Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość maciejc2005

Brak wyjaśnień i ban w wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciejc2005

Witam 

3 dni temu wykupiłem pakiet 5 ogłoszeń.

W dniu wykupu wykorzystałem 3, i 3 ogłoszenia pojawiły się na tablicy "sprzedam". Ogłoszenia wystawiałem 6-7 rano, i dodałem do opisu, że kartka ze zdjęciem zegarka pojawi się do południa.

Nie wiedzieć czemu - jedno znikło - dostałem informację, że zostanie przywrócone,ale mam poprawić, tak jak 2 pozostałe,ale one nie zniknęły. W momencie jak pojawiło się to "zaginione" - powstawiałem karteczki i dodałem stany zegarków w skali 1/10.,,,, ku mojemu zdziwieniu znów zniknęło z wątku te samo ogłoszenie.  Poprosiłem wiadomego moderatora o wyjaśnienie....na co dostałem informację, że on to musi wyjaśnić. Dowiaduję się, że zegarek bym wystawiony pod nie takim tytułem, bo nie mogę nazwać czegoś Projekt Panerai, jesli to nie Panerai................... Poprosiłem o wyjaśnienie w bieżącym wątku pw z moderatorem, by w tej sytuacji przywrócił mi wątek, gdzie zmienię tytuł, że sprzedaję "zegarek", ew. o przywrócenie jednego darmowego tematu, który przecież nie został przeze mnie wykorzystany............cisza, po ponownym odezwie, że nie można przywrócić.....To poprosiłem o przytoczenie wg regulaminu wątku jak mam nazwać ten zegarek ( oryginał był produkowany w latach 50tych jeśli można to nazwać produkcją, jak "egipcjaninów" powstało raptem kilkadziesiąt sztuk), wraz z wyjaśnieniem.......no i cisza, od wczoraj....Brawo! Próbuje coś napisać w konwersjacji pw - i mam skreślone litery!!! 

Jestem na tym forum od 2005, - fakt udzielam się bardzo mało, ale przykre jest dla mnie  to co tu się wyrabia. Pamiętam, że konto zakładałem jak forum miało między 3-5 m-cy swoje działalności! Nie sądziłem, że z powodu takiej błahostki wyjdą takie cyrki. Nie chodzi mi przecież o kasę , tylko jakieś zasady.

Ps. oczywiście nie widzę przeciwskazań do wklejenie konwersacji z moderatorem, by nie być gołosłownym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących braku oryginalności sprzedawanego zegarka. Poza tym, masz 10 punktów ostrzeżeń, wszystkie za naruszenie zasad działu "sprzedam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

Nie sposób nie mieć tu banów....zero wyjaśnień i ban.

Bierzcie pod uwagę jak ktoś jest tu ponad 15 lat pamięta pewne przyzwyczajenia. Skoro moder ma czas odpowiadać to ma czas wyjaśnić o co chodzi, tym bardziej że obecne wytyczne są świeże i powinny być wprowadzane z pewną dozą dystansu.

A jak wyjaśnisz że moder na brak argumentacji ze swojej strony - blokuje moje wiadomości pw????

Super opcja, nie ma co....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maciejc2005 napisał(-a):

Nie sposób nie mieć tu banów

A jednak niektórym się udaje.

Wystarczy przeczytać regulamin i dostosować do niego swoje ogłoszenie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

"Niektórym się udaje" - super tekst....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, maciejc2005 napisał(-a):

....To poprosiłem o przytoczenie wg regulaminu wątku jak mam nazwać ten zegarek ( oryginał był produkowany w latach 50tych jeśli można to nazwać produkcją, jak "egipcjaninów" powstało raptem kilkadziesiąt sztuk), wraz z wyjaśnieniem.......

 

 

Podróbką. Inaczej się tego nazwać nie da. Po piętnastu latach na forum wypadałoby to wiedzieć. Wstyd.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

Sprawdź sobie def podróbki a projektu/-ów robionych przez mnogość firm na świecie, czy jak kto woli replik. ...I pamiętaj o dużej niezgodności z pierwowzorem.

Ps wg Twojej teorii chrono24 powinni zamknąć bo sam mam 2 takie zegarki z tego portalu, oczywiście sprzedawane jako projekty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz już powód usunięcia ogłoszenia i bana, temat uważam za wyczerpany. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentna podróbka a nie żaden "projekt Panerai Egiziano".  Promowanie tego na forum jest niedopuszczalne, a Twoja dyskusja z moderatorem pozbawiona sensu gdyż niczego to nie zmieni. Oferta została bezpowrotnie wycofana, a temat jest już zamknięty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.