Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kiciek90

zegarek Diverse Dakar extreme

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiciek90

pare tygodni temu wygralem konkurs organzowany przez firme Diverse. W nagrode otrzymalem ich zegarek , chce go sprzedac tylko nie mam pojecia ile on moze kosztowac ;/ dlatego zwracam sie do was z prosba abyscie mi powiedzieli ile bylibyscie za niego w stanie zaplacic.

 

 

zegarek w sklepie kosztuje 1200 zl. nie wiem czy to prawda ale takich zegarkow jest tylko 500 na calym swiecie. Zegarek zrobiony jest naprawde solidnie, ma szafirowe szklo , chronograf (co kolwiek to jest). Mechanizm pochodzi od firmy "Ronda" (podobno jakas dobra, nie znam sie).

 

 

Zdjecia zegarka mozna zobaczyc na stronie www.diverse.pl w zakladce akcesoria>zegarki

 

 

 

edit: nie jestem pewien czy wybralem dobry dzial , jesli nie to przepraszam

nie wiem co jeszcze jest istotnego w zegarkach dlatego bardzo was prosze o zadawanie pytan.

 

 

z gory bardzo dziekuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział jest wyjątkowo nieodpowiedni. Najpierw powinieneś się przedstawić w PRZEDSTAWIAMY SIĘ :D:lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90

w takim razie prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu i przepraszam ;]

 

 

@up

przywitac sie ? wstydze sie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zegarek w sklepie kosztuje 1200 zl. nie wiem czy to prawda ale takich zegarkow jest tylko 500 na calym swiecie. Zegarek zrobiony jest naprawde solidnie, ma szafirowe szklo , chronograf (co kolwiek to jest). Mechanizm pochodzi od firmy "Ronda" (podobno jakas dobra, nie znam sie).

 

Diverse to zdaje sie handel chińskimi ubraniami?

A zegarek jak każdy inny kwarcowy chronograf na Rondzie. Realnie wart jest co najwyżej 300 - 400 zł, ale niewylkuczone, że gdzieś znajdzie się naiwny na napis "Dakar" za dodatkowe 900 PLN :(

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90
zegarek w sklepie kosztuje 1200 zl. nie wiem czy to prawda ale takich zegarkow jest tylko 500 na calym swiecie. Zegarek zrobiony jest naprawde solidnie, ma szafirowe szklo , chronograf (co kolwiek to jest). Mechanizm pochodzi od firmy "Ronda" (podobno jakas dobra, nie znam sie).

 

Diverse to zdaje sie handel chińskimi ubraniami?

A zegarek jak każdy inny kwarcowy chronograf na Rondzie. Realnie wart jest co najwyżej 300 - 400 zł, ale niewylkuczone, że gdzieś znajdzie się naiwny na napis "Dakar" za dodatkowe 900 PLN :(

 

J.

 

 

ubrania moze sa i chinskie , nie wiem tak czy inaczej ubrania firmy diverse raczej nie sa tandetne

 

 

zegarek tez wyglada bardzo solidnie i nie jest wyprodukowany w chinach tylko w szwajcarii;]

 

 

dzieki za odpowiedz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ubrania moze sa i chinskie , nie wiem tak czy inaczej ubrania firmy diverse raczej nie sa tandetne

 

Nie wnikam. Niemniej, te gotowe zestawy typu "Mały Biznesmen" czy "Bywalec Rajdowy"po prostu mnie śmieszą.

 

zegarek tez wyglada bardzo solidnie i nie jest wyprodukowany w chinach tylko w szwajcarii;]

 

Mało prawdopodobne. Większośc zegarków reklamowych jest produkowana w Chinach. I wcale nie twierdzę że tanie moduły chronografów Rondy z Chin są złe. Po prostu jestem zdania, że reklamówka sklepów z gaciami za 1200 zł tp polowanie na "szlachcica".

 

takich zegarkow jest tylko 500 na calym swiecie

 

Pewnie pozostałe 9500 różni sie jakioś drobnym szczegółem, np nazwą zleceniodawcy.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, ma Swiss Made na tarczy (przynajmniej ten co widziałem). Czyli nadal jest dla mnie wart góra 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku, ma Swiss Made na tarczy (przynajmniej ten co widziałem).

