Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
FranzMaurer

Data produkcji Casio G-Shock GW-M5610-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przychodzę z zapytaniem dzisiaj przyszedł mi model GW-M5610 z którego jestem bardzo zadowolony, piękny zegarek. Lecz pytanie moje brzmi czy możliwe, żeby przysłali mi zegarek z 2011 roku ? na dekielku ostatnia literka to A. I tak sobie myślę czy to 2011 czy 2021 ?. W sumie kto by trzymał 10 lat na magazynie taki zegarek co nie ? Prosiłbym żebyście rozwiali moje wątpliwości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):

 

Witam serdecznie, przychodzę z zapytaniem dzisiaj przyszedł mi model GW-M5610 z którego jestem bardzo zadowolony, piękny zegarek. Lecz pytanie moje brzmi czy możliwe, żeby przysłali mi zegarek z 2011 roku ? na dekielku ostatnia literka to A. I tak sobie myślę czy to 2011 czy 2021 ?. W sumie kto by trzymał 10 lat na magazynie taki zegarek co nie ? Prosiłbym żebyście rozwiali moje wątpliwości. Pozdrawiam

 

według mnie 2021

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie 2021
W sumie, patrzyłem kiedy ostatnio łączył się z zegarem atomowym było to w maju czyli się zgadza z tym co podaje numer seryjny no i spóźniał się kilkadziesiąt sekund, a pewnie po 10 latach to by się spóźniał z 10 min co nie ? Więc na pewno jest to 2021 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):
3 godziny temu, unadarek napisał(-a):
według mnie 2021

W sumie, patrzyłem kiedy ostatnio łączył się z zegarem atomowym było to w maju czyli się zgadza z tym co podaje numer seryjny no i spóźniał się kilkadziesiąt sekund, a pewnie po 10 latach to by się spóźniał z 10 min co nie ? Więc na pewno jest to 2021 rok.

e 10 letni zegar w magazynie - nie chce mi się wierzyć - opchnęli by go nawet w jakiejś promocji byle nie zalegał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FranzMaurer Bez szans na 10-letni zegarek z bardzo prostej przyczyny: GW-M5610-1, czyli podstawowa wersja w 2011 roku jeszcze nie istniała. Premiera GW-M5610-1 miała miejsce w kwietniu 2012r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@FranzMaurer Bez szans na 10-letni zegarek z bardzo prostej przyczyny: GW-M5610-1, czyli podstawowa wersja w 2011 roku jeszcze nie istniała. Premiera GW-M5610-1 miała miejsce w kwietniu 2012r.
Super ! Dziękuję bardzo za kolejne potwierdzenie tej informacji. Teraz już jestem spokojny. Pozdrawiam wszystkich użytkowników G-Shockow no i całego forum default_smile.png

Ostatnie dwa pytania, zegarek przyszedł ze stanem baterii na M i ustawiona strefa czasowa na Berlin normalka prawda ?. Kolejne pytanie brzmi czy można zegarek przeładować ? jest teraz wystawiony na działanie promieni słonecznych, nie nagrzewa się i wskoczylo H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):

Super ! Dziękuję bardzo za kolejne potwierdzenie tej informacji. Teraz już jestem spokojny. Pozdrawiam wszystkich użytkowników G-Shockow no i całego forum default_smile.png

Ostatnie dwa pytania, zegarek przyszedł ze stanem baterii na M i ustawiona strefa czasowa na Berlin normalka prawda ?. Kolejne pytanie brzmi czy można zegarek przeładować ? jest teraz wystawiony na działanie promieni słonecznych, nie nagrzewa się i wskoczylo H.

no to teraz już możesz spać spokojnie :) nie przeładujesz zegarka -  :) stref czasowa Berlin/Paryż jak najbardziej :) H - znaczy dobrze jest i możesz też już podładować akumulator 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz już możesz spać spokojnie nie przeładujesz zegarka -  stref czasowa Berlin/Paryż jak najbardziej H - znaczy dobrze jest i możesz też już podładować akumulator
Miodzio, dzięki wielkie Unadarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że pudełko kartonowe jak i pudełko blaszane mają ten nowszy wygląd są takie łaciate, więc to też oznacza, że jest to 2021 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, FranzMaurer napisał(-a):

Dodam jeszcze, że pudełko kartonowe jak i pudełko blaszane mają ten nowszy wygląd są takie łaciate, więc to też oznacza, że jest to 2021 rok.

dokładnie jak od  mleka łaciatego kartonik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.