Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

Szukam serwisu Casio części do casio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam serwisu, lub sklepu oferującego części do casio, dokładnie potrzebuje ogniwa do bransolety, ewentualne może ktoś z użytkowników będzie posiadał z dwa ogniwa do casio model lcw m170 bransoleta o szerokości 18mm przy zapięciu tytanowa, ale mogą być też ogniwa stalowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robson 123 Numer katalogowy Casio ogniwa tytanowego do tej bransolety to 10464191. Tak, jak podpowiedział mój przedmówca - najlepiej napisać do Zibi na czesci (at) zibi.pl. Niemniej jednak musisz się naprawdę uzbroić w cierpliwość, jeśli chodzi o oczekiwanie na części - terminy realizacji, zależnie od elementu, bywają wielomiesięczne.

P.S. Stalowego ogniwa bym nie brał, ponieważ na 99% będzie się różniło odcieniem i będzie to wyglądało silnie średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, napisałem już e-mail do Zibi, niestety jeśli nie będą mieli takiego ogniwa od ręki, to nie będę mógł czekać, zegarek kupiłem na allegro, był po wystawowy, jednak w ogłoszeniu nie było nic napisane że brakuje ogniw w bransolecie i nie można go zapiąć na rękę, poinformowałem już sprzedającego o planach zwrotu, mam na to 14 dni, jeśli do końca tygodnia nie zdobędę tych ogniw, zwrócę zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Robson 123 napisał(-a):

Dziękuję za odpowiedź, napisałem już e-mail do Zibi, niestety jeśli nie będą mieli takiego ogniwa od ręki, to nie będę mógł czekać, zegarek kupiłem na allegro, był po wystawowy, jednak w ogłoszeniu nie było nic napisane że brakuje ogniw w bransolecie i nie można go zapiąć na rękę, poinformowałem już sprzedającego o planach zwrotu, mam na to 14 dni, jeśli do końca tygodnia nie zdobędę tych ogniw, zwrócę zegarek.

Stalowa była na allegro za 310zł - nie wiem czy opłaca się a na pasek go przerzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paska nie chce, chciałem zegarek na bransolecie, ale nie lubię ciężkich zegarków, dlatego zdecydowałem się na ten model, nie znalazłem nic innego ciekawego do 1000 zł, stalowa bransoleta też nie wchodzi w grę, na eBay niemieckim znalazłem taki zegarek używany, z wysyłką kosztował by około 300 zł, mógłbym z niego zabrać parę ogniw i go sprzedać dalej, tylko nie wiem czy to casio jest warte tyle zachodu, na razie skupiam się na szukaniu innego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką przedłużkę do zapięcia, czy takim czymś można wydłużyć bransoletę ? Czy ktoś miał do czynienia z takim czymś ?

Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/przedluzka-do-zamka-zapiec-bransolety-19mm-trwala-10635866846

Pobierz aplikację Allegro - najlepsze ceny, największy wybór, darmowe dostawy.
https://allegro.pl/apka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.