Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

Tissot Couturier T0356171105100. Oryginalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na olx jest wystawiony taki Tissot jak w tytule, pytanie czy to oryginał ? Ceny w sklepach około 2300, z pewnością lekko zawyżone jak wszytko teraz, na olx gość sprzedaje za 799, jak by to było pojedyncza sztuka pomyślał bym że może komuś nie pasuje i sprzedaje itp, ale widać że gość ma kilka szt tego modelu jaki i inne zegarki też w dużo niższych cenach 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/tissot-couturier-t-035-6171-105-100-nowy-CID87-IDNv2ax.html

 

Jeśli to podróbka, to po czym to rozpoznać, w przypadku casio g shock na YouTube jest kilka filmów jak to rozpoznać, tam jest jasno opisane, że literki są inne, że tarcza ma inny odcień itd, w przypadku Tissot nie ma nic konkretnego, kilka tematów w stylu, chyba podróbka bo cena niższa itd 🤪, zero konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę zdrowego rozsądku. Fajne ma TH za 3k😆

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu jest stwierdzenie, podróba bo tani, a może któryś sklep nie zamknął drzwi od zaplecza i zginął karton takich zegarków 🤔🤔,  nie chce się sugerować ceną, ceny w sklepach też są ostro naciągane, dzisiaj mają za 2300, nagle jest promocja na 1300 i dalej są na plusie 😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, że swego czasu Coutourier był popularnym modelem wśród podróbek.

BTW. Jeśli zegarki pochodzą ze sklepu, który nie zamknął drzwi czyli z kradzieży to jeszcze gorzej…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze zdjęć idzie rozpoznać oryginał od podróbki ?, Widziałem podróbki Tissot, one z daleka wyglądają fatalnie, a co dopiero z bliska 😀, w przypadku tego Tissot a z linku ciężko to stwierdzić, ma wszystkie metki, pudełko itd, tak jak mówiłem stwierdzenie tylko po cenie że podróbka do mnie nie przemawia, bo jeśli ten gość ten sam zegarek wystawił by za 2000 zł, to czy on automatycznie stał by się oryginalny w 100% ?, Oczywiście z całym szacunkiem to wszystkich użytkowników, ja nie chcę się z nikim wspierać itd 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś wygląda za dobrze by było oryginałem, to zwykle nim nie jest./ Myślę tu o cenie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podsumowując, nie idzie że zdjęć w tym przypadku stwierdzić autentyczność tego zegarka, tylko rzeczoznawca mógłby to sprawdzić, a zakup to loteria, dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalonego nie przekonasz zawsze znajdzie argumenty na  tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rink napisał(-a):

Napalonego nie przekonasz zawsze znajdzie argumenty na  tak.

Kto jest tym napalonym, Ja ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak, że na zdjęciu jest oryginał, ale dostaje się fejka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2022 o 18:44, Robson 123 napisał(-a):

W takim razie podsumowując, nie idzie że zdjęć w tym przypadku stwierdzić autentyczność tego zegarka, tylko rzeczoznawca mógłby to sprawdzić, a zakup to loteria, dziękuję i pozdrawiam

 

Rzeczoznawca? Zartujesz? :) 

Jesli lubisz ryzyko to kup, po zakupie wstaw dobre zdjecia, przekonamy sie czy bylo warto :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tissot wygląda na oryginalny choć nie z Polskiego sklepu bo książka po Angielsku.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.