Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

Damski quartz

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady. Żona mi ostatnio wspomniała że spodobał się jej zegarek koleżanki. Jest to tani quartz z Ali na meshu. Trochę się rozejrzałem i wypatrzyłem kilka modeli. Który z nich byście wybrali? Czy każdy to taka sama lipa? Bisset wiem że ma liche opinie, ale chociaż szafir ma więc już jest lepiej niż na Ali. Chociaż to wielke logo aż mi oczy wypala. Póki co wizualnie dla mnie najbardziej Timex, a rozsądkowo chyba Fuji bo tam też szafir. Co myślicie?

Na wszelki wypadek, gdyby padła jakaś inna propozycja to zegarek koniecznie musi być w stylu jak te które pokazałem5e5e3b068bf05a442eac91d6dd494351.jpg07fcd7f869226931ad2c175b6f6d80e4.jpg7021c1f7929c86f73b2691a11e2f8415.jpga160db8b46a1f3cf8ac381740eacac75.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Mikas napisał(-a):

Na wszelki wypadek, gdyby padła jakaś inna propozycja to zegarek koniecznie musi być w stylu jak te które pokazałem

I budżecie do?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z budżetem bym nie przesadzał raczej bo żona nie jest "zegarkowa". Poprostu dostrzegła u koleżanki i tyle. Tak żeby powiedziała że chce zegarek to moje niedoczekanie. Jej edc to jakaś tam smart opaska. Myślę że na takiego nic nie mającego i pewnie większość czasu leżącego quartza 500zł to max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłbym w Timexa, kilka lat temu (może nawet 10 ?) kupiliśmy Timex T2J921, też powłoka "gold" i też mesh, tyle ze kwadrat. Dopiero teraz na bransolecie widać delikatne przetarcia czy pociemnienia i to od wewnątrz a używany jest bardzo często. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj może Citizena. Można znaleźć z eco-drive za 500-600 zł

Ostatnio miałem podobne wyzwanie dla małżonki choć w innej stylistyce. Również nie siedzi w zegarkach i za kilka stów ciężko znaleźć coś sensownego. Wybrałem Citizena i jest bardzo zadowolona.  

A z tym szafirem to wydaje mi się, że ma to drugorzędne znaczenie. 

Screenshot_20220131-213448.jpg

Screenshot_20220131-214556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi. Jak by co w końcu padło na taką Adriaticę. Troszkę elegancka, a troszkę casualowa. Mam nadzieję że podejdzie7224ddcced5ef891782e55a9f42b3cce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.