Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Styczeń "Kiedyś to było..." - GŁOSOWANIE

Kiedyś to było ...  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Olciakk napisał(-a):

Nie tylko o pierwsze miejsce trwa walka, o trzecie też dwóch zawodników idzie łeb w łeb 

Też racja. Pod koniec zawsze wpada kilka głosów, ciekawe jak namieszają :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za niecałą godzinę przekonamy się czyje zdjęcia spodobały się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, oto wyniki:

1. miejsce ( 10 punktów) - Waldzior

2. miejsce ( 6 punktów ) - Olciakk

3. miejsce ( 4 punkty) - Gio

 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania autorom za ich prace. Niektórzy byli o włos od podium!

Zwycięzców proszę o podanie na pw danych do wysyłki nagród.

A teraz zapraszam do dyskusji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za głosy :)

Marzenie o Casio na komunię i smak gumy Turbo ma wciąż swoją moc  ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom! Najbardziej podobały mi się zdjęcia @Olciakk @Piotoman oraz @Waldzior choć oddałem nieco więcej głosów.

@Olciakk jest chyba pierwszą osobą, której udało się przekonać mnie, że kieszonki mogą mi się podobać. Ten kadr mógłbym pochodzić z mojej ulubionej gry Bioshock Infinite i bardzo przypomina jej steampunkowy klimat połączony z utopijnym klimatem (ciepłe kolory + ta pięknie zdobiona kieszonka).

@Piotoman dostał głos bo bardzo lubię łączenie motoryzacji z zegarkami. Poza tym PR516GL sam miałem i mam do niego słabość. Dodatkowo fajny color-matching z AC Cobrą. A to że oba produkty pochodzą z podobnego okresu lat 60/70-tych to już kolejny plusik za dopasowanie tego.

@Waldzior oddał chyba najlepiej to co ja definiuję jako "kiedyś" i nie mogłem nie oddać głosu na takie zdjęcie. Zegarek, który w latach 90-tych był na porządku dziennym, gumy turbo których smak pewnie każdy będzie pamiętał do końca życia i ogólny vibe zdjęcia, który jest tak oczywisty i nostalgiczny, że szok. Gdyby ten zegarek pojawił się w kadrze u @Gio to pewnie wybrałbym jego fotkę, bo była lepsza technicznie, mocno dopracowana jeśli chodzi o scenografię, ale współczesny MM pasuje mi tam jak pięść do nosa (zgaduję, że z braku laku, ale jednak). 

A co powie reszta? Swoją drogą @Waldzior jeśli wyrażasz taką chęć to możesz wymyślić temat na luty, byle szybko! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro luty, a zima jest jaka jest, to może 

"W poszukiwaniu zimy..."?   :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Waldzior napisał(-a):

Skoro luty, a zima jest jaka jest, to może 

"W poszukiwaniu zimy..."?   :)

 

Nie ma sprawy, będzie zatem poszukiwanie zimy w wydaniu zegarkowym - szykuję zatem odpowiednią grafikę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Masu napisał(-a):

Gratuluję zwycięzcom! Najbardziej podobały mi się zdjęcia @Olciakk @Piotoman oraz @Waldzior choć oddałem nieco więcej głosów.

@Olciakk jest chyba pierwszą osobą, której udało się przekonać mnie, że kieszonki mogą mi się podobać. Ten kadr mógłbym pochodzić z mojej ulubionej gry Bioshock Infinite i bardzo przypomina jej steampunkowy klimat połączony z utopijnym klimatem (ciepłe kolory + ta pięknie zdobiona kieszonka).

@Piotoman dostał głos bo bardzo lubię łączenie motoryzacji z zegarkami. Poza tym PR516GL sam miałem i mam do niego słabość. Dodatkowo fajny color-matching z AC Cobrą. A to że oba produkty pochodzą z podobnego okresu lat 60/70-tych to już kolejny plusik za dopasowanie tego.

@Waldzior oddał chyba najlepiej to co ja definiuję jako "kiedyś" i nie mogłem nie oddać głosu na takie zdjęcie. Zegarek, który w latach 90-tych był na porządku dziennym, gumy turbo których smak pewnie każdy będzie pamiętał do końca życia i ogólny vibe zdjęcia, który jest tak oczywisty i nostalgiczny, że szok. Gdyby ten zegarek pojawił się w kadrze u @Gio to pewnie wybrałbym jego fotkę, bo była lepsza technicznie, mocno dopracowana jeśli chodzi o scenografię, ale współczesny Sumo MM pasuje mi tam jak pięść do nosa (zgaduję, że z braku laku, ale jednak). 

