Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radek3545

Omega Semaster 300m Quartz

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż idzie moja Omega Seamaster 300m Quartz (kultowy model noszony przez Pierca Brosnana w filmie Goldeneye). Nr ref. 2221.80.00, świetna niebieska tarcza z falami.
 
Stan zegarka oceniam na 8/10, drobne rysy na kopercie i pasku, nic czego nie dałoby się spokojnie wyczyścić samodzielnie za pomocą ściereczki Cape Cod. Szkło czyste. Mechanizm działa idealnie. 
Zegarek jest z 2010 r., ja kupiłem go w 2018 r.
 
W zestawie jest oryginalne pudełko, karty (gwarancyjna + karta z numerem seryjnym), bransoleta skrócona do ok. 17,5 cm + dodatkowe ogniwa.
Od siebie dodaję ekstra: pasek Zuludiver od WatchGecko (niebieski z czerwonym przeszyciem na środku - stan idealny) oraz dwa paski gumowe (Hirsch i Barton). 
 
Dla porządku podaję parametry zegarka: koperta 41mm x 11.8mm, szerokość paska 20mm. Mechanizm kwarcowy Omega 1538. Water resistance 300m, Helium escape valve. 
 
Cena jaka mnie interesuje to REALIZACJA z wysyłką po mojej stronie. Czekam na rozsądne propozycje oraz ewentualne pytania. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0026.JPG

IMG_0028.JPG

IMG_0031.JPG

IMG_0030.JPG

IMG_0715.jpg

IMG_0746.jpg

Edytowane przez radek3545
Edit: nowe zdjęcia, obniżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena: REALIZACJA

Edytowane przez radek3545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.