Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Jash

Usunięcie konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Cześć 

chciałem dziś usunąć konto, ale po wciśnięciu pokazuje się takie coś, stąd moje pytanie o co chodzi?

 

 

18A1A38D-9E29-4226-9D06-288C7EC06ACD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, ale kto nam będzie wtedy opowiadał o pechowych iPhonach 😉 Przemyśl może raz jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Jacku, że chcesz odejść z pompą. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chciałem po cichu, ale się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora umierać... wkrótce same Lusie zostaną na forum... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pytał dlaczego, bo nie jestem wścibski, a powód masz pewnie konkretny i nie do obalenia. Powiem tylko AU REVOIR Jash! :)

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz chociaż z jakim zestawem zegarków zaczynałeś przygodę z forum, ile ich było i z jakimi kończysz. 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Rozumiem Jacku, że chcesz odejść z pompą. 👍


i to z jaka 🙂

 

image.thumb.jpeg.fd92192594db6ae1c509dc1903d7e7d4.jpeg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lawnowerman napisał(-a):

i to z jaka 🙂

Może jak Ci się z nami znudziło albo się męczysz, daj sobie na wstrzymanie. 
Wiem to po sobie, że palenie za sobą mostów to jednak słaby pomysł 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, kto zastąpi kopalnię wiedzy o orisach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Szkoda, kto zastąpi kopalnię wiedzy o orisach?

Spokojnie jest ich wielu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj chociaż kontakt do siebie, jak będę miał pytania co do następnego telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - bardzo proszę o kontakt. Napisałem do Ciebie podając Ci swój nr telefonu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Eugeniuszu, dziękuje ale nie widzę sensu. Proszę o usunięcie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jash napisał(-a):

Cześć 

chciałem dziś usunąć konto, ale po wciśnięciu pokazuje się takie coś, stąd moje pytanie o co chodzi?

 

 

18A1A38D-9E29-4226-9D06-288C7EC06ACD.jpeg

Oddawaj moją kasę nim znikniesz, 20000Euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Burns napisał(-a):

Oddawaj moją kasę nim znikniesz, 20000Euro

 

Nie ściemniaj. Nie ma tak drogich Seiko 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są, i droższe,

ale Jacenty zapisał mnie na dwa Rolexy.

 

A poważnie smutne by to było gdyby po tylu latach wystarczyło jedno kliknięcie na odejście kogoś znajomego - i wystarczy.

Siła jednak w tych, którzy zostawiają bierne konto do kontaktu priw, czasem idzie się przekonać, ze ktoś o tobie pamięta, że ktoś młody potrzebuje pomocy.

 

Mi to tita, bo jak mam znajomych, kolegów to mam z nimi inna formę kontaktu, ale backup w postaci forum zawsze miło widziany. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio patrząc na forum, liczbę wystawianych ostrzeżeń, punktów karnych - stwierdzam, że ludzie chyba stają się coraz bardziej nerwowi, nie lubią stosowania się do zasad, a jedyną zasadą jaką starają się wyznawać to brak zasad, lub jak kto woli - stosują wolną amerykankę. Nie piszę to tutaj do nikogo personalnie, po prostu ludzie na wszelkich forach, mediach społecznościowych, w komentarzach na portalach jadą równo! Nie wszyscy, nie generalizuję, ale wszystko zaczyna być moim zdaniem na tyle przytłaczające, że da się odczuć to mocno. Taka moja prywatna opinia.

 

@Jash pewne zasady w regulaminach powstały po to, by w wariackim czasie i świecie wprowadzić jakiś poziom bezpieczeństwa, pewności. Zdarzały się sytuacje w których kupujący na forum, mieli pretensje do klubu, zarządu, że kupiony zegarek nie spełnia wymogów opisu i domagali się od nas "gwarancji" zwrotu pieniędzy, pomimo, że jasno stoi w regulaminie, że my jako klub nie dajemy takiej gwarancji. Zawsze można na spokojnie do nas napisać, porozmawiać. Nikt nie stawia spraw pod ścianą i KONIEC... Wystarczy napisać do Zarządu. Jak widzisz Eugeniusz podał swój numer, by móc swobodnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko.

 

Dlatego proszę Cię, ze względu również na Twój staż na forum, wiedzę tutaj przekazaną, abyś nie podejmował szybkich decyzji. Tak jak napisali koledzy powyżej, nie pal mostów, bo życie różne ciekawe drogi przed nami stawia.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Kurczę szkoda. Jacek sporo mi pomógł. Był chłop, nie ma chłopa :(

 

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście pozostają kontakty prywatne.

 

Mnie także ze 3 lata temu pomógł wyrwać po taniości Seiko. Wyobrażacie sobie? Ja i Seiko!!! 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Na szczęście pozostają kontakty prywatne.

 

Mnie także ze 3 lata temu pomógł wyrwać po taniości Seiko. Wyobrażacie sobie? Ja i Seiko!!! 🤣

Ty i Casio, musisz być nadal niepoczytalny 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2022 o 09:58, RTK-WGM napisał(-a):

Ostatnio patrząc na forum, liczbę wystawianych ostrzeżeń, punktów karnych - stwierdzam, że ludzie chyba stają się coraz bardziej nerwowi, nie lubią stosowania się do zasad, a jedyną zasadą jaką starają się wyznawać to brak zasad, lub jak kto woli - stosują wolną amerykankę. Nie piszę to tutaj do nikogo personalnie, po prostu ludzie na wszelkich forach, mediach społecznościowych, w komentarzach na portalach jadą równo! Nie wszyscy, nie generalizuję, ale wszystko zaczyna być moim zdaniem na tyle przytłaczające, że da się odczuć to mocno. Taka moja prywatna opinia.

 

@Jash pewne zasady w regulaminach powstały po to, by w wariackim czasie i świecie wprowadzić jakiś poziom bezpieczeństwa, pewności. Zdarzały się sytuacje w których kupujący na forum, mieli pretensje do klubu, zarządu, że kupiony zegarek nie spełnia wymogów opisu i domagali się od nas "gwarancji" zwrotu pieniędzy, pomimo, że jasno stoi w regulaminie, że my jako klub nie dajemy takiej gwarancji. Zawsze można na spokojnie do nas napisać, porozmawiać. Nikt nie stawia spraw pod ścianą i KONIEC... Wystarczy napisać do Zarządu. Jak widzisz Eugeniusz podał swój numer, by móc swobodnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko.

 

Dlatego proszę Cię, ze względu również na Twój staż na forum, wiedzę tutaj przekazaną, abyś nie podejmował szybkich decyzji. Tak jak napisali koledzy powyżej, nie pal mostów, bo życie różne ciekawe drogi przed nami stawia.

 

Tylko już trochę, przesadzacie po to zakłada się temat w poszukuję, żeby ktoś mógł wrzucić propozycję, a ja kulturalnie odpowiem w czym to przeszkadza, żeby we własnym temacie nie odpowiedzieć, nie po siedmiu dniach beż żartów i tylko ostrzeżenia i temat do kosza. Od razu dajcie z 10 będzie prościej, a później nic dziwnego że ludzie się nie chcą udzielać i opuszczają forum. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć muzyka jest dobra na wszystko. Żegnaj Jacku! 👍

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.