Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lukaszkr

EDC budżet ok 30tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Milgauss tez brałem pod uwagę ale jak zawsze nie ma jak chwycić go do ręki. Cenowo wypada podobnie jak DJ a oczekiwanie 8-10msc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Nadto, o ile nie doszło w ciągu ostatnich 2 lat do jakichś zmian, to Milgauss jest mechanicznie i kopertowo Air Kingiem, więc dopłata za tarczę robi się znacząca. DJ na oyster i z gładkim bezelem w rozmiarze zależnym od nadgarstka, wydaje się być najbardziej racjonalnym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze wybór tarczy i bransolety..czarna czy niebieska?? Jubilee wyglada fajnie ale czy pasuje do gładkiego bezela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lukaszkr napisał(-a):

Teraz jeszcze wybór tarczy i bransolety..czarna czy niebieska?? Jubilee wyglada fajnie ale czy pasuje do gładkiego bezela?

A dla kogo kupujesz ten zegarek? 😉 Ma się Tobie podobać!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej z wymienionych opcji mi się podoba, przynajmniej w necie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ tylko full set. Jak masz brać bieda wersję to bierz OP. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukaszkr napisał(-a):

Teraz jeszcze wybór tarczy i bransolety..czarna czy niebieska?? Jubilee wyglada fajnie ale czy pasuje do gładkiego bezela?

Oj, bardzo dobrze pasuje.

20210726_195120-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2021 o 10:38, proki1971 napisał(-a):

Polecam Ingrnieur - już niedostępny jako nowy. Wartość rośnie a ogólnie zegarek genialny jezeli

chodzi o wyglad , wykonanie, rozmiar , wygodę …..imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

E6E7CD68-6912-4CAF-91F9-68B19753C3AD.jpeg


przepiękny na zawsze, ponadczasowy👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Ja pisałem o gładkim bezelu i oyster z uwagi na wartość wskazaną w temacie, którą nawet w wersji bieda musiałbyś nieco przekroczyć. Wersja ozdobna a la Krychowiak, ma cenę,  zauważalnie wyższą niż 30 tysięcy. Obie wersje są fajne, co kto lubi.

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pau’l napisał(-a):


przepiękny na zawsze, ponadczasowy👏

To zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych pare złotych nie chodzi…

gladki bezel mniej rzuca się w oczy i bardziej mi podoba a od Krychowiaka trzymam się jak najdalej..

fajnie byłoby zobaczyć na żywo czarny i niebieski, bransoleta jubilee wyglada bardzo obiecująco. 
czeka mnie wycieczka do Kruka tylko jakość obsługi szczególnie w Posnanii pozostawia wiele do życzenia..

 

nie wiecie co można obejrzeć na Okęciu? Będę miał chwile w piątek podczas przesiadki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

We wrześniu, gdy na Placu Konstytucji chciałem przymierzyć DJ w rozmiarze 36 w wersji Krychowiak 😉 ale nie było to możliwe z uwagi na brak towaru. Obsługa stanęła jednak na wysokości zadania i abym zobaczył jak to 36 leży na ręku wyjęto z super gabloty zegarek, którym - pod lufami karabinów brygady AT i żołnierzy Gromu - przyozdobiono mój nadgarstek, to było coś takiego:

 

https://www.rolex.com/pl/watches/day-date/m128238-0026.html

 

😂

 

Dodam, że było to bardzo miłe i szacun dla Państwa sprzedawców. I żeby nie było że się czepiam bogatszej wersji DJ, w rozmiarze 36 brałbym na wypasie.

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnego przymierzałem bez obstawy - no ale może to te diamenty na bransolecie chodziło o, tj. ich brak w moim przypadku 🤣
I co dziwne, ten model mi się nawet …. podobał.

 

6DA557DF-D171-4318-8D05-E111FB9426E4.jpeg

0E775A02-F8DD-491B-AFF7-5011ED5B7592.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lukaszkr napisał(-a):

O tych pare złotych nie chodzi…

gladki bezel mniej rzuca się w oczy i bardziej mi podoba a od Krychowiaka trzymam się jak najdalej..

fajnie byłoby zobaczyć na żywo czarny i niebieski, bransoleta jubilee wyglada bardzo obiecująco. 
czeka mnie wycieczka do Kruka tylko jakość obsługi szczególnie w Posnanii pozostawia wiele do życzenia..

 

nie wiecie co można obejrzeć na Okęciu? Będę miał chwile w piątek podczas przesiadki.  

Koniecznie zobacz czarną tarczę w DJ na żywo. Na stronie Rolexa na zdjęciach jest podkręcona, na żywo IMO jest nieco rozczarowująca.

Niebieska to petarda, ale to już prawda powszechnie znana 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Ja podobnego przymierzałem bez obstawy - no ale może to te diamenty na bransolecie chodziło o, tj. ich brak w moim przypadku 🤣
I co dziwne, ten model mi się nawet …. podobał.

 

6DA557DF-D171-4318-8D05-E111FB9426E4.jpeg

0E775A02-F8DD-491B-AFF7-5011ED5B7592.jpeg

 

Z Twoich wpisów wynika, że przebywasz od lat na południowym zachodzie, a to jest jednoznaczne z przesiąknięciem nihilizmem, genderyzmem i multikulti, więc w sumie nie dziwi mnie, że Ci się podobał 😉 😂

W moim wypadku przymiarka była o tyle fajna, że byłem w sklepie w motocyklowym szpeju i kontrast tego zdobnego DD z powycieraną skórą, był naprawdę zabawny.

 

Godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Koniecznie zobacz czarną tarczę w DJ na żywo. Na stronie Rolexa na zdjęciach jest podkręcona, na żywo IMO jest nieco rozczarowująca.

Niebieska to petarda, ale to już prawda powszechnie znana 😀

 

Niebieska tak, ja w wersji 41 mm bieda edition, traktowanej jako wszechstronne EDC, rozważyłbym również szarą tarczę, żeby potem ewentualnie żałować, że nie wziąłem niebieskiej albo odwrotnie. Ważne żeby trochę żałować, bo to pozwala na rozwój hobby 😉

Edytowane przez Wodolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wodolej napisał(-a):

 

Z Twoich wpisów wynika, że przebywasz od lat na południowym zachodzie, a to jest jednoznaczne z przesiąknięciem nihilizmem, genderyzmem i multikulti, więc w sumie nie dziwi mnie, że Ci się podobał 😉 😂

W moim wypadku przymiarka była o tyle fajna, że byłem w sklepie w motocyklowym szpeju i kontrast tego zdobnego DD z powycieraną skórą, był naprawdę zabawny.

 

E, to ja byłem w szortach i jakiejś koszulce, bo w lipcu pyknąłem to zdjęcie.  No niestety masz rację, przez ten zgniły zachód to już nawet takie biżuteryjne zegarki mi się podobają. Co to z porządnego Polaka potrafią zrobić te obce kultury, to ja już sam nie rozumiem🤣.  W czerwcu to nawet takiego chciałem przymierzyć, ale akurat sklep był zamknięty bo mieli przerwę - zgnilizna straszna tutaj, jak można sobie zrobić przerwę na lunch jak klient chce coś przymierzyć😆?

 

CDB3148B-48FA-445D-B876-F347E9CFCA34.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest decyzja ale czekam na szafirowe szkło..
CCD4FEB5-F700-41EE-A135-B40110BD1458.thumb.jpeg.3daa92b477aa88d308794921906760ba.jpeg

Słuszna decyzja!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.