Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bos_kg

Pasek do zegarka typu Mesh opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej posiada ktoś posiadał taką bransoletę pasek może coś o niej powiedzieć wyrazić opinie, od tygodnia szukam markowej bransolety do Citzen jakiej kol wiek są nie markowe. Pomyślałem o tym pasku zmienię klamrę na firmową i będzie wyglądać jak komplet tylko czy tego typu bransoleta jest coś warta..


Pasek do zegarka typu Mesh

Screenshot 2021-11-21 17.04.25.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Złoty, a skromny.

Sprawdź długość. Większość tych chińskich jet krótka, i przy kopertach do 40 mm ledwie się je daje zapiąć.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tarant napisał(-a):

Hmm. Złoty, a skromny.

Sprawdź długość. Większość tych chińskich jet krótka, i przy kopertach do 40 mm ledwie się je daje zapiąć.

 

Ok rozumiem dzięki za odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tą drogą. Oczywiście nie dyskutuję z gustami, sam bym złotego nie założył, ale akurat takie rozwiązanie mesha - z dziurkami i tradycyjną klamerką - to zuo bo będzie się to brzydko giąć i odkształcać. Jeśli już chcesz mieć tego typu bransoletę, to szukaj takiej z zatrzaskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gio napisał(-a):

Nie idź tą drogą. Oczywiście nie dyskutuję z gustami, sam bym złotego nie założył, ale akurat takie rozwiązanie mesha - z dziurkami i tradycyjną klamerką - to zuo bo będzie się to brzydko giąć i odkształcać. Jeśli już chcesz mieć tego typu bransoletę, to szukaj takiej z zatrzaskiem.

 

Nie chodzi że taką chciałem mieć tylko szukałem firmowej od Citizen ale nie ma, i trafiłem na tą z myślą klamrę zmienię i będzie jak firmową. Mam Citizena w odcieniu złota chciał bym mieć na bransolecie  dlamnie monotonne jest każdy ma zegarki w kolorze srebra a ja lubię mieć coś jak zegarki jakich mniej noszą, jak było by mnie stać to bym kupił złotego patka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bos_kg napisał(-a):

złotego patka

b. dobry kierunek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, unadarek napisał(-a):

b. dobry kierunek :)

 

To marzenie, każdy ma jak sieć przeglądam Rolexa a padła mniej osub i jest marką bardziej luksusowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już musi być mesh, to tak jak już @Gio napisał, niech to będzie coś z takim zapięciem:

 

obraz.png.591d090d1ef3f2a05c95598b902fd9a4.png

 

Jak nie znajdziesz u nas, to znajdziesz na Aliexpres za połowę tej ceny co na Allegro. Trwałość tego złotego koloru jest oczywiście pewną zagadką, ale podobnie będzie z tą bransoletą z Allegro.

 

obraz.png.baa6b117b7b937e3c8fadc0f31449e92.png

 

albo

 

 

obraz.png.efeb2fe8a7251aadd8dfb1d015b56a32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie mesha od Vostoka Europe również są i ala złote, miałem takiego w ręku i bardzo dobrze zrobiony, gruby i nie ma prawa nic się wygiąć czy powycierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

poszukaj sobie mesha od Vostoka Europe również są i ala złote, miałem takiego w ręku i bardzo dobrze zrobiony, gruby i nie ma prawa nic się wygiąć czy powycierać. 

 

Jak znajdę od wspomnianego modelu to na pewno zakupie choć wolał bym  firmowy, kiepsko by było kolor koperty złoty a bransoleta srebrna ale dzięki za radę poszukam..

1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Skoro już musi być mesh, to tak jak już @Gio napisał, niech to będzie coś z takim zapięciem:

 

obraz.png.591d090d1ef3f2a05c95598b902fd9a4.png

 

Jak nie znajdziesz u nas, to znajdziesz na Aliexpres za połowę tej ceny co na Allegro. Trwałość tego złotego koloru jest oczywiście pewną zagadką, ale podobnie będzie z tą bransoletą z Allegro.

 

obraz.png.baa6b117b7b937e3c8fadc0f31449e92.png

 

albo

 

 

obraz.png.efeb2fe8a7251aadd8dfb1d015b56a32.png

 

Rozumiem ale wole u nas kupić niż do tego podatek płacić  a miał być doliczony do zagranicznych zakupów, wątpliwości czy była by lepsza od tego co u nas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bos_kg napisał(-a):

Rozumiem ale wole u nas kupić niż do tego podatek płacić  a miał być doliczony do zagranicznych zakupów, wątpliwości czy była by lepsza od tego co u nas..

 

Ceny na Aliexpres zawierają teraz podatek i opłaty importowe. Jakieś drobiazgi ostatnio kupowałem i nic nie dopłacałem.

 

Na Allegro masz bardzo często te same produkty co na Ali, tylko droższe o marżę polskiego pośrednika.

Tutaj poniżej masz screen z oferty z Aliexpress. Ten sam produkt tylko prawie o połowę taniej. Na dostawę niestety trzeba trochę poczekać.

Aliexpress to zakupy dl cierpliwych.

 

obraz.thumb.png.79449f3e88a6ec10124f03f4463643f5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Ceny na Aliexpres zawierają teraz podatek i opłaty importowe. Jakieś drobiazgi ostatnio kupowałem i nic nie dopłacałem.

 

Na Allegro masz bardzo często te same produkty co na Ali, tylko droższe o marżę polskiego pośrednika.

Tutaj poniżej masz screen z oferty z Aliexpress. Ten sam produkt tylko prawie o połowę taniej. Na dostawę niestety trzeba trochę poczekać.

Aliexpress to zakupy dl cierpliwych.

 

obraz.thumb.png.79449f3e88a6ec10124f03f4463643f5.png

 

Sprawdzę ofertę wydaje się korzystna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bos_kg napisał(-a):

 

Sprawdzę ofertę wydaje się korzystna..

za tyle - to można spróbować :) idą  święta spiesz sie przed bumem paczkowym - to ostatni dzwonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mi dobrze poradziliście, wspomniana bransoleta nawet u pani co jest zegarmistrzem wspomniana bransoleta jest kiepska się rozpina kiepska jest. I nabyłem inną i ładnie wygląda z zegareczkiem tym co foto pokazuje zegarek z paskiem i bransoletą sorki za zdjęcia przy sztucznym świetle robione..

IMG_20211110_160234.jpg

IMG20211105152739.jpg

IMG_20211122_185941.jpg

IMG20211122185553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.