Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kkts

Zegarownia.pl Opinie o sklepie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Czy można mieć pewność, że sklep zegarownia.pl sprzedaje wyłącznie oryginalne czasomierze?

Pytam, bo znalazłem tam ciekawy egzemplarz G-Schocka i zastanawiam się, czy zamówić bo tam, czy w Time Trend, gdzie ów zegarek jest droższy o 300 zł?

 

Pozdrawiam,

Tomek.

Edytowane przez Kkts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o sklepie zegarownia.pl można bez trudu znaleźć posługując się forumową wyszukiwarką. :)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemu z tym sklepem oraz podejrzeń o nieuczciwe praktyki. Kupowałem tam z 6 różnych G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, wisniap napisał(-a):

Nigdy nie miałem problemu z tym sklepem oraz podejrzeń o nieuczciwe praktyki. Kupowałem tam z 6 różnych G.

Dzięki za uspokojenie, bo zdążyłem przeczytać już historię na forum nieco negatywną w wydźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie o co chodzi z tym, ze oni dają teraz własną gwarancje na przykład na G-Shocki? Jak sklepy pokroju Happy Time? Ktoś wie co się stało, ze stracili dystrybucje Zibi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, unadarek napisał(-a):

Wiem, wiem, czytałem.

Ale kiedyś ja miałem podobne przeboje z Time Trend, więc to taka nasza, polska wieś z tramwajami wychodzi z właścicieli sklepów.

Zegarek z zegarowni już się kąpie w słońcu i ładuje.

Oby był bezawaryjny ;)

W dniu 11.03.2022 o 06:05, Admof napisał(-a):

A ktoś wie o co chodzi z tym, ze oni dają teraz własną gwarancje na przykład na G-Shocki? Jak sklepy pokroju Happy Time? Ktoś wie co się stało, ze stracili dystrybucje Zibi?

No właśnie.

Zaskoczony jestem, bo kilka dni temu, kupując w Time Trend, dostałem zupełnie inną gwarancję na G-Schocka niż tę z zegarowni...

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kkts napisał(-a):

Wiem, wiem, czytałem.

Ale kiedyś ja miałem podobne przeboje z Time Trend, więc to taka nasza, polska wieś z tramwajami wychodzi z właścicieli sklepów.

Zegarek z zegarowni już się kąpie w słońcu i ładuje.

Oby był bezawaryjny ;)

 a to spoko - jak nie masz pecha to nie będzie trzeba używać gwarancji - G to porządne sprzęty  - niech dobrze się nosi 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u nich swego czasu Seiko Arniego, obsługa, dostawa i rabat na wielki PLUS :) 

wejdź u nich na czata i zapytaj o rabat :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.