Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Makiavel88

Montblanc Nicolas Rieussec czy Omega Seamaster AT

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu kusi mnie zwiększenie budżetu na najbliższy zakupu i w budżecie 20 kilka tysięcy mam dwóch faworytów, wymienionych w temacie. O Omedze wiem sporo, miałem ją na ręce (wersja z niebieską tarczą szczególnie mnie interesuje). Zaś ten Montblanc ma zjawiskowy design ale poza tym mało o nim wiem i jest raczej bardzo rzadko spotykany.

 

Czy ktoś może ma jakieś ciekawe informacje, które mogą być atutem Montblanca w tym porównaniu? Czy może dla kogoś kto nie może lekką ręką wydać tych 20k+ na zegarek z tych dwóch tylko Omega jest rozsądnym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z kolega @Mateo , on ma dokladnie ten model Montblanc'a - info z pierwszej reki powinno pomoc ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, że te wszystkie "zjawiskowe" dizajny nudzą się szybciej niż stare sprawdzone wzory. Dizajn Montblanca jest jak to mówią "oczojebny". Jest to jego atut gdy się go pierwszy raz zobaczy, ale gdy się już opatrzy, może być przekleństwem. Pomijając nawet kwestie dizajnu, rozsądnym wyborem będzie wg mnie Omega z następujących powodów: normalny wygodny rozmiar (Montblanc to przy niej kloc), serwis w Polsce (inhouse Montblanca może być problematyczny pod tym względem), WR150 (Montblanc WR30), w razie czego łatwiejsza możliwość odsprzedaży (na Montblancu licz się ze sporą stratą).

P.s.

Z właścicielem jak najbardziej warto pogadać.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodów wskazanych wyżej AT. Wg mnie jeszcze lepszym wyborem będzie poprzednia wersja i jakby co zapraszam 😀

33DE9C7B-1680-469A-93AF-B6BD319B6DC2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Pogadaj z kolega @Mateo , on ma dokladnie ten model Montblanc'a - info z pierwszej reki powinno pomoc ;)

 

Mam, jakby co to mogę coś podpowiedzieć @Makiavel88

 

Mam taki:

778602348_20211208_091600-Copy.thumb.jpg.bfa8d3a096491cfe92bfa24b72eb1553.jpg

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch jak dla mnie AT.


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na AT. Mam i jest to super uniwersalny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.