Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
memento mori

4x4 czyli im bardziej terenowe auto tym dalej trzeba iść po traktor

Rekomendowane odpowiedzi

A później się żałuje, że się nie wydało tych 800 funtów na początku bo teraz trzeba wydać 2x tyle.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadziem...

IMG20220816172442.jpg

10 godzin temu, souls_hunter napisał(-a):

A później się żałuje, że się nie wydało tych 800 funtów na początku bo teraz trzeba wydać 2x tyle.

Nieee, wymiana łba dyfra w disco to chwilunia


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę z innej beczki - męski wyjazd w Tatry we wrześniu, zero doświadczenia w off-road ale jest chęć do spróbowania - możecie polecić sprawdzoną ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój krokodyl 4x4, rocznik 1990.
Służy co prawda jedynie do lansu w mieście, bo szkoda mi go już tyrać w terenie.
474a7964fabcf946db9b2b28fec5ab21.jpg
03112e5f41596feb7ff35bcc5aab9c01.jpg


8a11331d8ccdc002f8b43d54d97c10bd.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój krokodyl 4x4, rocznik 1990.
Służy co prawda jedynie do lansu w mieście, bo szkoda mi go już tyrać w terenie.
474a7964fabcf946db9b2b28fec5ab21.jpg&key=04d704042f5b5bacd0604af9cbd975fe6a5f02af93f70da299d465fbe87bb206
03112e5f41596feb7ff35bcc5aab9c01.jpg&key=384cdfd7c81e8f3cf109d58a106a41fbe3837f9ff477d65de4ec765f3328be39


8a11331d8ccdc002f8b43d54d97c10bd.jpg&key=4df7ccb989d4b29ce766f16b683106cf66a6b4020a8c9bfde0c0b12c05af0f6c


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękny....zbieram się na takiego....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wskoczyć na kolejny level. Szybkie pytanie. Jakie ATki polecacie?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są...france... miesiąc szukałem...IMG20220915162037.thumb.jpg.fa61eefa82c297a09bb0cf7eab2be4f9.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do mostu Discovery?

Sorry, dopiero przeczytałem wyżej. Nie było pytania.

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszły weekend odbyły się zawody Ultra4 "King of Poland" w Olszynie. Załogi z całej europy, kilka ciekawych aut było. MANy robiły wrażenie, szczególnie ten z mieszkalną nadbudową, dom na kołach w wersji XXL. Od jakichś samurajów, vitary, Jeepy mniej i bardziej przerobione, LR Defendery po zmoty budowane od zera z wielkimi V8 pod maską. Na mnie największe wrażenie robiła zmota z BF Goodrich - 3.0 z BMW na 3 turbinach, podobno 1000Nm, ile koni nie wiem. Ale dźwięk z wydechu bardziej przypomniał ten z silnika przepływowego niż z klekota :lol:

 

IMG_0569.jpg

IMG_0571.jpg

IMG_0572.jpg

IMG_0582.jpg

IMG_0584.jpg

IMG_0589.jpg

IMG_0595.jpg

IMG_0621.jpg

IMG_0656.jpg

IMG_0687.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 13:58, albiNOS 01 napisał(-a):

Czas wskoczyć na kolejny level. Szybkie pytanie. Jakie ATki polecacie?

Jeżeli są u Was dostępne to bez dwóch zdań Falken Wildpeak AT3W, doskonałe opony ( poprzeglądaj sobie tetsy), mam na nich zrobione już 108k km, i bieżnika wystarczyłoby tak na następne 10-15kkm. 

Chociaż ja je będę musiał wymienić przed zimą bo jeżdżę w warunkach często bardzo, nieodśnieżonych. 

Te falken pomimo wyglądu są bardzo ciche, i doskonałe na mokrym.i w śniegu. 

 

Teraz jako zamiennik wejdą z GY Wrangler duratrack, ale tylko dlatego że udało mi si eje odkupić od gościa nówki za mniej niż połowa ich oryginalnej ceny. 

Inaczej wziąłbym bez zastanawiania spowrotem Falken, ta opona nie ma słabych stron. 

Oczywiście mówimy o AT oponach 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kiniol napisał(-a):

Są...france... miesiąc szukałem...IMG20220915162037.thumb.jpg.fa61eefa82c297a09bb0cf7eab2be4f9.jpg

Oooo kule, poli busze Ci się walają... :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Oooo kule, poli busze Ci się walają... :D

Śmieci, założyłem gumy ...na drążki stabilizatora...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 22:58, albiNOS 01 napisał(-a):

Czas wskoczyć na kolejny level. Szybkie pytanie. Jakie ATki polecacie?

 

W dniu 10.09.2022 o 23:07, Mr_X napisał(-a):

Bf goodrich

 

Falkeny ciekawe , może nawet bym spróbował gdybym nie zamówił wcześniej BFG😆

 

20220923_081644.jpg

20220923_083936.jpg

20220923_090658.jpg

Edytowane przez Mr_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głośne?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kiniol napisał(-a):

Bardzo głośne?

Jest dobrze , prze chwilę jeździłem na Wranglerach i nie słyszę jakiejś różnicy , z tym że to już mój piąty komplet BFG więc mogę być przyzwyczajony 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w chlewiku leżą i czekają na założenie, ale tak jak wspominałem, gdyby nie super okazja cenowe na te Duratrac to napewno kupiłbym spowrotem Falkeny. 

Używałem też tych bfg, dobre, drogie opony, które wystarczyły mi tylko na 60k km 🤔

 

20220819_162200.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm to chyba dobry wynik , takie opony powinny wytrzymać pomiędzy 50 a 80 tys. km , słyszałem opinie że robią i po 100 tys. Nie wiem tylko w jakim stanie jest wtedy bieżnik , ja nigdy nie narzekałem na nadmierne zużycie . Jedyny minus tych opon to gorsza przyczepność na mokrej nawierzchni ale da się z tym żyć , poza tym dla mnie same plusy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem na "tutejszym" czyli nie tym 😁 forum, bardzo możliwe że trafił mi się najlepszy komplet opon jaki Falken kiedykolwiek wyprodukował, tak jak pisałem powyżej na swoim mam 108k km, teraz najważniejsze, nigdy tych opon nie przekładałem, tak jak je założyłem tam je ściągnę i wyrzucę do śmieci , i gdyby teraz była wiosna to spokojnie do zimy bym mógł ich używać. 

Jestem w szoku jak doskonale sprawia się ten komplet co mam, a założone je mam na work truck, często mam mocno trucka załadowanego, ciągam nim ni eletkie przyczepy, zimą też. 

 

Dobrze ze mam rachunek gdzieś, przy jakim przebiegu je zakładałem, bo mógłby mi ktoś nie uwierzyć 😁

Oryginalne Wranglery "coś tam z kevlarem" wystarczyły mi na 92k km 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota Land Cruiser 80 użytkuje, ktoś jak tak to z jakim silnikiem i niech podzieli się opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bilans się zgadza... Jeden most zniszczony...inny naprawiony...😜IMG20221008160203.thumb.jpg.9342b11fdad98d0ecd8e2ed2cc92bad5.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, satanic napisał(-a):

Toyota Land Cruiser 80 użytkuje, ktoś jak tak to z jakim silnikiem i niech podzieli się opinią.

Tam jest jedyny słuszny, to 4.2 td


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.