Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sebster79

Pilot kupiony czas na diver

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

zakupilem w przecenie eposa pilota sportiva , chciałbym jednak kupić dodatkowo coś na basen podsyłam zdjęcia z Olx  zegarków które mi się podobają , a jakość i mechanizm oraz techniczne sprawy to już proszę o pomoc , longines to kwarc , reszta automaty , certina na gwarancji najtańsza bo na bransolecie 2200 

9729F552-48C5-4CBE-B096-DA6ACC14F1AE.thumb.png.4e364f5b415b8e74a09a8ff478ee1058.png

90326536-BD41-446E-BD50-937B145872AD.png

7F56F1B7-C7A8-4571-BC78-6A4FBA7BBD0D.png

5382CBF7-97F6-42C0-A6C2-DBE408D56509.png

642CA834-9165-45AB-A9D6-16C24B1A0DF7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CH Ward, bo najbardziej wizualnie pasuje. Certina też Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek "do wody" powinien mieć prostą tarczę i bezel minutowy, dlatego odrzuciłbym od razu zegarki nr 3 i 5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może takie coś?

20210128_135529.thumb.jpg.f2e12955f6aff5662827a3c3c88260ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się nad nimi zastanawiam znalazłem jeszcze w dobrej cenie 1900 zł taka certina , ale nigdy nie miałem z pomarańczowa tarcza zegarka

653937BB-7176-4404-9B37-7C38B4D478E4.jpeg

Czy ktoś wie coś więcej o firmie Helson

ten przypomina legend divera 

 

0DF5FC56-18E2-44C1-912F-B917BE6278AD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopher ward piękny, ale nie ma zakręcanej koronki, na basen bym się nie odważył z nim wybrać

Edytowane przez wiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sebster79 napisał(-a):

Jeszcze taki się pojawił w budżecie 

 

To nie jest diver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki chodze regularnie na basen i na kazdym jest wszechstronny zegar na scianie, ale jako miłosnik zegarków w pełni rozumiem chec posiadania na przegubie. sam testowałem kilka od orienta m-force( za ciezki) poprzez orienta em65-c4-a( została poswiata od wewnątrz po saunie ale szczelnosc zachował) był tez casio mdv 106 fajny ale mój ulubiony i jednoczesnie zwyciezca to https://www.timestore.pl/Citizen-Promaster-Marine-790?gclid=EAIaIQobChMI4a7CyYa-9gIVkNxRCh2uNwyqEAkYBCABEgKBxfD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kolegę z postu wyżej, sam mam już trzy takie, dwa niebieskie i jeden czarny, pierwszy niebieski Żona mi ukradła, zanim zdążyłem założyć na rękę, to kupiłem drugi z gumą i bransą, a teraz czarny mam na gumie. Niebieska tarcza pięknie zmienia kolor, dokładność dwóch absurdalna, około 2 sekund na dobę, czarny robi około 10, ale mu to wybaczam.

Jedyny minus dla niektórych to mineralne szkło, ale jest lekko chronione przez wystający bezel, Żonie jeszcze nie udało się zarysować a jest zdolna ;)

Mam też CW Tridenta, super zegarek, ale trochę cięższy na ręce, mikroregulacja bransolety jest bardzo fajna, jest szafir ale wystaje ponad bezel.

A może zamiast mechanika zaproponuję bluźnierstwo zakup G-Shocka kostkę z solarem, lekki, niski, bezobsługowy, nie przeszkadza w pływaniu i innych aktywnościach fizycznych.

Dziwne, że jeszcze nikt nie zaproponował niczego ponad budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Krzychu06 napisał(-a):

A może zamiast mechanika zaproponuję bluźnierstwo zakup G-Shocka kostkę z solarem, lekki, niski, bezobsługowy, nie przeszkadza w pływaniu i innych aktywnościach fizycznych.

 

Żadne bluźnierstwo. Na basen G-Shockowa, tania kostka jest świetna. Lekka, wygodna, niekrępująca. Sprawdzi się też na rowerze i w innych aktywnościach, od paintballa do koszenia trawnika 😉.

 

obraz.thumb.png.a84e5ab2f40e4e2e4c9adc42b24644ee.png

 

A jak ma być bardziej premium, to niech będzie jakiś screw-back (zakręcany dekiel) z metalowym bezelem i metalową bransoletą.

 

 

obraz.png.8bb4faa2bc2bae59b946c217e52afbc6.png

 

Sam mam takiego starego G-Shocka z zakręcanym deklem i z paskiem i obudową z plastiku (DW-5600) i dalej mi na basenie dobrze służy. A zabieram go na basen od 30 lat. Bezel jest wymieniony, pasek też, ale cała koperta z metalu i zakręcanym deklem jest pancerna i niezniszczalna i dalej służy. Dlatego zdecydowanie polecam.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Alpinku 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.