Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
pmwas

M贸j upragniony 馃挬 UAZ...

Recommended Posts

艂膮cz臋 si臋 w b贸lu. mnie czeka bitwa o remont almery, kt贸ra ju偶 dawno powinna i艣膰 na z艂om. tak finansowo to op艂acalno艣膰 zerowa, ale lubi臋 to auto.

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

A mo偶e jaka艣 zrzutka dla kolegi na nowy projekt? Ja si臋 ch臋tnie dorzuc臋 偶eby dalej czyta膰 o przygodach z ruskim z艂omem馃ぃ.聽

馃う鈥嶁檪锔 偶e zostan臋 zawodowym klaunem to si臋 nie spodziewa艂em 馃槀

Mi艂ego dnia!

5 godzin temu, pmwas napisa艂(-a):

Z 偶alem musz臋 ostatecznie zako艅czy膰 moj膮 przygod臋

偶e COOOOO ???聽

Za ka偶dym m臋偶czyzn膮 sukcesu stoi kobieta... i mu brz臋czy za uchem... 馃槈

wiadomo jak jest, zabawki, zabawkami, ale rodzina najwa偶niejsza聽:)

Mam nadziej臋, 偶e jednak mia艂e艣 sporo funu z Uazem. Wydawa艂o si臋, 偶e tak :)

Ja 艣ledz膮c przeboje od czasu zam贸wie艅 na Huntera mia艂em fun! :D

Pozdrawiam

Zawsze jest jaka艣 alternatywa.

2779_0-auto_downl.jpg

Prawda. Ludzie j膮 ceni膮, 艂akn膮 jej, s膮 nawet gotowi odda膰 za ni膮 w艂asne 偶ycie. Pod warunkiem, 偶e nie dotyczy ich samych.

Teraz, szuwi napisa艂(-a):

Za ka偶dym m臋偶czyzn膮 sukcesu stoi kobieta... i mu brz臋czy za uchem... 馃槈

Ujada!

4 minuty temu, goral_ napisa艂(-a):

Ujada!

A to ju偶 chyba zale偶y od kobiety... 馃槈

Ca艂y projekt UAZ odkupuj臋 od Paw艂a... B臋dziemy z synem dzia艂a膰...

Porz膮dek na serwisie o niczym nie 艣wiadczy. Cz臋sto najlepsze us艂ugi 艣wiadczone s膮 przez geniuszy w totalnym ba艂aganie鈥

3 godziny temu, kiniol napisa艂(-a):

Ca艂y projekt UAZ odkupuj臋 od Paw艂a... B臋dziemy z synem dzia艂a膰...

czyli mozemy oczekiwac ze temat bedzie kontynuowany...

UAZy sprzedane鈥 pojecha艂y 馃槬

I tak mi teraz鈥 艂yso.

Tak sobie my艣l臋鈥 przecie偶 mnie sta膰 na UAZa鈥 to nie willa z basenem tylko auto z gatunku tych ta艅szych. Jak policzy艂em ile przez rok wyda艂em na LOTTO (nie musz臋 chyba doda膰, 偶e wygra艂em wielkie nic, bo matematyka jest nieub艂agana), to przecie偶 zamiast p艂aci膰 kas臋 tym wy艂udzaczom i liczy膰 na cud鈥 mo偶e po prostu kupi膰 sobie u偶ywanego Huntera?聽Tylko jak tu przekona膰 偶on臋, 偶e to akceptowalny wydatek ??? Ech鈥 cierpi臋 ;)

Mi艂ego dnia!

Trzymam kciuki, bo to fajne auto w dzisiejszych czasach :) . Jak bym mia艂 gara偶聽 to bym kupi艂. Lata lec膮...kiedy jak nie teraz ?聽 ;)

UAZy sprzedane鈥 pojecha艂y
I tak mi teraz鈥 艂yso.

Tak sobie my艣l臋鈥 przecie偶 mnie sta膰 na UAZa鈥 to nie willa z basenem tylko auto z gatunku tych ta艅szych. Jak policzy艂em ile przez rok wyda艂em na LOTTO (nie musz臋 chyba doda膰, 偶e wygra艂em wielkie nic, bo matematyka jest nieub艂agana), to przecie偶 zamiast p艂aci膰 kas臋 tym wy艂udzaczom i liczy膰 na cud鈥 mo偶e po prostu kupi膰 sobie u偶ywanego Huntera?聽Tylko jak tu przekona膰 偶on臋, 偶e to akceptowalny wydatek ??? Ech鈥 cierpi臋

Obiecaj Jej, 偶e co roku 8 marca b臋dzie mog艂a nim poje藕dzi膰...

