Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
luukasz

Czy za duży?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przymierzylem dzis po raz pierwszy bulove moonwatch. 
Nadgarstek 17cm.

 

Wg mnie uszy nie zwisają i chyba moglbym nosic taki zegarek, szczegolnie na bransolecie, ktora jest bardzo fajna.

Jestem ciekaw waszych opinii. Czy wg. Was zegarek jest zbyt duży?

4E54B7A6-7613-46B0-842A-1509D0E3F0B2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spory. Sam miałem wątpliwości. Jak ponosisz zobaczysz, że fajnie się układa. A wielkość... Są większe. 

Będzie Pan zadowolony. 🙂🥳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie niby wszystko wskazuje ze  bedzie fatalnie (proste uszy, duza grubosc, ogromny l2l, ogromna szerokosc tarczy i calej koperty itd), a odczucia po kilku minutach z zegarkiem na ręku mam zaskakujace dobre. 
Jesli ma ktos ten model to bylbym wdzięczny za kilka fotek nadgarstkowych wraz z obwodem nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,5. Zdjęcia nieco wyolbrzymiają zegarek. W rzeczywistości leży jak przyklejony.

IMG_20201208_191659.jpg

IMG_20211004_121752.jpg

IMG_20201221_161845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć za duży - szczególnie wersja na pasku ale z tej odległości łatwo i przekłamanie. Dajcie perspektywę całego przedramienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, szerokokątne obiektywy przerysowują, lepsze zdjęcie z perspektywy. :huh:

Inna rzecz, skoro z zegarkiem dobrze się czujesz i podoba się, to nie ma co deliberować :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, luukasz napisał(-a):

Jestem ciekaw waszych opinii. Czy wg. Was zegarek jest zbyt duży?

 

To zależy jak chcesz traktować taki zegarek. 

Ja na swoim szczupłym nadgarstku noszę zegarki 36-38mm, jak i 41-43mm. Te drugie są sportowe i tak też mają wyglądać. 

 

Moim zdaniem jest duży, ale nie jest za duży. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest duży zegarek, ale na nadgarstku wyglada o wiele lepiej niż mówią to same wymiary... choć myślę że właśnie 17/ 17.5 centymetrowy nadgarstek to minimum dla niego. 
 

Edytowane przez Londek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krist-off napisał(-a):

Mam nadzieję, że lepiej widać.

Moim zdaniem jest OK. :)
Ale już do smokingu to nie bardzo :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, przymierzylem dzis po raz pierwszy bulove moonwatch. 
Nadgarstek 17cm.
 
Wg mnie uszy nie zwisają i chyba moglbym nosic taki zegarek, szczegolnie na bransolecie, ktora jest bardzo fajna.
Jestem ciekaw waszych opinii. Czy wg. Was zegarek jest zbyt duży?
4E54B7A6-7613-46B0-842A-1509D0E3F0B2.thumb.jpeg.0109252fc4494f610418dbe051e6c776.jpeg

Uważam że wyglada całkiem ok! Brać i cieszyć się!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Moim zdaniem jest OK. :)
Ale już do smokingu to nie bardzo :huh:

Możesz spróbować... :DAle jak lubisz eksperymenty to proponował bym coś bardziej wyrazistego... 😅 Ew. dla tradycjonalistów Diesel Big Daddy... 

Ps. Przepraszam za foty poniżej. Nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia wzroku lub uszczerbek na psychice oglądających... 

EDIT: Bierz chłopie, bo to fajny zegarek jest! Nie będziesz żałował.

 

167355701419638214.jpg

-569909735-1220578085.jpg

-403229224-1052953153.jpg

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Jest jeszcze jedna kwestia która może mieć wplyw na to, że ta Bulova tak miło mnie zaskoczyla: jest to szerokość bransolety/paska.Większość zegarkow o srednicy>40mm które posiadalem miala rozstaw uszu >20mm, co w większości przypadkow bylo głównym powodem ich odsprzedaży. Bransolety szersze niż 20mm są zwyczajnie zbyt masywne i nie jestem w stanie się przyzwyczaić do tego rozmiaru  (mialem kiedys kwarcowego tissota couturier - koperta miala rozsądne 39mm, zegarek bardzo fajny, jednak zostal skreślony przez 22mm bransolete).

 

Bardzo mi odpowiada połączenie pilota i chrono oraz ogólna czytelność Moonwatcha.

 

Podsumowując, robię miejsce na półce na bulove.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.