnie jak przy Zenicie, pięknie prezentuje się na zdjęciach i filmach w rzeczywistości rozczarowuje, ale zapewne wielu amatorów znajdzie.

3. Omega PO - zarówno 42 i 43,5 mm to jednak są takie klocki 🙂 jak lubię Omegę i ten model na zdjęciach to w rzeczywistości traci dużo, a poprzez swoją wagę i gabaryty.

4. Glashutte Original SeaQ - tego nie udało się przymierzyć ale myślę, że jednak to nie byłoby to 🙂  jak lubię nurki to jednak po analizie ten odpada.

5. Cartier Santos Large - już wcześniej pisałem jakie są moje wrażenia z przymiarek - podoba mi się i ma coś w sobie, mocny kandydat za możliwość odmienienia charakteru zegarka dzięki szybkiej zmianie paska na bransoletę i odwrotnie. 

6. DJ 41 - czekam wytrwale na telefon :D

 

Tak więc jak widać z powyższego, jedynie Cartier Santos i DJ 41 pozostały na placu boju.

 

Zamiast powyższych w głowie siedzi mocno jeszcze Batman, no ale to temat nie do ugryzienia 🙂  listy pozamykane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało się przymierzyć w końcu DJa 41 - tylko w troszkę innej konfiguracji niż zamówiona przeze mnie - karbowany bezel, bransoleta oyster i czarna tarcza. 

Leży super, waga super, proporcje super, jakość materiałów super.

Wszystko pięknie, ale nie skradł mojego serca :D ładny zegarek, nie ma do czego się przyczepić. 

On do mnie nie pasuje.

 

Z dwójki Santos / DJ dla mnie Santos 👍

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ to ładna biżuteria, ale emocji to specjalnie nie wzbudza. Dla mnie Rolex to tylko profesjonale, ewentualnie OP, ta prostota ma coś w sobie. Santos fajny jak ktoś lubi rzymianki, dla mnie zawsze jakoś elegancki się wydawał. Spory rozstrzał stylów masz na tej liście. :) Moona nowego próbowałeś ? Jakiś pilot od IWC? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eisbar03 napisał(-a):

Dzisiaj udało się przymierzyć w końcu DJa 41 - tylko w troszkę innej konfiguracji niż zamówiona przeze mnie - karbowany bezel, bransoleta oyster i czarna tarcza. 

Leży super, waga super, proporcje super, jakość materiałów super.

Wszystko pięknie, ale nie skradł mojego serca :D ładny zegarek, nie ma do czego się przyczepić. 

On do mnie nie pasuje.

 

Z dwójki Santos / DJ dla mnie Santos 👍

 

 

IMO przymierzałeś najsłabszy kolor tarczy w DJ. Może dlatego Ci nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tbn napisał(-a):

DJ to ładna biżuteria, ale emocji to specjalnie nie wzbudza. Dla mnie Rolex to tylko profesjonale, ewentualnie OP, ta prostota ma coś w sobie. Santos fajny jak ktoś lubi rzymianki, dla mnie zawsze jakoś elegancki się wydawał. Spory rozstrzał stylów masz na tej liście. :) Moona nowego próbowałeś ? Jakiś pilot od IWC? 

Dziś przymierzyłem kilka Rolexów: Explorer 39mm, OP 39mm, Sub 16610, Sky-dweller oraz DJ41. Stwierdzam, że najbardziej przypadł mi Sub.

Pozostałe mierzone nie zrobiły na mnie wrażenia takiego żeby zaparło mi dech w piersiach.

 

Rozstrzał stylów oczywiście jest, jak wspomniałem to zegarki które mi się podobają i nie wszystkie muszą być podobne do siebie :D wręcz wiałoby nudą.

Sam dziwię się, że rzymianki w Santosie mi się podobają - może to efekt dorastania, zmiany gustu...nie wiem jak to wytłumaczyć 😀 pół roku temu jeszcze średnio mi się pdobały.

16 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

IMO przymierzałeś najsłabszy kolor tarczy w DJ. Może dlatego Ci nie podszedł.

Możliwe, że miało to wpływ na odbiór, co nie zmienia faktu, iż nie do końca jestem teraz przekonany by DJ pasował do mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś tańszego

Zerknij na B&R BR05. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14060/16610 to moim zdaniem najlepsze co Rolex wypuścił, pomimo że sam wolę Exa. Ja bym się nie bał rynku wtórnego i kupił suba. DJ + 20k które chcesz w innym wątku na divera wydać to masz nowego suba, albo właśnie co moim zdaniem lepsze 16610. Jest spora szansa, że już więcej nie będziesz szukał zegarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2021 o 22:06, tbn napisał(-a):

14060/16610 to moim zdaniem najlepsze co Rolex wypuścił, pomimo że sam wolę Exa. Ja bym się nie bał rynku wtórnego i kupił suba. DJ + 20k które chcesz w innym wątku na divera wydać to masz nowego suba, albo właśnie co moim zdaniem lepsze 16610. Jest spora szansa, że już więcej nie będziesz szukał zegarka. :)

 

Sporo racji w tym jest.  Nawet myślałem podobnie decydując się na moją pierwszą Omegę PO. Jednak jeśli przeznaczy wszystkie środki na suba, to moim zdaniem wszystkich stylizacji nie obskoczy. Dla mnie założenie Planety do garnituru, nawet tylko okazjonalnie, czy biznesowo to  faux pas.

