Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Licytacja zegarka Balticus

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Licytujemy zegarek Balticus:

 

Po zakończeniu  drugiego już sezon naszych fotograficznych zmagań, otrzymaliśmy ( ja, Carrot i Masu )  informację od zwycięzcy, którym jest PistolPete, że swoją nagrodę - zegarek firmy Balticus, przeznacza na licytację. Środki z licytacji chciałby przekazać na pomoc w leczeniu 14 letniej Wandy Sulewskiej. ( https://www.siepomaga.pl/wanda-sulewska ) Zegarek - pełny set, zostanie przesłany lub wręczony osobie,  która zaoferuje najwyższą kwotę. Licytacja potrwa od dzisiaj do 23 grudnia do godziny 23:59

1. miejsce: niepokonany @PistolPete 76 punktów

 

Całą akcję przeprowadzimy tu w tym wątku. Wpłatę za wylicytowany zegarek powiększymy o kwotę od Zarządu Klubu i może innych klubowiczów i dopiero całość przekażemy na rzecz Wandy Sulewskiej. Ewentualne wpłaty na rzecz pomocy w leczeniu Wandy prosimy kierować na rachunek Klubu:  

 

Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

 

W tytule wpłaty prosimy o dopisek -  WANDA

 

Zaczynamy od: 1000 zł 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj ! Wszystko jest w trakcie przenoszenia i porządkowania. Ostatnia zaproponowana kwota była 1200 zgodnie z wpisem paul221

"PIękny gest PistolPete!

Sam mam dwójkę autystycznych dzieci, więc tym bardziej doceniam.

1200"

 

Wcześniej Piotoman zaoferował 1100. 

 

Aktualnie prowadzi paul221 z ofertą 1200 zł 

 Jęli przebijesz tę propozycję chociażby o 1 zł ... zaczniesz prowadzić :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę, że licytujemy dokładnie poniższy model o referencji BLT-GPS-ND.

Jest to nowsza, druga generacja modelu Gwiezdny Pył w rozmiarze koperty 42mm.

W zestawie jest już nowa wersja pudełka czyli piękne, lakierowane na niebiesko, drewniane pudełko rzadko spotykane w takim przedziale cenowym.

O samym zegarku nie muszę chyba dużo pisać - to absolutny bestseller Balticusa, który na żywo zawstydza niejeden droższy zegarek i czerpie ze stylistyki Geralda Genty to co najlepsze, dodając do tego autorskie smaczki. 

 

Zachęcam zatem do wzięcia udziału w licytacji, cel jest szczytny i liczę, że pokażecie swoje dobre serce :)

 

zegarek-meski-balticus-balticus-gwiezdny-pyl-2-2.thumb.JPG.027668e5abdf89914f6ca899d71a8b76.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho? Rozruszajmy nieco tę piękną inicjatywę Piotrka!

1550 ode mnie na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wyrównam żeby nam tu ułamki nie wychodziły 🙂

1600 peelenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię ułamki. :) 1775 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień kończymy licytację. Wiem, że można na was liczyć dlatego spodziewam się jeszcze ostrej walki :) 

 

zegarek-meski-balticus-balticus-gwiezdny-pyl-2-2.JPG.9ecf5d5f2086a4d3b0f599a858e029a9.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za 2 dni kończymy licytację - dajcie z siebie wszystko i zróbcie świąteczny prezent 14-letniej Wandzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na finisz do okrągłego 2000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!  

Zegarek Balticus "Gwiezdny Pył" trafi do naszego szczodrego klubowicza Hecke, a wylicytowana kwota + trochę od klubu na pomoc w leczeniu  Wandy Sulewskiej. Wszystkim biorącym udział w tej licytacji  bardzo dziękujemy. Firmie Balticus za piękny zegarek a koledze PistolPete za piękny gest przekazania go na szczytny cel.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

przyjemnością jest dzielenie się z innymi, zwłaszcza w tak pięknym czasie jak Święta Bożego Narodzenia. Przelew już realizowany z drobnym bonusem.  Korzystając z okazji życzę wielu pozytywnych chwil i szczęścia  potrzebnego do realizacji zamierzonych celów oraz wspaniałego 2022 roku. 

Pozdrawiam

Piotr (Hecke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Piotrze !

 

Cieszę się, że wspólnymi siłami udało się nam zrobić coś pozytywnego i zarazem pożytycznego. Wielkie podziękowania dla wszystkich licytujących, zwłaszcza @Hecke, a także klubu, w głownej mierze @Eugeniusz Szwed jak też organizatorów forumowego konkursu @Carrot i @Masu. To dzięki tym wszystkim osobom udało się pozyskać pokaźne środki, które zostana przekazane na szczytny cel wspomniany w opisie licytacji.

 

Wyrazy wdzięczności dla wszystkich licytująch za wzięcie udziału i okazanie wielkiego serca. Szczególne serdeczne podziękowania jeszcze raz dla Piotra. Bez udostępnionej przez Eugeniusza możliwości przeprowadzenia licytacji na łamach forum, z pewnością nie udałoby się uzyskać takiej sumy. Dziękuję. Oczywiście też gdyby nie wielka praca włożona przez Ewę i Patryka w prowadzenie konkursu foto to nie było by też nagrody w postaci Balticusa i obiektu licytacji. Dziękuję wam za trud i czas, który poświęcacie w comiesięczną organizację naszych zegarkowo-fotograficznych zawodów. Jestem wdzięczny Patryk za podbijanie tematu licytacji, co zapewne przełożyło się na większy zasięg tematu i lepszy ostateczny efekt. Podziękowania należa się równiez firmie Balticus za ufundowanie nagrody głównej w konkursie.

 

Każdy dał coś od siebie i mamy wspólny szlachetny uczynek  . Myślę, że to miły akcent na Święta.

 

Pomysł przekazania zegarka na licytację pojawił się w głowie w zasadzie zaraz po zakończeniu konkursu. Gdy jednak okazało się, że nie mogę wziąć udziału w spotkaniu organizowanym tradycyjnie po jego zakończeniu a także odebrać nagrody, utwierdziłem się w przekananiu, że to dobry pomysł. Początkowo nie wiedziałem na jaki cel zebrać środki. Założyłem tylko, że najchętnie wybrałbym cel związany z potrzebującymi dziećmi. Zapytałem żony, żona szwagiergi a że ta jest lekarzem to wskazała mi zbiórkę na rzecz Wandy. Mam nadzieję, że zebrane środki okażą się pomocne.

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim!

 

Wesołych, radosnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PistolPete napisał(-a):

Każdy dał coś od siebie i mamy wspólny szlachetny uczynek  . Myślę, że to miły akcent na Święta.

Idealnie podsumowane. 

Największe podziękowania należą się Tobie Piotrku, bo przekazanie na licytację czegoś co Ci się zwyczajnie należy to szlachetny gest, na który z pewnością nie każdego stać. 

@Hecke gratuluję wygranej i pięknego gestu. Jako, że zegarek jest u mnie to skontaktuje się z Tobą na priv i ustalimy adres. Jeszcze raz gratuluje i dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew będący sumą wpłaty z nadpłatą od Piotra oraz dopłaty Klubu został już przekazany na rzecz leczenia Wandzi Sulewskiej. Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc dla tej dziewczynki :) 

 

thanks.thumb.png.98f682f7af9cd80befcc6706842f0851.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.