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk Pro

Je藕dzi膰 to b臋dzie mog艂a zawsze, tylko - nie wiem, czemu - wcale nie chce ;)

Mi艂ego dnia!

UAZy sprzedane鈥 pojecha艂y
I tak mi teraz鈥 艂yso.

(...) Jak policzy艂em ile przez rok wyda艂em na LOTTO (nie musz臋 chyba doda膰, 偶e wygra艂em wielkie nic, bo matematyka jest nieub艂agana), to przecie偶 zamiast p艂aci膰 kas臋 tym wy艂udzaczom i liczy膰 na cud鈥 mo偶e po prostu kupi膰 sobie u偶ywanego Huntera?聽Tylko jak tu przekona膰 偶on臋, 偶e to akceptowalny wydatek ??? Ech鈥 cierpi臋

hmm... to mo偶e powiedz, 偶e zamiast w makulatur臋 teraz inwestujesz w z艂om, na kt贸rym jest ni偶sza strata 馃檭

33 minuty temu, plszcto napisa艂(-a):

hmm... to mo偶e powiedz, 偶e zamiast w makulatur臋 teraz inwestujesz w z艂om, na kt贸rym jest ni偶sza strata emoji38.png馃檭

Doskona艂e

Mi艂ego dnia!

Pasz艂y won...!!!IMG20230222171040.thumb.jpg.2cd7bdae3c2981d7e0ea8496abe8181b.jpgIMG20230222140230.thumb.jpg.088199dbdd9ccdcd7b8b0b6a1a3dd0c7.jpg

Porz膮dek na serwisie o niczym nie 艣wiadczy. Cz臋sto najlepsze us艂ugi 艣wiadczone s膮 przez geniuszy w totalnym ba艂aganie鈥

Pasz艂y i 艂yso鈥 z drugiej strony Hunter z twardym dachem i zamykanymi drzwiami z pewno艣ci膮 bardziej nadaje si臋 do zabawy niz taki staro膰鈥β

Nie wiem.., od dawna chc臋 Huntera i mam wra偶enie, 偶e w ko艅cu trzeba b臋dzie spr贸bowa膰. Sens 偶aden, czysta fanaberia i poszukiwanie wra偶e艅, ale przecie偶 nie po to pracuj臋 po ca艂ych dniach, 偶eby nie moc spe艂ni膰 prostego marzenia鈥 jak bezsensowne by ono nie by艂o. Po do艣wiadczeniach z 469, w stanie mocno przeci臋tnym - je艣li Hunter faktycznie jest wyra藕nie poprawiony, to na pewno da si臋 tym je藕dzi膰. Nawet je艣li jest ulepiony z g贸wnolitu. Cholera, przecie偶 mnie sta膰鈥

Mi艂ego dnia!

11 minut temu, pmwas napisa艂(-a):

Pasz艂y i 艂yso鈥 z drugiej strony Hunter z twardym dachem i zamykanymi drzwiami z pewno艣ci膮 bardziej nadaje si臋 do zabawy niz taki staro膰鈥β

Nie wiem.., od dawna chc臋 Huntera i mam wra偶enie, 偶e w ko艅cu trzeba b臋dzie spr贸bowa膰. Sens 偶aden, czysta fanaberia i poszukiwanie wra偶e艅, ale przecie偶 nie po to pracuj臋 po ca艂ych dniach, 偶eby nie moc spe艂ni膰 prostego marzenia鈥 jak bezsensowne by ono nie by艂o. Po do艣wiadczeniach z 469, w stanie mocno przeci臋tnym - je艣li Hunter faktycznie jest wyra藕nie poprawiony, to na pewno da si臋 tym je藕dzi膰. Nawet je艣li jest ulepiony z g贸wnolitu. Cholera, przecie偶 mnie sta膰鈥

A te Huntery mo偶na teraz normalnie w Polsce kupi膰?聽

12 minut temu, beniowski napisa艂(-a):

A te Huntery mo偶na teraz normalnie w Polsce kupi膰?聽

Uzywane鈥 spokojnie da si臋 kupi膰 kilkulatka z ma艂ym przebiegiem, tylko nie za tanio鈥

Mi艂ego dnia!

14 minut temu, pmwas napisa艂(-a):

Uzywane鈥 spokojnie da si臋 kupi膰 kilkulatka z ma艂ym przebiegiem, tylko nie za tanio鈥

Kupuj, kupuj, b臋dziemy mieli co czyta膰馃ぃ.