A co powie reszta? Swoją drogą @Waldzior jeśli wyrażasz taką chęć to możesz wymyślić temat na luty, byle szybko! :) 

 

Dzięki @Masu. Z oldskulowymi zegarkami faktycznie u mnie niebogato 🙂

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla pozostałej dwójki na pudle! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Masu napisał(-a):

@Olciakk jest chyba pierwszą osobą, której udało się przekonać mnie, że kieszonki mogą mi się podobać

 

To zaszczyt! 

 

Dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moje zdjęcie 🥰

 

Moje głosy w tej edycji poszły na pracę zwycięzcy @Waldzior - tak jak Masu napisał, u mnie też ten obraz dobrze odzwierciedlił hasło konkursowe :)

 

Drugi głos oddałam na pracę numer 7 autorstwa @Piotoman, ujęło mnie estetycznie wykonane zdjęcie i super dobrany zegarek do tła (czy tam na odwrót😝)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje !

Zwycięzcę - Waldzior,  proszę o namiary na paczkomat. Czyli nr tel. adres email i nr paczkomatu. 

 

PS

" W poszukiwaniu zimy ..."  - w tej edycji nagrody będą dwie: za II miejsce i dla najlepszej dziewczyny.  ( jak tu zimy szukać skoro 14 będą Walentynki 💕)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców 👏.

Nie mam zbyt dużo czasu, więc na leniucha obiema rencami podpisuje się pod komentarzem @Masu który bardzo trafnie (zgodnie z moimi ocenami) podsumował tę edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Serdeczne gratulacje !

Zwycięzcę - Waldzior,  proszę o namiary na paczkomat. Czyli nr tel. adres email i nr paczkomatu. 

 

PS

" W poszukiwaniu zimy ..."  - w tej edycji nagrody będą dwie: za II miejsce i dla najlepszej dziewczyny.  ( jak tu zimy szukać skoro 14 będą Walentynki 💕)

 

 

Namiary do wysyłki wysłałem do Carrot.

A co do tematu to luty bardziej kojarzy mi się z zimą, bo Walentynki ja i moja Żona mamy cały rok, czego wszystkim serdecznie życzę.

:)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zdjęciach Olciakk i Waldzior nic już zapewne odkrywczego nie napiszę, podpisuję się pod tym, co napisano wyżej. Ale chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną fotkę która zyskała mój głos, a mianowicie fotkę @SLAWEK 01. Ta twarz w tle wyraża głębokie emocje, tęsknotę za czymś, co już minęło, albo jakiś żal i smutek. Dodanie do tego zegarka jako symbolu upływającego czasu, którego nie da się zawrócić ani cofnąć, sprawia, że to zdjęcie najbardziej do mnie przemawia w kontekście tytułu konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Carrot napisał(-a):

...Ta twarz w tle wyraża głębokie emocje, tęsknotę za czymś, co już minęło, albo jakiś żal i smutek. Dodanie do tego zegarka jako symbolu upływającego czasu, którego nie da się zawrócić ani cofnąć....

W punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem paczkę od @Eugeniusz Szwed, dziękuję.

Jednak mam pytanie, bo zgodnie z tym co napisane w pierwszym poście, spodziewałem się kalendarza a otrzymałem książkę. 

Może to pomyłka i ktoś inny miał otrzymać te książkę.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Waldzior napisał(-a):

Otrzymałem paczkę od @Eugeniusz Szwed, dziękuję.

Jednak mam pytanie, bo zgodnie z tym co napisane w pierwszym poście, spodziewałem się kalendarza a otrzymałem książkę. 

Może to pomyłka i ktoś inny miał otrzymać te książkę.... ?

Książka jest tylko dla Ciebie, od Eugeniusza - pisał o tym w styczniowej edycji. Kalendarz też niedługo dotrze, Ewa o to zadbała :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Masu napisał(-a):

Książka jest tylko dla Ciebie, od Eugeniusza - pisał o tym w styczniowej edycji. Kalendarz też niedługo dotrze, Ewa o to zadbała :) 

Aaaaa, to widocznie przegapiłem tą informację, przepraszam  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze też zostały nadane, także spodziewajcie się jeszcze przesyłek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.