Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
worientom

Steeldive

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, czy te wyroby steeldive są identyczne jeśli chodzi o wymiary z oryginałami? Pytam, bo chciałem wymienić szkiełko na szafirowe w moim seiko tuńczyku, ale niewiele drożej miałbym całego tuńczyka od SD (wstawiłbym tam hardelx i pogonił albo zostawił na części).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jakość wykonania tego zegarka jest naprawdę zadowalająca. Polecam. A Steeldive też u mnie zagości👍 

IMG_20230816_153551416_HDR.jpg

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które generalnie dotyczy chyba ogólnie zegarków automatycznych, ale nie zakładam nowego wątku bo podejrzewam że też będziecie wiedzieć, a chodzi o mojego Steeldive 1953 na SeikoNH35. Generalnie to jeden z paru moich zegarków i jest jedynym automatem. Trochę wkurza mnie to, że jak go odłożę na tydzień to przestaje chodzić i muszę go od nowa ustawiać itd.. Mam schizę, że przez to ciągłe odkręcanie koronki ten zegarek się szybciej "zużyje". Co myślicie o takim rozwiązaniu, że jak zegarek leży w organizerze to ma odkręconą koronkę i na przykład nakręcam go po prostu codziennie? Czy nie jest to dobre rozwiązanie i możliwe, że jakieś paproszki dostaną się do środka, kiedy koronka będzie odkręcona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, które generalnie dotyczy chyba ogólnie zegarków automatycznych, ale nie zakładam nowego wątku bo podejrzewam że też będziecie wiedzieć, a chodzi o mojego Steeldive 1953 na SeikoNH35. Generalnie to jeden z paru moich zegarków i jest jedynym automatem. Trochę wkurza mnie to, że jak go odłożę na tydzień to przestaje chodzić i muszę go od nowa ustawiać itd.. Mam schizę, że przez to ciągłe odkręcanie koronki ten zegarek się szybciej "zużyje". Co myślicie o takim rozwiązaniu, że jak zegarek leży w organizerze to ma odkręconą koronkę i na przykład nakręcam go po prostu codziennie? Czy nie jest to dobre rozwiązanie i możliwe, że jakieś paproszki dostaną się do środka, kiedy koronka będzie odkręcona?
Ogólnie poza pewnymi wyjątkami nie powinno się zegarków automatycznych nakręcać codziennie ręcznie. Możesz lekko nasmarować gwint koronki np. smarem teflonowym ( bardzo mała ilością smaru), jeśli boisz się o jego wytarcie. Jeśli nie nosisz go często, daj sobie spokój z ustawianiem daty, ustawienie godziny to chwila.

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2023-11-24-14-09-24-858_com.watchaccuracymeter.app

 

Zegarek za 42 funty😁😁😁

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB260071.jpg

PB260077.jpg

PB260088.jpg

Sam jestem zdziwiony jego punktualnością,choć timegrafer tego nie pokazuje🙂

Edytowane przez Adamss68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany i lubiany ☺️ 

 

IMG20231212192638.jpg

IMG20231212192708.jpg

IMG20231212192749.jpg

IMG20231212192836.jpg

IMG20231212193038.jpg

IMG20231212192739.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostre krawędzie, praca bezela bardzo dobra, luma dobra, jakość wykonania jak że te pieniądze bardzo pozytywne zaskoczenie. 

Pół półki wyżej np. od Lorusa w tej samej cenie. 

IMG_20240220_143100505.thumb.jpg.951ae0eb76d8271a2a5301bc35a8f90a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde tak kocham tego Steeldive, że oprócz G-Shocków noszę tylko jego i powiem Wam nawet więcej, sprzedałem parę zegarków z kolekcji bo i tak ich nie noszę w ogóle. Pogodziłem się z tym, że jest on homarem suba, jak los da to i kiedyś na prawdziwego suba przyjdzie czas. Po prostu nie mogę się już oszukiwać, że jakieś inne drivery mi się podobają, design suba jest dla mnie bezkonkurencyjny.

Na fotce pierwszy raz na silikonowym pasku, mega wygodna sprawa. 

IMG_0243.jpeg

 

 

@edit

Po ponad tygodniu od tego posta właśnie mam na nadgarstku nowego majtka........... jednak ten design nie taki bezkonkurencyjny XDD 🤡

Edytowane przez raszew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.