Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MK33

SUB 300T - Taktyczna Żaba, Seestern itp...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

To  mój pierwszy post tutaj. Zegarki uwielbiam od dawna ale ponieważ mam też inne hobby to nie kupuję ich za często.  Kuszą mnie tylko zegarki mechaniczne. Kwarc odpada. To nie dla mnie. 

 

Przeglądam forum od dawna i zaglądam od czasu do czasu do działu chińskich zegarków. Ponieważ dość regularnie robię zakupy na Aliexpress wpadł mi tam w oko z pół roku temu zegarek Tactical Frog  SUB 300T. Ponieważ lubię poczytać o rzeczach, które zamierzam kupić trochę pobuszowałem w internecie. Znalazłem również markę Seestern  https://seesternwatches.com która ma kilka ładnych modeli ale chcę taką "imitację DOXA,y" kupić.  

Co sądzicie o tych markach?  Obie używają mechanizmów od Seiko - a teraz mam na ręce właśnie ich Samuraja :)

 

 

Edytowane przez MK33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez MK33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2022 o 16:08, MK33 napisał(-a):

Witajcie,

To  mój pierwszy post tutaj. Zegarki uwielbiam od dawna ale ponieważ mam też inne hobby to nie kupuję ich za często.  Kuszą mnie tylko zegarki mechaniczne. Kwarc odpada. To nie dla mnie. 

 

Przeglądam forum od dawna i zaglądam od czasu do czasu do działu chińskich zegarków. Ponieważ dość regularnie robię zakupy na Aliexpress wpadł mi tam w oko z pół roku temu zegarek Tactical Frog  SUB 300T. Ponieważ lubię poczytać o rzeczach, które zamierzam kupić trochę pobuszowałem w internecie. Znalazłem również markę Seestern  https://seesternwatches.com która ma kilka ładnych modeli ale chcę taką "imitację DOXA,y" kupić.  

Co sądzicie o tych markach?  Obie używają mechanizmów od Seiko - a teraz mam na ręce właśnie ich Samuraja :)

 

 

Ja mam TF w kolorze coral blue. Wykonanie OK. Do Doxy mu brakuje, ale cena to spory atut. Mogę polecić. Ze Seesternem nie miałem do tej pory do czynienia, ale w planach też jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie kupiłem Seesterna. Ponieważ wcześniej miałem ich kopię 62mas (najwierniejsza chyba kopia na rynku, bardziej podobna do oryginału niż własne seikowskie reedycje), uznałem że nie ma ryzyka, bo tamten Seestern był naprawdę dobrze zrobiony, dobrze chodził i w ogóle nie było do czego się przyczepić. No więc teraz mam Doxterna

🙂

DSCN3584.JPG

 

 

Pasek z innego zegarka, zdjąłem bransoletę bo wymaga skrócenia.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem "Gwiazda Morza" lepsza od "Taktycznej Żaby".
20231214_094736.thumb.jpg.9e7c635033ec1a06c229c1283a0d2c59.jpg20231108_104519.thumb.jpg.d6b217f28f796e04bde5d62161d685aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak jest. Na samym dole łańcucha pokarmowego dodałbym koślawą kopię, jaką robi Pagani, natomiast wersja Maraneza prawdopodobnie wylądowałaby na szczycie, zwłaszcza ta w tytanie (czego Doxa nie robi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.