Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Londek

Tudor Black Bay 58 i Jubilee ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 
 

Siedzę... piję kawkę i rozkminiam🤔

Co myślicie o takim połączeniu? 
Miało by to siąść z moją sztuką (pierwsza fota). Miłego Weekendu!

Pozdrawiam

Seweryn

966A6A99-C009-4437-8DB2-640CCEEE6B12.jpeg

EFEEC600-158F-4A19-B125-B7F8FBF229B2.jpeg

44DB2FB6-4197-4540-AB04-6BB3851E30E5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Łukasz_M said:

Strasznie ta bransoleta w uszach spasowana....

Te zdjęcia są tylko poglądowe (sorry, mogłem napisać to😉), bransoleta o której myślę sprasowana jest idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wydaniu podobny do skx-a. No ale te Tudory to moim zdaniem wogóle wyglądają jak lekko zmodowane Seiko

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Londek napisał(-a):

Te zdjęcia są tylko poglądowe (sorry, mogłem napisać to😉), bransoleta o której myślę sprasowana jest idealnie. 

Tak czy inaczej wg mnie (przynajmniej na zdjęciach) robi wrazenie zbyt grubej i przyciezkiej na zdjęciu nadgarstkowym. 

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Hogg said:

W tym wydaniu podobny do skx-a. No ale te Tudory to moim zdaniem wogóle wyglądają jak lekko zmodowane Seiko

Hogg
 


Takie pochodzenie😉

1632B790-040B-4114-A59D-2A1FB3015763.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie leży. BB to vintage tool watch pełną gębą i biżuteryjne jubilee po prostu tam nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Łukasz_M said:

Tak czy inaczej wg mnie (przynajmniej na zdjęciach) robi wrazenie zbyt grubej i przyciezkiej na zdjęciu nadgarstkowym. 


Dzięki za opinię😉

Ta fotka jest z omawianym kajdanem. 

F2A37E14-470F-44D3-A659-7B85BAE27F8D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość spasowania z pierwszej fotki wygląda paskudnie. Do tego mocno grubaśne ogniwa. Mnie to wszystko nie pasuje. A na ostatniej fotce #8 wygląda lepiej, bo można było wszystko ładnie ułożyć do zdjęcia. Jeżeli na obu tych fotkach pokazana jest ta sama bransoleta - jak dla mnie zdecydowanie na nie.

 

Fatalnie wygląda ta szpara przy endlinku dolegającym do koperty. Po lekkim naciśnięciu palcem sporo się powiększa i mogą się dam dostawać drobinki piasku. Miałem podobnie (trochę mniejsza szpara) w SLGA007, którego dopiero co wczoraj sprzedałem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, mario1971 said:

Jakość spasowania z pierwszej fotki wygląda paskudnie. Do tego mocno grubaśne ogniwa. Mnie to wszystko nie pasuje. A na ostatniej fotce #8 wygląda lepiej, bo można było wszystko ładnie ułożyć do zdjęcia. Jeżeli na obu tych fotkach pokazana jest ta sama bransoleta - jak dla mnie zdecydowanie na nie.

 

Fatalnie wygląda ta szpara przy endlinku dolegającym do koperty. Po lekkim naciśnięciu palcem sporo się powiększa i mogą się dam dostawać drobinki piasku. Miałem podobnie (trochę mniejsza szpara) w SLGA007, którego dopiero co wczoraj sprzedałem. 


Dzięki... wytłumaczyłem już to wcześniej, to tylko foty z neta poglądowe, jakość wykonania tej nad którą rozmyślam jest bardzo dobra. Tak, to jest to ostatnie zdjęcie, end linki są ładnie spasowane i żadnych szpar nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda bb58 na Jubilee, jestem na tak :) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do głosu na tak. 

 

Ale może dlatego że średnio mi się podobają skórzane paski do nurków. Nawet tych w klimatach vintage. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie mimo ze uncle seiko ponoc dobrze pasuje


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad tą opcją do BB58 i jestem na tak, nie wygląda to aż tak źle, jak na pierwszej fotce.

Generalnie nawet ori bransa jest "zanurzona" między uszami, z lekkim schodkiem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałem, jest podział jak w polityce 😂

Zdjęcia z pierwszego postu są tylko poglądowe „jak by to wyglądało” całkowicie nie chodzi mi o spasowanie, bo wiem że kajdan od wujka Seiko spasowany jest naprawdę dobrze do koperty. 
Prawdę mówiąc podoba mi się taka opcja... ale było by dużo lepiej gdyby nie było polerowanych części (brałbym odrazu). 
Zastanawiam się teraz nad kupnem jej i małym tuningu. 
Nie szukam ori bransolety, bo podoba mi się z niej tylko zapięcie... ceramika robi tam świetną robotę i spasowanie jest naprawdę eleganckie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, szuwi said:

Ja bym i tak nosił na nato... 😉

Nie ma to tamto, ten zegarek to paskowy potwór przecie jest😂

Ale chciałbym go trochę czasowo obciążyć mocniej😉

E30BA29B-3B38-4914-8CCD-12EC8786854E.jpeg

689ED75A-6DC1-4FDD-972B-BEACD225C7E9.jpeg

FAB67356-1EC0-49A7-8758-96D600EF5F94.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest wrogiem dobrego. Sam przez jakiś czas chciałem nocić ex1 na pasku, dopiero jak spróbowałem, to zrozumiałem, że czasami nie warto walczyć z systemem, jeżeli system jest dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wyłamię i może Shark mesh?

 

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, petruss said:

Się wyłamię i może Shari mesh?

 

Zegarek nie jest mały, szpara miedzy uchami jest wielkości stadionu, a teleskopy montowane są blisko zakończenia ucha... myślę że mogło by to kiepsko wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minutes ago, Smycel said:

Według mnie wygląda fajne.

Dzięki za opinię😉

Ja się ciągle biję z myślami, bo na czarnym bardzo mi się podoba... nie wiem tylko jak to zagra z moim burgundem😐

F8801D77-29DC-49A6-AFA4-ABF0E6255E45.jpeg

21E11952-040A-4BAF-96AE-43463096A6E7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.