Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Odszedł nasz przyjaciel - Mirosław Domański

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mirku, to nie ten czas i nie ta pora ...

Otrzymałem dzisiaj bardzo przygnębiającą wiadomość, odszedł od nas nasz klubowy kolega i serdeczny przyjaciel - Mirek Domański

Był członkiem poprzedniego składu osobowego Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ. Zawsze pomocny i koleżeński. Miłośnik i kolekcjoner pięknych zegarków.

Czynny uczestnik naszych wypraw do manufaktur i wszystkich klubowych spotkań rocznych. 

Spoczywaj w pokoju

 

Gdy tylko będę dysponował informacjami dotyczącymi uroczystości pogrzebowych, zamieszczę je w tym wątku. 

 

WPR_6469_2931.thumb.jpeg.c4a12c6a3ca55ee177b18c3634415be5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek był jedną z pierwszych osób z kmziz którą poznałem osobiście - przyjechał 16 lat temu do mnie do firmy i przywiózł mi Seiko Samuraja😊 Pamiętam jak dziś że wtedy na forum miał jedną z  najciekawszych kolekcji zegarków toolwatch i diver. 

 

W 2007 razem z chłopakami pojechaliśmy do Bazylei na targi, gościł nas w Zurichu św pamięci Stanisław. To były piękne czasy. 

 

Trzymaj się Mirek. 

PICT0356.JPG

PICT0092.JPG

PICT0083.JPG

PICT0350.JPG


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj Mirku. Smutna wiadomość... ale wierzę głęboko że jeszcze się kiedyś spotkamy. Wyrazy współczucia rodzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Takie oficjalne informacje dotyczące pogrzebu Mirka otrzymałem od Jego pogrążonej w żalu rodziny.
- XXX -
 
Mirosław Domański
Najukochańszy Mąż, Tata, Dziadek i Brat
ZMARŁ DNIA 19 STYCZNIA 2022 r. 
PRZEŻYŁ 66 LAT

main-separator.png

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.01.2022 r. przeżywszy 66 lat zmarł Mirosław Domański. Zawiadamiają o tym pogrążeni w smutku - Żona, Dzieci, Wnuki, Siostra i Rodzina. 
main-separator.png
 
frame.php?s=c18619_thumb.png
 

Kościół

line.png
01.02.2022 (Wtorek) GODZINA 12:00
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione dnia 1 lutego 2022 roku (wtorek)
o godz. 12:00 w kościele pw. św. Grzegorza Wielkiego na cmentarzu Wolskim.
  
Wolska 180/182 Warszawa
 

Pogrzeb

line.png
01.02.2022 (Wtorek) GODZINA 12:40
Po nabożeństwie żałobnym nastąpi wyprowadzenie do grobu na cmentarz miejscowy, (kwatera 95 rząd 1 grób 8).
  
Wolska 180/182 Warszawa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Torba na ramię a wniej zapas papierosów.
Do tego latte i ciastko. To był zestaw obowiązkowy naszych spotkań. 16 lat znajomości i niezliczone rozmowy o wszystkim co ważne w życiu. Ostatnia odbyła się w zeszłym roku u mnie w pracy. Nigdy bym nie pomyślał, że już więcej się nie zobaczymy.
Filip ma rację pisząc "to były piękne czasy" - dodam do tego, że właśnie dzięki takim kumplom jak Mirek były one piękne.
Świadomie nie piszę o zegarkach bo jak wiecie zegarki były tłem dla tego co Mirek uważał za najważniejsze a mianowicie dla relacji ludzkich. Umiał je pielęgnować.

Tak dobrych, mądrych życiowo i otwartych ludzi jest niezwykle mało. A teraz jeszcze mniej.
I to jest najsmutniejsza puenta z tego przydługiego (wybaczcie) wywodu.
Żegnaj Mirku.



Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pogrzeb Mirka

Jutro, we wtorek 01-02-2022r. o godzinie 12:00 zostanie odprawione nabożeństwo żałobne po którym o godzinie 12:40 nastąpi wyprowadzenie do grobu.

W imieniu Klubu zostanie złożona wiązanka kwiatów z szarfami z napisem "Z żalem żegnamy, klubowicze KMZiZ".

 

godz 12:00 - Kościół pw. św. Grzegorza Wielkiego na cmentarzu Wolskim  
Wolska 180/182 Warszawa
 
godz 12:40 - Cmentarz miejscowy, (kwatera 95, rząd 1, grób 8 )  
Wolska 180/182 Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP 


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirku

Smutno Ciebie żegnać, gdzie te czasy, kiedy stanowiliśmy jednych z pierwszych uczestników i członków Klubu ?

Zawsze pozostaniesz w pamięci.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poznałem osobiście, lecz brałem udział w dyskusjach z jego udziałem.  Żal serce ściska. RIP.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj Mirku :(

Jest mi niezwykle przykro i bardzo trudno w to uwierzyć…

Spoczywaj w pokoju.


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.