Edytowane przez Qsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam odczucia eisbar03 w temacie branzoletek Breitlinga, wczoraj miałem na ręce Navitimer 8. Branzoletka wydaje się tandetna, wiotka, bardzo ciężko odpina się to zabezpieczenie. W zegarku za 30k spodziewałem się czegoś bardziej dopracowanego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2021 o 22:06, tbn napisał(-a):

14060/16610 to moim zdaniem najlepsze co Rolex wypuścił, pomimo że sam wolę Exa. Ja bym się nie bał rynku wtórnego i kupił suba. DJ + 20k które chcesz w innym wątku na divera wydać to masz nowego suba, albo właśnie co moim zdaniem lepsze 16610. Jest spora szansa, że już więcej nie będziesz szukał zegarka. :)

Ja jednak boję się rynku wtórnego Rolexa, słysząc i czytając jakie to wspaniałe fejki są robione. Nie znam się na tym więc nie będę szedł tą drogą.

A nowego Suba z całym szacunkiem nie będę kupował za dodatkową premię +20k na grey markecie bo nie uważam, żeby ten zegarek wart był 65k / nie jestem aż tak zakochany w nim  🙂 - oczywiście to moje zdanie z którym inni mogą się nie zgadzać. 

 

Godzinę temu, Qsto napisał(-a):

 

Sporo racji w tym jest.  Nawet myślałem podobnie decydując się na moją pierwszą Omegę PO. Jednak jeśli przeznaczy wszystkie środki na suba, to moim zdaniem wszystkich stylizacji nie obskoczy. Dla mnie założenie Planety do garnituru, nawet tylko okazjonalnie, czy biznesowo to  faux pas.

Z tym obskakiwaniem każdej stylizacji przez konkretny zegarek jest dość trudno. Sub wszystkiego nie obskoczy, jak również DJ wszystkiego nie obskoczy. 

Uważam, że każdy ostatecznie zakłada to w czym czuje się dobrze, niezależnie od tego do jakiego stroju chce to założyć. Każdy decyduje za siebie i nikt nie może mówić co do czego ma nosić 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eisbar03 napisał(-a):

A nowego Suba z całym szacunkiem nie będę kupował za dodatkową premię +20k na grey markecie bo nie uważam, żeby ten zegarek wart był 65k / nie jestem aż tak zakochany w nim  🙂 - oczywiście to moje zdanie z którym inni mogą się nie zgadzać. 

 

Jak się zapiszesz teraz to zanim tego Suba dostaniesz to cena butikowa będzie 65k, wierz mi 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Jak się zapiszesz teraz to zanim tego Suba dostaniesz to cena butikowa będzie 65k, wierz mi 😁.

Nie zapiszę się bo listy pozamykane :D

Faktycznie to jest szansa, że gdybym go odbierał jak już bym się zapisał to kosztowałby mnie 65k 🙂 

 

Swoją drogą dziwnie się czuję idąc do AD i prosząc o to by przyjęli ode mnie pieniądze i sprzedali mi zegarek....pardonsik zapisali mnie na listę :D No ale skoro tak już jest w tej grze Rolexa to ja się nie buntuję, cierpliwie ustawię się w kolejkę i poczekam...jak już będzie taka możliwość, a że uparty jestem to na grey markecie kupował nie będę 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eisbar03 napisał(-a):

 

Faktycznie to jest szansa, że gdybym go odbierał jak już bym się zapisał to kosztowałby mnie 65k 🙂

Swoją drogą dziwnie się czuję idąc do AD i prosząc o to by przyjęli ode mnie pieniądze i sprzedali mi zegarek....pardonsik zapisali mnie na listę :D No ale skoro tak już jest w tej grze Rolexa to ja się nie buntuję, cierpliwie ustawię się w kolejkę i poczekam...jak już będzie taka możliwość, a że uparty jestem to na grey markecie kupował nie będę 😝

image.jpeg.71692027247a40083a29191e85985e49.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez bransolety, ale fajny Zenith jest w Aparcie ze sporą zniżką -40% ZENITH EL PRIMERO 36.000 VPH CHRONOGRAPH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A może GO seventies chronograph panorama date. Spełnia wszelkie wymagania, różne kolory do wyboru. Dziś zobaczyłem i pomyślałem o tym wątku. Ten zegarek ma wszystko, moim zdaniem. Jakby było mnie stać, to to byłby ten jedyny:) Z metki ponad budżetem, ale pewnie można znaleść taniej.

2-112-03-0001_1.jpg

Edytowane przez Laponek
dodałem zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony juz jest mniej fajnie  - jest spory i ciezki (mierzylem), ja osobiscie jako jedyny zegarek na kazda okazje szukalbym chyba czegos lzejszego i wygodniejszego.

 

Ponizej zdjecie pogladowe z internetu:

 

image.thumb.png.11680e5c74aba8a7c839f8b266f7f928.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Z tej strony juz jest mniej fajnie  - jest spory i ciezki (mierzylem), ja osobiscie jako jedyny zegarek na kazda okazje szukalbym chyba czegos lzejszego i wygodniejszego.

 

Ponizej zdjecie pogladowe z internetu:

 

image.thumb.png.11680e5c74aba8a7c839f8b266f7f928.png

 

 

Ja nie mierzyłem, więc wierzę. Na papierze i zdjęciach zegarek marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to kwestia indywidualnego podejscia / preferencji, ja lubie raczej mniejsze zegarki. Wizualnie i jakosciowo - jak to GO :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.