Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ireo

Dział SPRZEDAM, dlaczego "nie można dodawać odpowiedzi"?

Rekomendowane odpowiedzi

Na Forum jestem od dawna, ale miałem dłuższą przerwę. Zaskoczyło mnie, że od jakiegoś czasu nie mogę dodawać odpowiedzi w dziale "Sprzedam".

Nie wiem też, o co chodzi z "moratorium" na dodawanie odpowiedzi, wg pierwszego komunikatu poniżej.

 

Pod każdym wątkiem działu "Sprzedam" widzę wiadomość "You can't reply..." jak poniżej, a w niektórych wątkach obydwie poniższe wiadomości:

 

"Nie można dodawać odpowiedzi w tym temacie wcześniej niż przed ustalonym przez Administrację czasem."

"You can't reply in not yours topics in this forum."

 

Może ktoś wyjaśni/pomoże?

 


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life is cruel and full of zasadzkas...

 

DlnwXTVXgAAy7c7.thumb.jpg.1d33b87c750a8df1e90342797fc0744c.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże przydatne porady dostałem w odpowiedzi! Jestem niezwykle zobowiązany.

Zdaje się, że forum ewoluuje w stronę escape room, strzeżonego przez tajne sprzysiężenie Miłośników Ukrytych Regulaminów. Przykro mi ale muszę was zawieść, bo niestety udało mi się znaleźć ten starannie zakamuflowany dokument, który aż w dziesięciu punktach wymienia wszystko co zabronione (istny dekalog). Ale w tym momencie już wygrywacie, bo nigdzie w tym drobiazgowo opracowanym regulaminie nie widzę odpowiedzi na pytanie, które ośmieliłem się zadać. Wiem, wiem, to na pewno dlatego że nie umiem czytać.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ireo napisał(-a):

... Ale w tym momencie już wygrywacie, bo nigdzie w tym drobiazgowo opracowanym regulaminie nie widzę odpowiedzi na pytanie, które ośmieliłem się zadać. Wiem, wiem, to na pewno dlatego że nie umiem czytać.


Kolega chyba rzeczywiście ma delikatne problemy z czytaniem 😉

Regulamin działu SPRZEDAM

 

§ 2.

Zasady ogólne 

6. Do kontaktu z właścicielem ogłoszenia służą prywatne wiadomości PM, e-mail i inne wyszczególnione przez niego sposoby komunikacji. Oferta powinna zawierać co najmniej kontakt PM.

7. Użytkownicy forum nie mogą dodawać komentarzy do ofert sprzedażowych w dziale RYNEK. Zabronione są dyskusje pod postami ofertowymi. Wszelka komunikacja między Sprzedającym i zainteresowanymi ofertą użytkownikami forum, musi być prowadzona na kanałach prywatnych – poprzez prywatne wiadomości PM lub inne wskazane przez Sprzedającego w treści oferty. Wątek z ofertą może służyć wyłącznie autorowi oferty do przekazywania informacji o przedmiocie oferty i jej aktualizacji, ale nie do ustalaniu szczegółów transakcji. Użytkownicy forum nie stosujący się do powyższego będą karani upomnieniami do zablokowania konta włącznie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale  d l a c z e g o ?? 😀


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ireo napisał(-a):

No dobrze, ale  d l a c z e g o ?? 😀


Bo tak stoi w Regulaminie 😜


Regulamin to dzieło Zarządu, więc tam możesz kierować swoje pytanie…ale spodziewam się odpowiedzi w stylu „bazarek nie jest najważniejszy na forum, zrób coś dla klubu, etc.” 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o link do tego regulaminu? Forum i w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dopatruj się złośliwości, ale najkorzystniej dla Ciebie będzie jeśli poszperasz trochę w naszym forum i sam znajdziesz, to co Cię interesuje. Jaką korzyść będziesz miał z gotowca ?  Żadną !   😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2022 o 17:16, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

najkorzystniej dla Ciebie będzie jeśli poszperasz trochę w naszym forum i sam znajdziesz

 

