Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

Pagani design pd-1637

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może widział ten zegarek na żywo, dokładnie chodzi mi o model od - 1637, zainteresował mnie ten zegarek, jednak nigdzie nie mogę znaleźć recenzji, opinie na temat tego modelu, przeszukałem fora krajowe jak i zagraniczne, zero informacji, zastanawiam się nad jego zakupem, jednak mam obawy bo zdjęcia na alliexpres wydają się retuszowane, boję się że będzie to tandeta,

 

Drugi model który mi się podoba to pd 2770, na plus to że mogę go zamówić w Polskim sklepie z 2 letnią gwarancją, jeśli bym kupił bezpośrednio z chin to o gwarancji można zapomnieć.

 

Który wg Was byłby wart zakupu, i czy w ogóle pagani jest wart zakupu ? Nie szukam zagadka na kilka lat, ale też nie chce takiego co się rozpadnie po dwóch miesiącach.

 

 

Screenshot_20220111-201724.png

Screenshot_20220111-201755.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki od PD to całkiem dobre i fajne czasomierze. Użytkuje jednego na werku nh35a i w zasadzie nie mogę złego słowa powiedzieć, choć czasami trafiają się luźniejsze lub niecentrujace bezele. Swojego kupiłem w pełni świadom drobnych mankamentów, które mi nie przeszkadzają. Koledzy z forum chwalą tego coktaila. Możesz zerkać na olx gdzie można dostać nowke sztukę w cenie atrakcyjniejszej niż z Chin i szybsza przesyłka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego drugiego - wzorowanego na Seiko Presage - podobnie jak mój Szanowny Kolega - przedmówca nie mam zastrzeżeń co do wykonania i pracy zegarka

 

ps - Paulus wrzucił właśnie jego znjecie w nowych nabytkach

Edytowane przez dimmu66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup tego drugiego 2770, w Polskim sklepie z przedłużoną gwarancją do 5 lat, po rabacie 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena.

Tylko czy sprawdziłeś jak długo będziesz czekał?

Bo czasem sprzedawca zamawia zegar na aliexpress dopiero gdy Ty zamówisz u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Robson 123 napisał(-a):

Zdecydowałem się na zakup tego drugiego 2770, w Polskim sklepie z przedłużoną gwarancją do 5 lat, po rabacie 300 zł.

 

Gratuluję zakupu i mam nadzieję, że będzie chodził długo i sprawiał radość. Natomiast chciałbym się kiedyś od kogoś dowiedzieć, jak wygląda w praktyce realizacja takiej 5-letniej, przedłużonej gwarancji z polskiego sklepu na Pagani Design. 😕

Oczywiście nikomu absolutnie nie życzę, żeby musiał korzystać, ale mam do tego typu gwarancji sporą rezerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na zakup tego drugiego 2770, w Polskim sklepie z przedłużoną gwarancją do 5 lat, po rabacie 300 zł.
Brałeś z tego sklepu może https://montres.pl/ ?.Chyba wziąłeś ostatnią sztukę Chciał zamówić ale już brak w magazynie

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile nie wiem jak wygląda obsługa gwarancyjna przez lokalnego dystrybutora ale mogę pochwalić PD za obsługę w przypadku zakupu przez AliExpress. Kupiłem PD-1662 i po około pół roku zgubiłem jedną ze śrub w bransolecie. Nie wiem jak nie wiem gdzie, ważne że zegarek został w rękawie kurtki a nie na chodniku ;) szukałem pomocy u lokalnego zegarmistrza ale coś nie poszło. W końcu napisałem po prostu do sprzedawcy, wysłałem fotki bransolety i… po opłaceniu kosztów wysyłki (niecałe 8 zł) dostałem nową bransoletę. Doświadczenie zdecydowanie na tak.

Sam zegarek też porządnie wykonany, choć bransoleta mocno ryskolubna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nocny duch napisał(-a):

@Perpetuum Mobile nie wiem jak wygląda obsługa gwarancyjna przez lokalnego dystrybutora ale mogę pochwalić PD za obsługę w przypadku zakupu przez AliExpress. Kupiłem PD-1662 i po około pół roku zgubiłem jedną ze śrub w bransolecie. Nie wiem jak nie wiem gdzie, ważne że zegarek został w rękawie kurtki a nie na chodniku ;) szukałem pomocy u lokalnego zegarmistrza ale coś nie poszło. W końcu napisałem po prostu do sprzedawcy, wysłałem fotki bransolety i… po opłaceniu kosztów wysyłki (niecałe 8 zł) dostałem nową bransoletę. Doświadczenie zdecydowanie na tak.

Sam zegarek też porządnie wykonany, choć bransoleta mocno ryskolubna :D 

 

No to jestem zbudowany takim podejściem do klienta. Brawa dla Sprzedawcy. Przy takim budżecie rzadko się to zdarza.

Sam też jednego PD przez chwilę miałem (Daytona mechakwarc) i rzeczywiście jak na zapłaconą kwotę (jakieś 250 PLN) to był bardzo solidny zegarek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AspirantS napisał(-a):

Dobra cena.

Tylko czy sprawdziłeś jak długo będziesz czekał?

Bo czasem sprzedawca zamawia zegar na aliexpress dopiero gdy Ty zamówisz u niego.

Zamówiłem dzisiaj, tego samego dnia paczka została nadana.

 

9 godzin temu, Kopi napisał(-a):

Brałeś z tego sklepu może https://montres.pl/ ?.Chyba wziąłeś ostatnią sztukę emoji3.pngChciał zamówić ale już brak w magazynieemoji30.png

Tak 😀

9 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Gratuluję zakupu i mam nadzieję, że będzie chodził długo i sprawiał radość. Natomiast chciałbym się kiedyś od kogoś dowiedzieć, jak wygląda w praktyce realizacja takiej 5-letniej, przedłużonej gwarancji z polskiego sklepu na Pagani Design. 😕

Oczywiście nikomu absolutnie nie życzę, żeby musiał korzystać, ale mam do tego typu gwarancji sporą rezerwę.

Też mnie to ciekawi, znając życie będzie jak zawsze, jak się zepsuje powiedzą że to z winy użytkownika 🤪.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.