Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
anbru

Zegarek codzienny do 12 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, jest super i jest dostępny. Tylko to nie jest 15,5, a 17,5 tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z obsługą klienta i mam do zapłacenia 15,5 tys. Dostałem linka z rabatem do opłacenia zamówienia. Wciąż się zastanawiam.

Drugiego linka mam na TH AQ na kwotę 11395 i dlatego się waham. Dzisiaj mierzyłem Breitlinga SuperOcean 44, ale mi nie leży.

Edytowane przez anbru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawię tej marki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem Todora na żywo i kompletnie mnie rozczarował. Wydawał mi się kompletnie bez duszy … Zegarek jest bardzo poprawnie wykonany, jednak nie wzbudzał we mnie żadnych emocji.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze inaczej:

Jedyny zegarek, uniwersalny, do wszystkiego, taki "3 w 1". Co byście wybrali do 20 tys. Może założyć nowy temat?

W dniu 25.12.2021 o 08:39, Dorian06 napisał(-a):

Od siebie zaproponuje B&R 05. 

Można w ogóle gdzieś obejrzeć i kupić. Nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, anbru napisał(-a):

Może jeszcze inaczej:

Jedyny zegarek, uniwersalny, do wszystkiego, taki "3 w 1". Co byście wybrali do 20 tys. 

Nie zakładaj nowego tematu... 

 

Omega AT lub Globemaster, albo dołozyć i Rolex DJ lub OP

Edit - kolega @Butik wystawił swojego GM: 

 

 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2021 o 11:29, szuwi napisał(-a):

kolega @Butik wystawił swojego GM

Fajny, dobra cena, ale kolor tarczy mi nie pasuje.

 

Dzisiaj mierzyłem kilka zegarków m. in. ZENITH Defy 41. Fajny, świetnie wykonany, ale mnie nie urzekł i trochę za mały. Może za jakiś czas.

19747103-l497a7it2d1670mefvjdzff8-ExtraLarge.jpg.439e60e85615d75f4503829e5e7e0c4f.jpg

TAG AQ - na bransolecie jest świetny.

BREITLING SOH 46 czarny na mesh'u - rewelacyjny na żywo. Duży, ale świetnie leży.

BREITLING SO 44 czarny na bransolecie. Bardzo ładny, ale jakiś taki za gruby w proporcjach do średnicy. Wydaję mi się trochę pękaty.

Póki co to chyba jestem za SOH 46. Cena na dzisiaj to -25% od katalogowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, anbru napisał(-a):

TAG AQ - na bransolecie jest świetny.

BREITLING SOH 46 czarny na mesh'u - rewelacyjny na żywo. Duży, ale świetnie leży.

BREITLING SO 44 czarny na bransolecie. Bardzo ładny, ale jakiś taki za gruby w proporcjach do średnicy. Wydaję mi się trochę pękaty.

Póki co to chyba jestem za SOH 46. Cena na dzisiaj to -25% od katalogowej.

 

 

SOH II to bardzo dobry wybór :) Gości na moim nadgarstku chyba najczęściej a konkurencja dość wymagająca w pudełku :) 

Jedno tylko pytanie mi się nasuwa. Wersja 46 mm na nadgarstek 17,5 cm? Nie za duży... 🙄 

Mam wersję 42 mm, nadgarstek 19-19,5 cm i moim zdaniem jest naprawdę ok ale jak by miał 41 mm to byłoby optymalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest akurat, tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś miałem Avengera 48 i też mi pasował. Lubię duże zegarki. Chociaż TAG AQ 43 mm na nadgarstku niewiele się różni wizualnie pod względem rozmiaru od SOH 46.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Bell&Ross 03-92 w dwóch wersjach na którego zerkam już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy wart jest swojej ceny no i trudno go znaleźć do przymierzenia, a z późniejszą odsprzedażą też pewnie będzie kłopot.

BR0392-grey-lum-leather-585x1050.thumb.png.deb02aec24c237713d973f828fb9b2e0.png         BR0392newgolden-heritage-585x1050.thumb.png.9c7bfaeaf51cfcea48e14b1c763e522d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2021 o 16:44, Dorian06 napisał(-a):

Nie trawię tej marki. 

 

Na podstawie tego, że Tobie nie pasuje 'coś' w Tudorze poleciłeś wcześniej zegarek który może nie będzie 'niesprzedawalny', ale odsprzedać go na pewno będzie trudniej niż Tudora.

Skoro kolega szuka rady, to może nie warto tak bardzo subiektywnie... No. :)

 

44 minuty temu, anbru napisał(-a):

Jest jeszcze Bell&Ross 03-92 w dwóch wersjach na którego zerkam już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy wart jest swojej ceny no i trudno go znaleźć do przymierzenia, a z późniejszą odsprzedażą też pewnie będzie kłopot.

BR0392-grey-lum-leather-585x1050.thumb.png.deb02aec24c237713d973f828fb9b2e0.png         BR0392newgolden-heritage-585x1050.thumb.png.9c7bfaeaf51cfcea48e14b1c763e522d.png

 

Fajne zegarki, ale jeśli kupisz, to na pewno będzie trudniej zbywalny niżeli TH czy Tudor.