Ha! Raff, to nie było jakieś zwyczajne, banalne "nie". To było "nie" dla Twojego własnego dobra, bowiem zbyt łatwy i nielimitowany dostęp do Tajnego Regulaminu mógłby zaszkodzić wrażliwym umysłom bez ich uprzedniego przygotowania i upewnienia się, że zniosą doświadczenie tak gwałtownego oświecenia. Na szczęście Rada Starszych zapobiegła temu ryzyku wprowadzając prostą procedurę dostępu do Regulaminu. Musisz tylko oddać 500 mL krwi i zaliczyć Navy SEAL Fitness Test. Wówczas na stronie Forum otworzy Ci się odpowiednia szufladka, z której wyskoczą dwa tresowane lemury i wręczą Ci Regulamin na pergaminowym zwoju.

 


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ireo napisał(-a):

 

Ha! Raff, to nie było jakieś zwyczajne, banalne "nie". To było "nie" dla Twojego własnego dobra, bowiem zbyt łatwy i nielimitowany dostęp do Tajnego Regulaminu mógłby zaszkodzić wrażliwym umysłom bez ich uprzedniego przygotowania i upewnienia się, że zniosą doświadczenie tak gwałtownego oświecenia. Na szczęście Rada Starszych zapobiegła temu ryzyku wprowadzając prostą procedurę dostępu do Regulaminu. Musisz tylko oddać 500 mL krwi i zaliczyć Navy SEAL Fitness Test. Wówczas na stronie Forum otworzy Ci się odpowiednia szufladka, z której wyskoczą dwa tresowane lemury i wręczą Ci Regulamin na pergaminowym zwoju.

 

 

 

 

 

Jest tutaj   https://zegarkiclub.pl/forum/forum/116-sprzedam/#elForumRules

 

 

 

Screenshot_20220503-065132_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ireo napisał(-a):

 

To się nazywa przeciąć wątek. A tak się dobrze zapowiadał. 😉

 

Ech... Znalazłem już wcześniej, w zasadzie powinienem usunąć wtedy swoje pytanie. Wiem, jak wyglądają zwykle odpowiedzi na takie pytania 😉 No ale czasem tak jest, diabeł ogonem przykryje i nie widać... Więc dzięki mimo wszystko za podpowiedź jednemu z kolegów i inne cenne uwagi😋😉

Pozdrawiam 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest regulamin działu sprzedam - a gdzie jest regulamin forum to nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

To jest regulamin działu sprzedam - a gdzie jest regulamin forum to nie wiem 

 

Jak wejdziesz na FORUM GŁÓWNE to na górze na czerwono wisi...

obraz.thumb.png.319ac8dc10851ba712b662bcc4af2272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wacor napisał(-a):

 

Jak wejdziesz na FORUM GŁÓWNE to na górze na czerwono wisi...

obraz.thumb.png.319ac8dc10851ba712b662bcc4af2272.png

Dziwne 

U mnie tego nie ma 

 

 

 

20220504_145308.jpg

20220504_145320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodzi,  że czasami tak na szybko ciężko jest ten regulamin znaleźć. Klikając na logo KMZiZ (lewy górny narożnik), regulaminu nie znajdziemy. Trzeba tapnąć dodatkowo na zakładkę Forum, zejść niżej i kliknąć Forum Główne. Dopiero wtedy pojawia się Regulamin. Wg mnie regulamin powinien być widoczny dla każdego już w pasku głównym, a nie jest.

 

obraz.png


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wacor napisał(-a):

W FORUM GŁÓWNE musisz wejść - a nie wszedłeś.

https://zegarkiclub.pl/forum/forum/167-forum-główne/

No tutaj jest 

Tylko że ja tam zaglądam raz na tydzień choć to niby główne i choć jestem na forum od 2014 to nie wiedziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

... choć jestem na forum od 2014 to nie wiedziałem 

Spox. Ja od 2006 i nie wiedziałem nawet, że forum i dział "sprzedam" mają osobne regulaminy.

Widzę wielkie możliwości rozwoju regulaminów, można je tworzyć dla każdego wątku osobno.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.