Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest Jash

Cześć 

chciałem dziś usunąć konto, ale po wciśnięciu pokazuje się takie coś, stąd moje pytanie o co chodzi?

18A1A38D-9E29-4226-9D06-288C7EC06ACD.jpeg

Jacku, ale kto nam będzie wtedy opowiadał o pechowych iPhonach 😉 Przemyśl może raz jeszcze...

Rozumiem Jacku, że chcesz odejść z pompą. 👍

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

Guest Jash

Chciałem po cichu, ale się nie da.

Pora umierać... wkrótce same Lusie zostaną na forum... 

Nie będę pytał dlaczego, bo nie jestem wścibski, a powód masz pewnie konkretny i nie do obalenia. Powiem tylko AU REVOIR Jash! :)

Edited by mario1971

Napisz chociaż z jakim zestawem zegarków zaczynałeś przygodę z forum, ile ich było i z jakimi kończysz. 😉 

Edited by memento mori

38 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Rozumiem Jacku, że chcesz odejść z pompą. 👍

i to z jaka 🙂

image.thumb.jpeg.fd92192594db6ae1c509dc1903d7e7d4.jpeg

34 minuty temu, Lawnowerman napisał(-a):

i to z jaka 🙂

Może jak Ci się z nami znudziło albo się męczysz, daj sobie na wstrzymanie. 
Wiem to po sobie, że palenie za sobą mostów to jednak słaby pomysł 🤔

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Szkoda, kto zastąpi kopalnię wiedzy o orisach?

Guest Jash
Szkoda, kto zastąpi kopalnię wiedzy o orisach?

Spokojnie jest ich wielu :)

Daj chociaż kontakt do siebie, jak będę miał pytania co do następnego telefonu ;)

Jash - bardzo proszę o kontakt. Napisałem do Ciebie podając Ci swój nr telefonu  :)

Guest Jash

Eugeniuszu, dziękuje ale nie widzę sensu. Proszę o usunięcie konta.

6 godzin temu, Jash napisał(-a):

Cześć 

chciałem dziś usunąć konto, ale po wciśnięciu pokazuje się takie coś, stąd moje pytanie o co chodzi?

18A1A38D-9E29-4226-9D06-288C7EC06ACD.jpeg

Oddawaj moją kasę nim znikniesz, 20000Euro

16 minut temu, Burns napisał(-a):

Oddawaj moją kasę nim znikniesz, 20000Euro

Nie ściemniaj. Nie ma tak drogich Seiko 😛 

Są, i droższe,

ale Jacenty zapisał mnie na dwa Rolexy.

A poważnie smutne by to było gdyby po tylu latach wystarczyło jedno kliknięcie na odejście kogoś znajomego - i wystarczy.

Siła jednak w tych, którzy zostawiają bierne konto do kontaktu priw, czasem idzie się przekonać, ze ktoś o tobie pamięta, że ktoś młody potrzebuje pomocy.

Mi to tita, bo jak mam znajomych, kolegów to mam z nimi inna formę kontaktu, ale backup w postaci forum zawsze miło widziany. 

Ostatnio patrząc na forum, liczbę wystawianych ostrzeżeń, punktów karnych - stwierdzam, że ludzie chyba stają się coraz bardziej nerwowi, nie lubią stosowania się do zasad, a jedyną zasadą jaką starają się wyznawać to brak zasad, lub jak kto woli - stosują wolną amerykankę. Nie piszę to tutaj do nikogo personalnie, po prostu ludzie na wszelkich forach, mediach społecznościowych, w komentarzach na portalach jadą równo! Nie wszyscy, nie generalizuję, ale wszystko zaczyna być moim zdaniem na tyle przytłaczające, że da się odczuć to mocno. Taka moja prywatna opinia.

