Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Temat konkursu fotograficznego styczeń 2022

Jaki powinien być temat konkursu fotograficznego na styczeń?  

36 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Rozpoczynamy głosowanie na temat konkursu fotograficznego na styczeń 2022. 

Wybieracie spośród tytułów zgłoszonych przez forumowiczów ten jeden, który będzie przewodził fotografom w styczniu.

Oddajemy po jednym głosie na temat z każdego bloku odpowiedzi.

Głosowanie potrwa do 28.12.2012 do godz. 20:00

A zatem zaczynajmy:)

 

Edycja: Nie przemyślałam jednej rzeczy, a mianowicie, że możliwe jest oddanie jednego głosu w każdym z "bloków z odpowiedziami". Nie jestem w stanie tego zablokować, zatem jak ktoś się uprze, będzie mógł oddać w sumie dwa głosy. Najwyżej zrobimy dogrywkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma opcji wielu odpowiedzi i wybieramy tylko 1 tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Carrot napisał(-a):

Edycja: Nie przemyślałam jednej rzeczy, a mianowicie, że możliwe jest oddanie jednego głosu w każdym z "bloków z odpowiedziami".

 

Chyba nawet wymagane. Wybrałem jedną opcję z pierwszego bloku i mam komunikat, że powinienem coś zaznaczyć również w drugim bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bliźniacy 😂

 

Faktycznie nie da się zagłosować tylko na 1 odpowiedź;/

Edytowane przez Zaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zachęcimy tylu głosujących, żeby przy jednym głosie na osobę wyłonić zwycięskie hasło. Ale rzecz jasna próbujemy. Mój głos oddany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oddać głos na odpowiedź z każdego bloku, nie przeskoczymy tego. 

Na pewno zwycięzcę uda się wyłonić, najwyżej będzie jakaś szybka dogrywka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem czy można głosować na własne propozycje, więc bezpiecznie zagłosowałem na inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaki-Czan napisał(-a):

Nie wiedziałem czy można głosować na własne propozycje, więc bezpiecznie zagłosowałem na inne ;)

Nie będziemy wnikać, głosujcie na co chcecie:)

 

Dodałam jeszcze jeden tytuł, przyznaję się bez bicia, że nie wiedziałam czy potraktować go jako zwykły post czy też pomysł na tytuł. Może autor mnie nie zje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CarrotWszystko da się przeskoczyć, odkręcić, zrobić  inaczej 🙂

Temat jest widoczny dwie godziny więc niezbyt długo. Jeśli ankietą miała wyglądać inaczej to możesz Ewa zamknąć ten temat i utworzyć nowy z ankietą z możliwością wielokrotnego wyboru 🙂

Trzeba to odhaczyć  niestety przed publikacją.  Kilka razy tego jie zrobiłem w swoich ankietach i później kląłem jak szewc przepisując to od nowa 😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

nowy z ankietą z możliwością wielokrotnego wyboru

Właśnie o to chodzi, żeby nie było wielokrotnego wyboru, a możliwość głosu tylko na jeden temat. Niestety odpowiedzi w ankiecie są ograniczone do 20, a chcąc dodać więcej, trzeba zadać kolejne pytanie (nawet to samo) i ponownie jest możliwość odpowiedzi. Na pewno dałoby się to zrobić tak jak bym chciała, ale wymagałoby to interwencji Dawida, więc nie chcę już mieszać. To tylko zabawa, nie musi być idealnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Właśnie o to chodzi, żeby nie było wielokrotnego wyboru, a możliwość głosu tylko na jeden temat.

Nie wiem czy nie wyjdzie tak, że przy tylu propozycjach I konieczności oddania jednego głosu, wyjdzie że zwycięzca będzie miał dosłownie kilka głosów, albo co gorsza będzie wielu takich zwycięzców z kilkoma głosami. Teraz już pewnie nie ma co ruszać, ale przyszłość bym pomyślał czy nie dać wielokrotnego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Masu napisał(-a):

przy tylu propozycjach I konieczności oddania jednego głosu, wyjdzie że zwycięzca będzie miał dosłownie kilka głosów, albo co gorsza będzie wielu takich zwycięzców z kilkoma głosami.

Jest ryzyko, jest zabawa;) Ale masz rację, tak może się skończyć. Zobaczymy, może martwimy się na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zagłosować, dlaczego? Dostałem bana na ten konkurs? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie blokował. Co ci się wyświetla? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę wyniki, przełączam się na opcję "pokaż opcję głosowania" i oddaj głos. Oddaję głos zaznaczając ptaszkiem, dostaję podziękowanie za oddanie głosu, wchodzę w pokaż wyniki i mojego głosu nie widać.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Widzę wyniki, przełączam się na opcję "pokaż opcję głosowania" i oddaj głos. Oddaję głos zaznaczając ptaszkiem, dostaję podziękowanie za oddanie głosu, wchodzę w pokaż wyniki i mojego głosu nie widać.

Z naszej strony na pewno nie masz żadnych blokad. Dziwna sprawa... Spróbujesz jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Masu napisał(-a):

Z naszej strony na pewno nie masz żadnych blokad. Dziwna sprawa... Spróbujesz jutro?

Jasne, a po wszystkim wrzucę do "teorii spiskowych" . :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Nie mogę zagłosować, dlaczego?

Pewnie na ten rok już się „wyprztykałeś” z limitu :rolleyes:

A ja swój głos oddałem :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem przed chwilą i nie mogę. Mówi się trudno.

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może próbowałeś tylko na jedno? Trzeba w drugim punkcie też coś trzeba zaznaczyć. Jako ojciec dwóch par bliźniąt nie bardzo miałem wybór 🤣PPoszło na "bliźniacy" i jak dwie krople wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cjareck napisał(-a):

Może próbowałeś tylko na jedno? Trzeba w drugim punkcie też coś trzeba zaznaczyć. Jako ojciec dwóch par bliźniąt nie bardzo miałem wybór 🤣PPoszło na "bliźniacy" i jak dwie krople wody.

Dzięki za podpowiedź.

 

Musiałem ostatecznie zagłosować na dwa tematy pomimo tego, że chciałem zaznaczyć tylko jeden. Trochę to powikłane...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cjareck napisał(-a):

ojciec dwóch par bliźniąt

No no, pogratulować :wub:

Moze zadam pytanie niezbyt poprawnie w obecnej rzeczywistości, ale jak z płciami progenitury


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

No no, pogratulować :wub:

Dzięki!

16 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

 

Moze zadam pytanie niezbyt poprawnie w obecnej rzeczywistości, ale jak z płciami progenitury

Dla mnie jest poprawne ;)

Najpierw była jedna pojedyncza dziewczynka, potem dwie jednojajowe dziewczynki i potem dwóch jednojajowych chłopców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cjareck napisał(-a):

Najpierw była jedna pojedyncza dziewczynka, potem dwie jednojajowe dziewczynki i potem dwóch jednojajowych chłopców :D

To prawdziwe wyzwanie odchować taką kochaną gromadkę :wub:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.