Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pmwas

Mój upragniony 💩 UAZ...

Rekomendowane odpowiedzi

Safari w Sosnowcu

 

IMG_1940.thumb.jpeg.c45ed375d28203bcf7da2914e9c96e61.jpeg
 

:)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safari, a po safari...

100637174-grillowana-prosię-z-grilla.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Safari, a po safari...

100637174-grillowana-prosię-z-grilla.jpg

nietoperze nie są smaczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów sobie ćwierka tak „radosnie”, dźwięcznie. 
Ja to myślę, że to chyba jest coś nie tak istotnego, jakiś uszczelniacz czy coś… bo on jeździ szybko, i gdyby te hałasy pochodziły z łożyska, to już by się zatarło. 
 

Nie wiem. To auto to zagadka. W innych autach raczej słyszę i czuję, co się pieprzy i trafiam celnie, a w tym to szukanie po omacku.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się taka historia z dawnych lat, jeszcze za fiata 125p. Otóż, kumpel prowadził warsztat samochodowy i kiedyś przyjechała kobitka, że jej coś stuka matalicznie podczas jazdy. I faktycznie coś się tłukło ale tylko na wertepach. Okazało się, że to zapomniany klucz 10 wpadł do zakamarka i sobie pobrzękiwał. Tak, że ten....


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pmwas napisał(-a):

Dzisiaj znów sobie ćwierka tak „radosnie”,

wiosna przyszła to i ćwierkanie słychać częściej.

To i dobrze - lubię ptaszki tak wróblowate jak i te kuropodobne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zadra napisał(-a):

wiosna przyszła to i ćwierkanie słychać częściej.

To i dobrze - lubię ptaszki tak wróblowate jak i te kuropodobne..

Niech się w końcu coś rozleci 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Niech się w końcu coś rozleci 😁😁😁


Swoja droga to jest fascynujace. Wszystko w tym aucie działa do dupy, ale działa. Póki co jedyną awarią która auto całkiem unieruchomiła był ten wyciek oleju. A poza tym jest stabilnie zle i pomimo napraw dalej jest stabilnie zle 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pmwas napisał(-a):


Swoja droga to jest fascynujace. Wszystko w tym aucie działa do d*py, ale działa. Póki co jedyną awarią która auto całkiem unieruchomiła był ten wyciek oleju. A poza tym jest stabilnie zle i pomimo napraw dalej jest stabilnie zle 

Źle zinterpretowałeś wyciek oleju.

Myślę, że mogłaś jeździć zapominając o takim szczególe jak olej i ta mała dziurka .

 

Tak jak piszesz - autopodobny złom mimo że powinien się rozpaść to nadal jeździ więc brak oleju to żaden brak.. 

 

Pamiętam jak Ci doradzałem naprawę subaraka twierdząc, że masz swoje auto, znasz jego stan techniczny itp.

Sugerowała naprawę skrzyni, czy sprzegła.. już nie pamiętam..

Zamknąłbys się w 10 - 15tys i jeździłbyś luksusowo sprawnym, pewnym autem 4- o napędowym jednocześnie oszczędzając 50tys (różnica z zakupu ruskiego złomu) .. 

Te 50tys jeśli Tobie nie potrzebne mogłoby pomóc wielu ludziom a tak ... jeździsz i czekasz aż coś odpadnie a cokolwiek ruszysz to jak ostatnio -  śruba  ręku zostaje bo szrot już z linii produkcyjnej wyjechał a w zasadzie nie wiem, czy można to miejsce linią produkcyjną mozna nazwać.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zadra napisał(-a):

Źle zinterpretowałeś wyciek oleju.

Myślę, że mogłaś jeździć zapominając o takim szczególe jak olej i ta mała dziurka .

 

Tak jak piszesz - autopodobny złom mimo że powinien się rozpaść to nadal jeździ więc brak oleju to żaden brak.. 

 

Pamiętam jak Ci doradzałem naprawę subaraka twierdząc, że masz swoje auto, znasz jego stan techniczny itp.

Sugerowała naprawę skrzyni, czy sprzegła.. już nie pamiętam..

Zamknąłbys się w 10 - 15tys i jeździłbyś luksusowo sprawnym, pewnym autem 4- o napędowym jednocześnie oszczędzając 50tys (różnica z zakupu ruskiego złomu) .. 

Te 50tys jeśli Tobie nie potrzebne mogłoby pomóc wielu ludziom a tak ... jeździsz i czekasz aż coś odpadnie a cokolwiek ruszysz to jak ostatnio -  śruba  ręku zostaje bo szrot już z linii produkcyjnej wyjechał a w zasadzie nie wiem, czy można to miejsce linią produkcyjną mozna nazwać.. 

 


 

Tylko UAZ ma cudowny prześwit, a Impreza niestety była niziutka

Żeby to był Forester…

 

Ogólnie gdybym teraz mógł zamienić tego UAZa na tamta imprezę, to - mając Alfę - nie zrobiłbym.

Natomiast gdybym mógł cofnąć czas, to kupiłbym ładny egzemplarz 469 za pół ceny tego złoma (czyli de facto kontynuował projekt z Krzyskiem)

 

Ale nic to - wdepnalem to mam :)

Piki jeździ to będę jeździł, a potem - zobaczy się,


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UAZ jest nie do rozgryzienia. Dziś nagrzany „do czerwoności”, w środku gorąco jak w piekle, rusza płynnie. Nie rozumiem, nie rozumiem, nie rozumiem. Na pewno wieczorem znów będzie skakał.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmwas napisał(-a):

. Nie rozumiem, nie rozumiem, nie rozumiem

nie zrozumiesz.

to stan umysłu.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.