Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pmwas

Mój upragniony 💩 UAZ...

Rekomendowane odpowiedzi

łączę się w bólu. mnie czeka bitwa o remont almery, która już dawno powinna iść na złom. tak finansowo to opłacalność zerowa, ale lubię to auto.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś zrzutka dla kolegi na nowy projekt? Ja się chętnie dorzucę żeby dalej czytać o przygodach z ruskim złomem🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤦‍♂️ że zostanę zawodowym klaunem to się nie spodziewałem 😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pmwas napisał(-a):

Z żalem muszę ostatecznie zakończyć moją przygodę

że COOOOO ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym mężczyzną sukcesu stoi kobieta... i mu brzęczy za uchem... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak jest, zabawki, zabawkami, ale rodzina najważniejsza :)

Mam nadzieję, że jednak miałeś sporo funu z Uazem. Wydawało się, że tak :) 

Ja śledząc przeboje od czasu zamówień na Huntera miałem fun! :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakaś alternatywa.

2779_0-auto_downl.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuwi napisał(-a):

Za każdym mężczyzną sukcesu stoi kobieta... i mu brzęczy za uchem... 😉

Ujada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, goral_ napisał(-a):

Ujada!

A to już chyba zależy od kobiety... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały projekt UAZ odkupuję od Pawła... Będziemy z synem działać...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kiniol napisał(-a):

Cały projekt UAZ odkupuję od Pawła... Będziemy z synem działać...

 

czyli mozemy oczekiwac ze temat bedzie kontynuowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UAZy sprzedane… pojechały 😥

I tak mi teraz… łyso.

 

Tak sobie myślę… przecież mnie stać na UAZa… to nie willa z basenem tylko auto z gatunku tych tańszych. Jak policzyłem ile przez rok wydałem na LOTTO (nie muszę chyba dodać, że wygrałem wielkie nic, bo matematyka jest nieubłagana), to przecież zamiast płacić kasę tym wyłudzaczom i liczyć na cud… może po prostu kupić sobie używanego Huntera? Tylko jak tu przekonać żonę, że to akceptowalny wydatek ??? Ech… cierpię ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, bo to fajne auto w dzisiejszych czasach :) . Jak bym miał garaż  to bym kupił. Lata lecą...kiedy jak nie teraz ?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UAZy sprzedane… pojechały
I tak mi teraz… łyso.
 
Tak sobie myślę… przecież mnie stać na UAZa… to nie willa z basenem tylko auto z gatunku tych tańszych. Jak policzyłem ile przez rok wydałem na LOTTO (nie muszę chyba dodać, że wygrałem wielkie nic, bo matematyka jest nieubłagana), to przecież zamiast płacić kasę tym wyłudzaczom i liczyć na cud… może po prostu kupić sobie używanego Huntera? Tylko jak tu przekonać żonę, że to akceptowalny wydatek ??? Ech… cierpię

Obiecaj Jej, że co roku 8 marca będzie mogła nim pojeździć...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździć to będzie mogła zawsze, tylko - nie wiem, czemu - wcale nie chce ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UAZy sprzedane… pojechały
I tak mi teraz… łyso.
 
(...) Jak policzyłem ile przez rok wydałem na LOTTO (nie muszę chyba dodać, że wygrałem wielkie nic, bo matematyka jest nieubłagana), to przecież zamiast płacić kasę tym wyłudzaczom i liczyć na cud… może po prostu kupić sobie używanego Huntera? Tylko jak tu przekonać żonę, że to akceptowalny wydatek ??? Ech… cierpię

hmm... to może powiedz, że zamiast w makulaturę teraz inwestujesz w złom, na którym jest niższa strata 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, plszcto napisał(-a):


hmm... to może powiedz, że zamiast w makulaturę teraz inwestujesz w złom, na którym jest niższa strata emoji38.png🙃


Doskonałe


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszły won...!!!IMG20230222171040.thumb.jpg.2cd7bdae3c2981d7e0ea8496abe8181b.jpgIMG20230222140230.thumb.jpg.088199dbdd9ccdcd7b8b0b6a1a3dd0c7.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszły i łyso… z drugiej strony Hunter z twardym dachem i zamykanymi drzwiami z pewnością bardziej nadaje się do zabawy niz taki staroć… 

Nie wiem.., od dawna chcę Huntera i mam wrażenie, że w końcu trzeba będzie spróbować. Sens żaden, czysta fanaberia i poszukiwanie wrażeń, ale przecież nie po to pracuję po całych dniach, żeby nie moc spełnić prostego marzenia… jak bezsensowne by ono nie było. Po doświadczeniach z 469, w stanie mocno przeciętnym - jeśli Hunter faktycznie jest wyraźnie poprawiony, to na pewno da się tym jeździć. Nawet jeśli jest ulepiony z gównolitu. Cholera, przecież mnie stać…


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pmwas napisał(-a):

Paszły i łyso… z drugiej strony Hunter z twardym dachem i zamykanymi drzwiami z pewnością bardziej nadaje się do zabawy niz taki staroć… 

Nie wiem.., od dawna chcę Huntera i mam wrażenie, że w końcu trzeba będzie spróbować. Sens żaden, czysta fanaberia i poszukiwanie wrażeń, ale przecież nie po to pracuję po całych dniach, żeby nie moc spełnić prostego marzenia… jak bezsensowne by ono nie było. Po doświadczeniach z 469, w stanie mocno przeciętnym - jeśli Hunter faktycznie jest wyraźnie poprawiony, to na pewno da się tym jeździć. Nawet jeśli jest ulepiony z gównolitu. Cholera, przecież mnie stać…

A te Huntery można teraz normalnie w Polsce kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, beniowski napisał(-a):

A te Huntery można teraz normalnie w Polsce kupić? 


Uzywane… spokojnie da się kupić kilkulatka z małym przebiegiem, tylko nie za tanio…


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pmwas napisał(-a):


Uzywane… spokojnie da się kupić kilkulatka z małym przebiegiem, tylko nie za tanio…

Kupuj, kupuj, będziemy mieli co czytać🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.