Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pau’l

Niewielki, płaski, jasny elegant na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

rozglądam się za uzupełnieniem mojej skromnej kolekcji o eleganta, którego będę zakładał także do garnituru. Uprzedzę jednak że nie idę w kierunku klasyki, tj czarnego paska skórzanego tylko wolę bransoletę. 
To co spełni moje oczekiwania na nadgarstek 16,5 to tarcza max do 39 mm z ciut szerszym bezelem, a najlepiej do 38 mm. No i żeby był w miarę płaski tak do 10,5 max do 11 mm, żeby mieścił się pod mankiet. Kolejna sprawa to powinna być biała czysta tarcza. Oczywiscie automat. 
Czy coś takiego wogole istnieje w budżecie ok 3k? Mam oczywiscie kilka modeli przykładowych ale nie będę ich wskazywał, żeby nie ukierunkowywać. 
Ma ktoś jakieś propozycje? Nie wykluczam używki. Będę wdzięczny od razu za linki do sklepu. 
pzdrP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o taki styl chodzi, spełnia można powiedzieć wszystkie kryteria. Optymalnie byłoby wodoszczelność 100m ale 50 też może być. Pierwszy kandydat fajny- dziękuje 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki trochę mniej eleganckie i bardziej casualowe. Do tego grubość trochę powyżej oczekiwań, ale proponuję pogmerać w ofercie Orient Star. Może coś się spodoba. Dwa przykłady poniżej.

 

obraz.thumb.png.2863a37e1d2344b62e7c0ca159918883.png

 

obraz.thumb.png.5a1734a6fb90a1f9847c8541a16c3178.png

 

Myślałem też o Venezianico Redentore 36mm. Jest na bransolecie, ale nie ma akurat wersji z białą tarczą i bez złotych wstawek. No i też nie jest najcieńszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Zegarki trochę mniej eleganckie i bardziej casualowe. Do tego grubość trochę powyżej oczekiwań, ale proponuję pogmerać w ofercie Orient Star. Może coś się spodoba. Dwa przykłady poniżej.

 

obraz.thumb.png.2863a37e1d2344b62e7c0ca159918883.png

 

obraz.thumb.png.5a1734a6fb90a1f9847c8541a16c3178.png

 

Myślałem też o Venezianico Redentore 36mm. Jest na bransolecie, ale nie ma akurat wersji z białą tarczą i bez złotych wstawek. No i też nie jest najcieńszy.

 

 


w sumie jakiś biżuteryjny bicolor też byłby ok z jakimiś np złotymi elementami😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

No to rozmiar 36mm:

 

obraz.thumb.png.c3f54eab1e0f73def792981233e98545.png


piękny, dzięki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Moja zona ma 16 - 16,5 cm w nadgarstku i bardzo sobie chwali - jest wizualnie spory bo to 38 mm ale sama tarcza:

 

https://www.chrono24.de/hamilton/american-classic-intra-matic-auto--id20784962.htm

 

20784962-gn9ywqhj8wgofhu5iei40l2b-Large.

 


fajny jest, przymierzałem go ale przydałby się ciut szerszy bezel, dzięki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.