Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wp99

Tudor BB Heritage czy Omega Seamaster Diver 300M?

Rekomendowane odpowiedzi

Bransoleta w SMP jest charakterystyczna i świetnie zrobiona, dla mnie bardzo udana. Minus to waga nowej na bransolecie, która podchodzi pod 200g. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosciowo swietna (i ma szybka regulacje) ale ja nie moge przezyc braku zwezenia, chocby 2 mm mniej przy zapieciu i bylaby duzo lzejsza wizualnie i dla mnie lepiej by sie nosila - dlatego jak mialbym sie kiedys w koncu przymierzyc do 300m to tylko na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bondowskiej bransolecie moim zdaniem zwężanie wyglądałoby kiepsko. Sam fakt czy bransoleta się zwęża czy nie, nie determinuje komfortu. Liczy się jak ogniwa się układają, balans wagi i ogólna masa. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bransoleta jest jak najbardziej OK. Za to zapięcie mogłoby być mniejsze - jak np. w Speedmaster racing. Tam jest mikroregulacja sliderem, ale bez tego nurkowego rozszerzenia. Klamra jest wtedy sporo mniejsza i waga byłaby bliższa akceptowalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ta bransoleta jest super.


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrany i zakupiony :) Dziękuję wszystkim za cenne rady i pomoc w decyzji.
Tylko muszę jeszcze skrócić bransoletę. Czy w Jubitomie w Bonarce zrobią to fachowo czy szukać innego zegarmistrza w Krakowie?de7958bd0f60c2ceee6c236ff2ca7eb4.jpg

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie da się ukryć, że planowana podwyżka przyspieszyła decyzję :)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy salony dysponują usługą skracania bransolet jeśli nie odbierasz u nich zegarka, ale w sumie wystarczy przedzwonić i wszystko się wyjaśni 😉 Za to powiem, że rozmiar (którego się trochę obawiałeś) moim zdaniem jest w sam raz. Biorę też poprawkę na to, że obiektyw nieco przekłamuje, a na tle całej sylwetki proporcje się zmieniaja. Mając właśnie BB58 na nadgarstku gratuluję świetnej Omegi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wpytlik napisał(-a):

Wybrany i zakupiony :) Dziękuję wszystkim za cenne rady i pomoc w decyzji.
Tylko muszę jeszcze skrócić bransoletę. Czy w Jubitomie w Bonarce zrobią to fachowo czy szukać innego zegarmistrza w Krakowie?de7958bd0f60c2ceee6c236ff2ca7eb4.jpg

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
 

Gratuluję. Dobrze leży.  

 

Bransoletę skrócisz np. na Sławkowskiej. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tam będzie na pewno fachowo. Dzięki.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już oficjalnie:  GRATULACJE! :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.