Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
marek84

Problem Riseman 9200

Rekomendowane odpowiedzi

1637011426844853956419058729859.thumb.jpg.285d3d42de0d0fa27e4a6ae7ec6763cf.jpgWitam 

Niedawno kupiłem używanego risemana . Wykres ciśnienia w czerwonym kółku u mnie pojawia się bardzo rzadko , zazwyczaj są to bezładne kropki . Czy tak powinno być , czy to kwestia ustawien ? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ciągu dnia dużo się przemieszczasz w różnych ciśnieniach atmosferycznych, to wykres właśnie zarejestruje takie wysokie skoki, nawet poza skalę. Dziwne to byłoby jakby zegarek leżał cały czas w jednym miejscu i po 24h miałbyś taki wykres. 

 

Radzę poczytać instrukcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy poleży dłuzej w jednym miejscu , wyjres jest normalny . Natomiast to fakt , duzo sie przemieszczam .

A instrukcji niestety nie mam , w sieci tez nie moge znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marek84 napisał(-a):

Gdy poleży dłuzej w jednym miejscu , wyjres jest normalny . Natomiast to fakt , duzo sie przemieszczam .

A instrukcji niestety nie mam , w sieci tez nie moge znaleźć 

 

https://servisrtv24.jimdofree.com/about/


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne . Czyli musiałbym przebywać w jednym miejscu by barometr prawidłowo mierzył ciśnienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marek84 napisał(-a):

Trochę to dziwne . Czyli musiałbym przebywać w jednym miejscu by barometr prawidłowo mierzył ciśnienie ?

... no widzisz pójdziesz do pub-u i nie będziesz się ruszać parę godzin to i ciśnienie zmierzysz prawidłowe - niezwłocznie zacząłbym testy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2021 o 17:17, marek84 napisał(-a):

Trochę to dziwne . Czyli musiałbym przebywać w jednym miejscu by barometr prawidłowo mierzył ciśnienie ?

Jak dziwne? Barometr jest od mierzenia ciśnienia atmosferycznego więc mierzy ciśnienie w danym miejscu. To normalne, że w różnych miejscach na świecie masz inne ciśnienie. Nawet miasta nie są zupełnie płaskie i występuje jakieś ukształtowanie terenu, a tym samym różnych wysokości, co już samo wpływa na ciśnienie powietrza. To tak jakbyś się dziwił, że chodząc po szlaku górskim zmienia się ciśnienie. Nie rozumiem zdziwienia. 

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2021 o 00:19, JacaC8 napisał(-a):

Jak dziwne? Barometr jest od mierzenia ciśnienia atmosferycznego więc mierzy ciśnienie w danym miejscu. To normalne, że w różnych miejscach na świecie masz inne ciśnienie. Nawet miasta nie są zupełnie płaskie i występuje jakieś ukształtowanie terenu, a tym samym różnych wysokości, co już samo wpływa na ciśnienie powietrza. To tak jakbyś się dziwił, że chodząc po szlaku górskim zmienia się ciśnienie. Nie rozumiem zdziwienia. 

Dokładnie jak kolega napisał, mam miejscowość oddalona od mojej o 23 km a leży 60 m niżej niz moja wiec normalne ze ciśnienie w niej będzie inne   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.