Ja Tudora mogę polecić, miałem modele Royal oraz dwa Black Bay zarówno na ecie, jak i manufakturze i złego słowa nie mogę powiedzieć. Osobiście uważam, że w swojej cenie Tudor robi naprawdę fajne zegarki.

 

SOH II jeśli dobrze leży, to też bardzo dobry wybór imo.

Edytowane przez se7en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz duże zegarki zerknij na U-BOAT. Może coś wpadnie w  oko. 

2 minuty temu, se7en napisał(-a):

Na podstawie tego, że Tobie nie pasuje 'coś' w Tudorze poleciłeś wcześniej zegarek który może nie będzie 'niesprzedawalny', ale odsprzedać go na pewno będzie trudniej niż Tudora.

Skoro kolega szuka rady, to może nie warto tak bardzo subiektywnie... No. :)

...

Skoro pyta to dostaje różne propozycje. 

 

Zostałem zapytany o Tudora to odpowiedziałem. Nawet jakbym miał zarobić na nim to bym go nie nosił. 

 

 

A jeżeli mamy dawać propozycje zegarków na których się nie traci to nie ma sensu, bo ich w butikach nie ma, kolejki sięgają kilku lat s ceny w drugim obiegu są conajmniej dwukrotnie wyższe od AD. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te propozycje nie powinny być mocno subiektywne, tym bardziej jeśli są kierowane gustem, czy opinią, a nie twardym argumentem. Oczywiście możesz mieć inne spojrzenie na tę kwestię, ja swoją rację uważam za po prostu bardziej uczciwą. No offence ofkors. :)

 

A co do propozycji zegarków  na których ktoś miałby zarobić lub na pewno nie stracić, to oczywiście się z Tobą zgadzam. Niemniej są zegarki łatwiej i trudniej zbywalne, to wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze zbywalnością nie jest dla mnie oczywiście priorytetem, ale jest dość ważny ponieważ jak pisałem wcześniej często sprzedaję zegarki i nie tylko i zastępuję czymś nowym. Tak po prostu mam. Może kiedyś trafię na ten "jedyny". Mam gdzieś w głowie jeszcze PANERAI, ale nie mam gdzie obejrzeć na żywo i przymierzyć. Ale wydaje mi się, jest jedną z marek, której zegarki jest łatwiej sprzedać. Chyba, że się mylę? Na zegarkach raczej nie zarabiam i nawet nie celuję w producentów na których można zarobić.

A co do porad, szanuję zdanie i opinię każdego forumowicza i jestem wdzięczny za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, se7en napisał(-a):

Myślę, że te propozycje nie powinny być mocno subiektywne, tym bardziej jeśli są kierowane gustem, czy opinią, a nie twardym argumentem. Oczywiście możesz mieć inne spojrzenie na tę kwestię, ja swoją rację uważam za po prostu bardziej uczciwą. No offence ofkors. :)

 

Ale przecież nasze propozycje oparte są na subiektywnej ocenie zegarków, które mieliśmy lub chcielibyśmy mieć. :) Zachwalanie czegoś co się nie podoba lub nie nosi się dobrze jes bez sensu. Ten Tudor brzydki jak nie wiem co ale bierz go bo to dobrze wykonany i fajny sikor... 😉 Autor posta natomiast z naszych subiektynych propozycji wybierze co jemu się podoba. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tyłu głowy masz PAMa i cena nie przeraża, to pie***l inne, zbieraj kasę, i kupuj. Miałem 000, dla mnie za duży, ale ŚWIETNY zegarek. Na dożywocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta. Jeszcze nie zdradzę jaki to będzie zegarek, ale może być lekkie zaskoczenie. Wrzucę zdjęcia w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Czekamy z zaciekawieniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2021 o 23:02, szuwi napisał(-a):

Jeżeli z tyłu głowy masz PAMa i cena nie przeraża, to pie***l inne, zbieraj kasę, i kupuj. Miałem 000, dla mnie za duży, ale ŚWIETNY zegarek. Na dożywocie.

Świetnie napisane.

 

43 minuty temu, anbru napisał(-a):

Decyzja podjęta. Jeszcze nie zdradzę jaki to będzie zegarek, ale może być lekkie zaskoczenie. Wrzucę zdjęcia w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Ciekawe na co padło. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anbru napisał(-a):

Decyzja podjęta. Jeszcze nie zdradzę jaki to będzie zegarek, ale może być lekkie zaskoczenie. Wrzucę zdjęcia w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Czekam z niecierpliwością. Obserwowałem wątek, mam bardzo podobny dylemat, aktualnie biorę pod uwagę zegarki Breitling, Tudor, Tag Heuer, Rado, Omega i mam mętlik w głowie. Ja zdradzisz co wybrałeś to może się zasugeruję :) Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że nieco przekroczyłem budżet i trochę zmodyfikowałem wstępnie założone parametry. Zegarek dotrze do mnie w poniedziałek lub we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.