Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pmwas

Mój upragniony 💩 UAZ...

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

W dobrym stanie auto kup...dzisiaj ze szlifierni zadzwonił pan, że blok mojego Dodge, jest do odbioru... 6300 zł za usługę...to nie są tanie rzeczy... 😬😬

Mam w garażu silnik od wołgi. Z czasów jak taksiaże sprzedawali je w cenie złomu przechodząc na diesle od W115. Części do UAZ są niedrogie, póki co.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, goral_ napisał(-a):

Mam w garażu silnik od wołgi. Z czasów jak taksiaże sprzedawali je w cenie złomu przechodząc na diesle od W115. Części do UAZ są niedrogie, póki co.

Od woła bez przeróbek do Uaza nie pasuje...robi się tzw. uazo-wolge... Działaj... :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest trochę rożnic. Silniki UAZ to mieszanka GAZ21 i GAZ24. Ja mam silnik GAZ 24. Ale dam rade jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten pomarańczowy, co to czekał na rejestrację, poszedł już do ludzi? Czy dalej stoi pod chmurką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Keniutek napisał(-a):

A ten pomarańczowy, co to czekał na rejestrację, poszedł już do ludzi? Czy dalej stoi pod chmurką?

 

No właśnie... dzisiaj dostałem info, że jest zarejestrowany...

Oczywiście - dla mnie już za pozno, na dwa nowe mnie zwyczajnie nie stać...

Natomiast do zawsze będę się teraz zastanawiał, czy bym go kochał czy nienawidził... ten stary wcale mnie nie odstraszył, jeśli Hunter faktycznie jest znacznie lepszy niż 469, może to być całkiem fajna maszyna...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Twoje wielkie szczęście żeś nie wydał całkiem nie małej kasy na coś co nie nadaje się do używania na codzień. Masz staruszka i porządny wóz. 
To pomarańczowe miało by sens jakby kosztowało 70 000. 
moje zdanie

howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adi napisał(-a):

Moim zdaniem to Twoje wielkie szczęście żeś nie wydał całkiem nie małej kasy na coś co nie nadaje się do używania na codzień. Masz staruszka i porządny wóz. 
To pomarańczowe miało by sens jakby kosztowało 70 000. 
moje zdanie

howgh

 

Jak by nie patrzeć - święta racja. A jednak zawsze troszkę żal. Puściłem totka licząc ze mi się Hunter zisci, ale wygrałem.., 16 złotych 😂

Duzo poniżej wkładu ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 28.04.2022 o 09:03, goral_ napisał(-a):

Wiem, że jest trochę rożnic. Silniki UAZ to mieszanka GAZ21 i GAZ24. Ja mam silnik GAZ 24. Ale dam rade jakby co.

Ja chcę się przymierzyć do takiego tematu...https://youtu.be/nw_BiXi4M8Y

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, kiniol napisał(-a):

Ja chcę się przymierzyć do takiego tematu...https://youtu.be/nw_BiXi4M8Y

V8 ? Trudno znaleźć. No i razem warto kupić stację benzynową. Silnik od Czajki, 5,6 l.Ruscy nazywali je: DOGANIAŁKA. Jeździły nimi służby i aparatczyki.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goral_ napisał(-a):

V8 ? Trudno znaleźć. No i razem warto kupić stację benzynową. Silnik od Czajki, 5,6 l.Ruscy nazywali je: DOGANIAŁKA. Jeździły nimi służby i aparatczyki.

 

5,6l to kawał silnika :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmwas napisał(-a):

 

5,6l to kawał silnika :D

Było nie było 8 garów i automatyczna skrzynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale V8 to jedyny sensowny motor... Ten to kopia 340 calowego Chevroleta...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka/ Gaz13 opartana Paccardzie Caribbean . Z innej beczki ,radziecki bombowiec Tu4 to kopia Boeinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał tego pomarańczowego, przy najbliższej okazji zagram  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, łowca napisał(-a):

A ja bym chciał tego pomarańczowego, przy najbliższej okazji zagram  :)

 

Hehe.. postawiłem na Lotto i Euro Jackopot. I co? Psińco - wydałem dużo więcej niż wygrałem, a co wygrałem pewnie i tak przegram, bo przecież nie będę wypłacał drobnych.

To puściłem mini Lotto.

 

Zostalo jedno losowanie MiniLotto dzisiaj i jedno Lotto jutro. Jutro kasuję konto gracza, bo to wysokiej klasy nonsens ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy liznąłem rachunku prawdopodobieństwa gry losowe organizowane przez kogoś innego mnie nie interesują. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej próbowałem ;)

Losowi trzeba dac szansę...

 

Zesztą...

 

1880CD02-F668-4176-A4AF-4D86DAB5F710.jpeg.dcbf709285e8064a71b6fd8de2462ef6.jpeg

 

😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już :) szóstki nie ma, więc... pozostaje mi zabawa w krzakach starym gratem ;)

I... w sumie wcale nie tak źle 👌


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karoseria to jakaś masakra 😱

Jedna rdza, kilo szpachli i dziura na dziurze - zgniłek ;)

 

Nie bardzo mam ochotę inwestować, a tak naprawdę do wymiany są wszystkie drzwi, progi i tylne błotniki. Wszystko podziurawione.

Wyczyscilem co się da i pomalowałem wstępnie farbą antykorozyjną. Akurat czarną miałem, także wyglada epicko - cały dol czarny i czarne ciapki tu i tam. Potem pójdzie zielona, a na koniec coś w sprayu mniej więcej w kolorze nadwozia i bedziepanzadowolony. 

Wiem że to zwykle zaciapywanie, ale przynajmniej nie będzie aż tak straszył, a w zasadzie cała ta buda jest po prostu do utylizacji ;)

Nastepnym krokiem będzie kanał i dokładne oględziny od spodu...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby rama była ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rama wyglada dobrze, ale trzeba dokładnie pooglądać. Buda zgniła, ale się pomaluje to nie będzie aż tak straszyć jak straszy ;)

Bo aktualnie jest masakrycznie niewyjsciowy ;) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukaj nadwozia w dobrym stanie, tego spawać się nie opłaca... Dzwoń do braci Dunder... Mogę podjechać i zerknąć co mają... https://www.motodemont.com.pl/oferta_aktualna/840_uaz_469b.html

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, póki się trzyma w jednym kawałku to będzie jeździć z dziurami ;) to zabawka, nie chcę inwestować.

I dwa - te z lat 70-tych różnią się szczegółami i nie chcę zmieniać na nowsze. Zatem... maluję dzielnie 👌😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaasneee... 272914637_4968218489940248_6065163304656291505_n.gif?_nc_cat=100&ccb=1-6&_nc_sid=041f46&_nc_ohc=Rwen3QafRy4AX9219XX&_nc_ht=cdn.fbsbx.com&oh=03_AVIdp2nx-t72Sl5MIknJK5rCE0QEjEGWqObZnuL1C-Bd0Q&oe=62786C11


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.