Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mario71

Jaki zegarek na wąski nadgarstek, do szarej marynarki?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Kiedyś pomogliście mi w kupnie zegarka podobnego do Choparda Monaco, dlatego liczę, że i teraz też coś wymyślimy :)
Kupiłem wtedy Seiko SNDC89P2, ale obecnie średnio mi pasuje. Szukam czegoś, co będzie pasowało szarej sportowej luźnej marynarki, t-sherta, a czasami do tej samej marynarki z koszulą białą, bądź w odcieniach szarości.
Nadgarstek cienki, 16cm, płaski 5cm.
Budżet 500zł, ale wchodzą w grę używane.

Nie mam żadnego pomysłu na jakieś propozycje. Tak przeglądam i nic mi nie wpda w oko. W sumie fajne są modele od Panerai, modele z np tarczą tak jakby z carbonu.
Np. PAM00627, Pam00288 też mega fajny. Albo po prostu prosty jak PAM01144 czy PAM112. Tyle, że budżet nie ten :D


Nie chce by zegarek rzucał sie w oczy. Był stonowany i elegancki.
Nie musi (ale moze) mieć bajerów i szmerów w postaci chronografu, datownika itp. Ale też by pasował do młodej osoby, a nie dziadka czy faceta koło 50 ;)
Fajnie jakby był cienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki... szaraczek? Cienki to nie jest.

 

JRg01.jpg

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Passionat

nie interesują mnie podróbki, bo w moim budżecie tylko takowego Jeanrichard kupię ;)

Tak to fajnie wygląda, ale nie ten budżet.

Edytowane przez Mario71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie przeczytałem uważnie wszystkich założeń, sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno o coś bardziej pasującego do szarości. Może poszukaj w tym kierunku, tylko tańsze. Może jakieś tanie zwykłe Seiko?

GS perlon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Edoxa jak w linku. Nieduży, elegancki a jednocześnie przez ciekawy kajdan - nie "dziadkowaty". Niestety nie mieści mi się na nadgarstek. 

 

https://www.catawiki.com/en/l/35637435-edox-les-bemonts-ultra-slim-no-reserve-price-new-unisex-2011-present

 

Gdybyś się decydował, to jeszcze sporo Ci zostanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tom88  czytałeś pierwszy post? Do 500zł, a nie 5000 ;)
Przyszedł czas na zakup. Chciałbym w tym tygodniu kupić.
Na chwilę obecną ten Milano spoko, ale może ktoś coś jeszcze poleci?
UWAGA!
Cena około 500zł

I wąski nadgarstek.
Nie piszcie propozycji za kilka tysięcy czy wielkich, które się nie zmieszczą na mój nadgarstek. Są inne tematy do chwalenia się co się ma ;)

Edytowane przez Mario71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrym kompromisem wydaje się być Edifice Efr s107d. Kupisz na bransolecie, z paskiem dość się lubi, może z tego być taki smart casual. I w budżecie spokojnie się zmieścisz. Jest w miarę cienki. 
 

AD3D6901-A7D4-409B-BFA5-0EAB5F2092E0.jpeg

Edytowane przez DonDiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.