@Jash pewne zasady w regulaminach powstały po to, by w wariackim czasie i świecie wprowadzić jakiś poziom bezpieczeństwa, pewności. Zdarzały się sytuacje w których kupujący na forum, mieli pretensje do klubu, zarządu, że kupiony zegarek nie spełnia wymogów opisu i domagali się od nas "gwarancji" zwrotu pieniędzy, pomimo, że jasno stoi w regulaminie, że my jako klub nie dajemy takiej gwarancji. Zawsze można na spokojnie do nas napisać, porozmawiać. Nikt nie stawia spraw pod ścianą i KONIEC... Wystarczy napisać do Zarządu. Jak widzisz Eugeniusz podał swój numer, by móc swobodnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko.

Dlatego proszę Cię, ze względu również na Twój staż na forum, wiedzę tutaj przekazaną, abyś nie podejmował szybkich decyzji. Tak jak napisali koledzy powyżej, nie pal mostów, bo życie różne ciekawe drogi przed nami stawia.

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Guest Noodles

Kurczę szkoda. Jacek sporo mi pomógł. Był chłop, nie ma chłopa :(

Edited by Noodles

Na szczęście pozostają kontakty prywatne.

Mnie także ze 3 lata temu pomógł wyrwać po taniości Seiko. Wyobrażacie sobie? Ja i Seiko!!! 🤣

Teraz, mario1971 napisał(-a):

Na szczęście pozostają kontakty prywatne.

Mnie także ze 3 lata temu pomógł wyrwać po taniości Seiko. Wyobrażacie sobie? Ja i Seiko!!! 🤣

Ty i Casio, musisz być nadal niepoczytalny 😂

W dniu 22.01.2022 o 09:58, RTK-WGM napisał(-a):

Ostatnio patrząc na forum, liczbę wystawianych ostrzeżeń, punktów karnych - stwierdzam, że ludzie chyba stają się coraz bardziej nerwowi, nie lubią stosowania się do zasad, a jedyną zasadą jaką starają się wyznawać to brak zasad, lub jak kto woli - stosują wolną amerykankę. Nie piszę to tutaj do nikogo personalnie, po prostu ludzie na wszelkich forach, mediach społecznościowych, w komentarzach na portalach jadą równo! Nie wszyscy, nie generalizuję, ale wszystko zaczyna być moim zdaniem na tyle przytłaczające, że da się odczuć to mocno. Taka moja prywatna opinia.

@Jash pewne zasady w regulaminach powstały po to, by w wariackim czasie i świecie wprowadzić jakiś poziom bezpieczeństwa, pewności. Zdarzały się sytuacje w których kupujący na forum, mieli pretensje do klubu, zarządu, że kupiony zegarek nie spełnia wymogów opisu i domagali się od nas "gwarancji" zwrotu pieniędzy, pomimo, że jasno stoi w regulaminie, że my jako klub nie dajemy takiej gwarancji. Zawsze można na spokojnie do nas napisać, porozmawiać. Nikt nie stawia spraw pod ścianą i KONIEC... Wystarczy napisać do Zarządu. Jak widzisz Eugeniusz podał swój numer, by móc swobodnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko.

Dlatego proszę Cię, ze względu również na Twój staż na forum, wiedzę tutaj przekazaną, abyś nie podejmował szybkich decyzji. Tak jak napisali koledzy powyżej, nie pal mostów, bo życie różne ciekawe drogi przed nami stawia.

Tylko już trochę, przesadzacie po to zakłada się temat w poszukuję, żeby ktoś mógł wrzucić propozycję, a ja kulturalnie odpowiem w czym to przeszkadza, żeby we własnym temacie nie odpowiedzieć, nie po siedmiu dniach beż żartów i tylko ostrzeżenia i temat do kosza. Od razu dajcie z 10 będzie prościej, a później nic dziwnego że ludzie się nie chcą udzielać i opuszczają forum. Żenada.

Ponoć muzyka jest dobra na wszystko. Żegnaj Jacku! 👍

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.