 

Ten, który oglądałem, nie miał żadnej informacji o miejscu produkcji. Koperta dośc ciężka, czerniona. Ogólne wrażenie: Lidl.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rzep

Bylem dzis w zlotych tarasach i akurat przechodzilem obok Diversa kiedy przypomnial mi sie ten topic. Wszedlem do srodka i zegarek byl - z napisem swiss made. Ale ogolnie i design i jakosc (na pierwszy rzut oka) byly kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90

@Jacek.

 

wydaje mi sie ze z gory zalozyles ze ten zegarek jest lipny ;]

 

 

@topic

temat mozna zamknac, bylem u zegarmistrza i zegarek zostal wyceniony na 450 zl ;] takze logo "dakar diverse extreme team" kosztuje zaledwie750 zl ;p

 

pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Jacek.

 

wydaje mi sie ze z gory zalozyles ze ten zegarek jest lipny ;]

 

A Ty naprawdę sądziłeś, że zegarek celowany do grupy, przywiązującej wagę jedynie do naszywek z odzieży, będzie wiele warty?

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90
@Jacek.

 

wydaje mi sie ze z gory zalozyles ze ten zegarek jest lipny ;]

 

A Ty naprawdę sądziłeś, że zegarek celowany do grupy, przywiązującej wagę jedynie do naszywek z odzieży, będzie wiele warty?

 

J.

 

 

nie , nie sadzilem tak, mi sie zegarek podoba i to chyba najwazniejsze. Tobie moze sie nie podobac i mnie to w ogole nie interesuje ;] a dobry zegarek wcale nie musi byc kosmicznie drogi no nie ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Jacek.

 

wydaje mi sie ze z gory zalozyles ze ten zegarek jest lipny ;]

 

A Ty naprawdę sądziłeś, że zegarek celowany do grupy, przywiązującej wagę jedynie do naszywek z odzieży, będzie wiele warty?

 

J.

 

 

nie , nie sadzilem tak, mi sie zegarek podoba i to chyba najwazniejsze. Tobie moze sie nie podobac i mnie to w ogole nie interesuje ;] a dobry zegarek wcale nie musi byc kosmicznie drogi no nie ? ^^

 

W chinach to ryż jest dobry (i to nie każdy) a reszta niekoniecznie... :wink:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90

@up

 

ale ten zegarek nie jest z chin tylko ze szwajcarii. Szwajcaria ryzu nie ma ale zegarki ma raczej dobre no nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym obejrzeć tego "szwajcara" o którym mowa ;)

Wrzuć jakieś fotki tego cuda firmy ubraniowej ;)

Jeśli jakościowo tak samo jak ich odzież to ..... bez komentarza.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciek90

wejdz na strone www.diverse.pl i tam w zakladke akcesoria a pozniej zegarki tam jest sporo zdjec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<!--QuoteBegin-kiciek90+--><div class='quotetop'>CYTAT(kiciek90)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Jacek.+--><div class='quotetop'>CYTAT(Jacek.)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-kiciek90+--><div class='quotetop'>CYTAT(kiciek90)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->@Jacek.

 

wydaje mi sie ze z gory zalozyles ze ten zegarek jest lipny ;]<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

A Ty naprawdę sądziłeś, że zegarek celowany do grupy, przywiązującej wagę jedynie do naszywek z odzieży, będzie wiele warty?

 

J.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

 

nie , nie sadzilem tak, mi sie zegarek podoba i to chyba najwazniejsze. Tobie moze sie nie podobac i mnie to w ogole nie interesuje ;] a dobry zegarek wcale nie musi byc kosmicznie drogi no nie ? ^^<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

W chinach to ryż jest dobry (i to nie każdy) a reszta niekoniecznie... :wink:

 

Specjalnie sie zarejestrowalem zeby wypowiedziec sie w temacie tego starego w sumie postu...Ale do rzeczy..Panowie i Panie zagladajac na forum pasjonatow zegarkow mniemam iz w kwestiach zegarkow znajde tu informacje rzetelne,sprawdzone i nie okraszone nieuzasadniona kpina(to do Pana na post ktorego odpowiadam aktualnie)...bo tak,bo pasjonat to ktos kto chce pomoc innemu nowemu w tej materii,chce zarazic go swoja pasja i zyczliwie pomoc sie w niej odnalezc..a tu tylko smichy chichy,chinczyk itp...otoz rzeczony model zegarka diverse extreme team jest produktem NAPRAWDE szwajcarskim,mechanizm ronda 5040.B,calosc skladana przez Chrono AG Solothurn switzerland(http://www.chronowatch.ch/)co do jakosci tego produktu sie nie wypowiadam,natomiast mam go w reku,dekiel odkrecony,informacje POTWIERDZONE organoleptycznie,bo mi sie chcialo,bo poszukalem bo rozkrecilem...wyglada bardzo fajnie,powloka czarna wysokiej jakosci(pracuje w lombardzie zegarek zostal za grosze wiec moge sobie pozwolic na eksperymenty)probowalem zarysowac srubokretem-nie poddala sie...mechanizm pewnie tani,tu sie zgodze,na 13 kamieniach ale taki ktory wystepuje w wielu drozszych zegarkach,nie zaden CHINCZYK...swiss made jak byk na mechnizmie rowniez..ogolnie zegarek bardzo mi sie podoba,czy jest lepszy np od mojego Mako..nie wiem,trudno stwierdzic,w srodku wyglada to srednio,pomimo owego werku rondy,plastikowy pierscien niby o niczym nie swiadczy bo skoro sie sprawdza to niech bedzie,widac czesci werku z tworzywa..moze sie czepiam,mojego mako bym chyba nie zamienil,ale z drugiej strony szwajcarzy by tego chyba nie firmowali gdyby bylo gowno jakies....wedlug mnie sredniej klasy zegarek ze sredniej klasy werkiem..ani zly ani wybitny,mysle ze moze byc lepszy od niejednego japonczyka w kwarcu o niebo...zreszta to nie jest wedlug mnie takie istotne a bardziej podejscie Panow...czlowiek milo i sympatycznie zapytal jak mniemal znawcow i jakie odpowiedzi?sami sobie sprawdzcie i odpowiedz znacie.Moj ogolny apel-jak nie mam rzetelnej wiedzy na dany temat to sie nie wypowiadam bo po co?zeby zrobic z siebie glupka?Bo jak widac istnieje takie ryzyko...pomagajcie ludziom albo nie wypowiadajcie sie bez sensu...gdyby ktos chcial zweryfikowac powyzsze dane bardzo prosze,zegarek idzie na polke ale na pewno jeszcze jakis czas bedzie wiec sluze nim do ogledzin...Pozdrawiam mimo wszystko bo duzo rzetelnych info tutaj znalazlem i wiem ze wielu solidnych znawcow tutaj jest...a ludzie ktorzy cos napisza zeby poprostu napisac bez wzgledu na to czy wiedza w ogole co mowia,czy nie jak pokazuja rozne fora itp to niestety plaga.K....Ps gdyby ktos szukal to jest na podanej powyzej stronie ten dokladnie model,nazywa sie challenger...i zapomnialem dodac ze szafirowe szklo dal tych ktorym nie bedzie sie chcialo wchodzic na strone producenta owego "chinczyka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czemu ludzie mają tak złą opinię o tych zegarkach. Zakupiłem jakiś czas temu z 10 różnych modeli w automatach. Kamieni od 26 do 36 bardzo przyzwoicie chodzi i jak mawia szanowna małżonka "chyba drogi bo taki ładny" a na iwc łe taki zwykły hehe. Oto przykład2a073f1fc07bfa8f83ff67a181b79012.jpg139c19e9ac956ef7ce00e80093542249.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czemu ludzie mają tak złą opinię o tych zegarkach. Zakupiłem jakiś czas temu z 10 różnych modeli w automatach. Kamieni od 26 do 36 bardzo przyzwoicie chodzi i jak mawia szanowna małżonka "chyba drogi bo taki ładny" a na iwc łe taki zwykły hehe. Oto przykład

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

tak zapytam - nie za duży troszkę? Wygodnie sie nosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Tan jest największy że wszystkich chociaż długo musiałem się przyzwyczajać nigdy nie nosiłem większych jak 38mm

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Tan jest największy że wszystkich chociaż długo musiałem się przyzwyczajać nigdy nie nosiłem większych jak 38mm

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

ile masz cm w nadgarstku i ile mm ma ten zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 tak jak ten ale są mniejsze np 42. Ja niestety tyko 20de1e0aeaba583c8cce5e457174678707.jpgc00ef2c3594443c6e66c48c365494038.jpg

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.