Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MarcinEck

Co jest ze stroną "oferty niezegarkowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Po próbie wejścia na dział "Oferty niezegarkowe" dostaję informację, że strona została przeniesiona...

Czy mógłby mnie ktoś oświecić gdzie przeniesiona i co mam zrobić, żeby na nią wejść...?

Z góry dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem przed założeniem nowego tematu warto się rozejrzeć, czy już czegoś o tym nie ma. ;)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest ukryty. Po świętach będzie reorganizacja forów w dziale Rynek. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję.

Wpisy powyżej dowodzą jak za pomocą kilku zaledwie słów można dać dowód swojej klasy i życzliwości, albo cech wręcz przeciwnych ...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MarcinEck napisał(-a):

Wpisy powyżej dowodzą jak za pomocą kilku zaledwie słów można dać dowód swojej klasy i życzliwości, albo cech wręcz przeciwnych ...

:)

Czasem mam wrażenie, że Wy specjalnie jesteście uszczypliwi.

Co takiego złego napisałem? Zapytałeś to Ci wyjaśniłem - temat ukryty, a po świętach będzie znów można dodawać oferty niezegarkowe.

Tak prawdę mówiąc to pamiętaj, że takie wpisy świadczą też o ich autorach. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, DawPi napisał(-a):

Czasem mam wrażenie, że Wy specjalnie jesteście uszczypliwi.

Co takiego złego napisałem? Zapytałeś to Ci wyjaśniłem - temat ukryty, a po świętach będzie znów można dodawać oferty niezegarkowe.

Tak prawdę mówiąc to pamiętaj, że takie wpisy świadczą też o ich autorach. :)

To nie do Ciebie było ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MarcinEck napisał(-a):

Wpisy powyżej

Był mój wpis i jeszcze jeden, więc dwa więc i do mnie. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dałem przykład braku klasy i życzliwości, Ty wprost przeciwnie.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DawPi napisał(-a):

Czasem mam wrażenie, że Wy specjalnie jesteście uszczypliwi.

Co takiego złego napisałem? Zapytałeś to Ci wyjaśniłem - temat ukryty, a po świętach będzie znów można dodawać oferty niezegarkowe.

Tak prawdę mówiąc to pamiętaj, że takie wpisy świadczą też o ich autorach. :)

Czy jest już po Świętach, czy jeszcze nie, bo nie wiem, gdzie mam dodać ofertę sprzedaży perfum, w dziale BEZPŁATNE, czy może w temacie PERFUMY?

Nie chcę dostać kolejnego ostrzeżenia za "niewiedzę".

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderacja nie mogła np. myśleć gdzie przesunąć temat niezegarkowy bez jego ukrywania i robienia zbędnego zamieszania ? 

Można chyba, go po prostu przesunąć i dać komunikat o zmianie lokalizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2022 o 21:54, Paweł Bury. napisał(-a):

Dobra robota - podoba mi się taki podział 

Dokładnie.  

 

 

 

Przy okazji zapytam. 

Kiedyś było pisane, że będzie "temat/dział" zamienię.  Czy takowy powstanie ️ 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego skasowany został mój wątek z perfumami? Zero wyjaśnienia, choćby na pw. Nie mam sklepu ani firmy, wyprzedaję swoją kolekcję, więc co było z nim nie tak? ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to bardziej przypomina sklep perfumeryjny, a nie okazjonalną sprzedaż czegoś co nam nie jest już potrzebne. Ponad 20 różnych flakonów, odlewek i testerów za blisko 2,5 tys zł. Nie przesadzaj proszę ! Oferta została ukryta bo nosi znamiona regularnego handlu, a nie okazjonalnej sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszę mi wskazać konkretnie, który punkt regulaminu złamałem. Bo ja takowego nie widzę.

Czy może został naprędce wymyślony przez moderatora, bo tak mu było wygodnie?

 

Nigdy nie handlowałem perfumami. Nazywa się to redukcją kolekcji, którą budowałem przez lata. Składała się z grubo ponad 100 flakonów i co najmniej tyle samo odlewek. Osoby stąd, które są też na perfuforum, a jest ich trochę, na pewno doskonale to wiedzą.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, koorchuck napisał(-a):

To proszę mi wskazać konkretnie, który punkt regulaminu złamałem. Bo ja takowego nie widzę.

Czy może został naprędce wymyślony przez moderatora, bo tak mu było wygodnie?

 

Nigdy nie handlowałem perfumami. Nazywa się to redukcją kolekcji, którą budowałem przez lata. Składała się z grubo ponad 100 flakonów i co najmniej tyle samo odlewek. Osoby stąd, które są też na perfuforum, a jest ich trochę, na pewno doskonale to wiedzą.

 

 

 

O ten chodzi 

 

W części tzw. bazarku o nazwie - "Oferty Bezpłatne",  obowiązuje regulamin działu "SPRZEDAM". Przed wstawieniem oferty bardzo proszę o zapoznanie się z nim,  szczególnie z zapisami paragrafu 3 punkt 10. 

 

https://zegarkiclub.pl/forum/forum/116-sprzedam/

 

Par. 3. pkt 10:

Do okazjonalnej sprzedaży drobnych produktów (tańsze zegarki, akcesoria, części zamienne itp) służy sekcja OFERTY BEZPŁATNE. Publikowane w niej oferty nie wymagają wykupienia pakietu jak w sekcji ofert płatnych, muszą jednak spełniać następujące warunki:

a. sprzedający musi mieć minimum 50 merytorycznych postów na forum

b. sprzedający może opublikować jedną darmową ofertę raz na 30 dni. Po tym czasie oferta będzie automatycznie kasowana.

c. ilość oferowanych w ofercie przedmiotów jest dowolna, ale ich łączna wartość nie może być większa niż 350 zł.

d. oferty nieznacznie przekraczające wartościowy limit 350 zł mogą być publikowane po zaakceptowaniu przez moderatorów lub Zarząd. Kontakt z Zarządem poprzez email: [email protected]

e. oferty edytowane podczas trwania ich publikacji lub te z podmienianymi pozycjami będą usuwane

Oferty publikowane w sekcji OFERTY BEZPŁATNE noszące znamiona komercyjnych lub niespełniające warunków regulaminu Działu Sprzedam, będą ukrywane przez moderatorów do czasu ich wyjaśnienia lub usuwane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale !!! Ale !!! to było wystawione na OFERTY NIEZEGARKOWE  powyższe nie obowiązuje 

W takim razie chyba chodziło o hurt 

Ale to już gdzie indziej trza pytać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstęp 

Cytat

Do okazjonalnej sprzedaży drobnych produktów (tańsze zegarki, akcesoria, części zamienne itp) służy sekcja OFERTY BEZPŁATNE

Jasno sugeruje, że to, co przytoczyłeś dotyczy sekcji Oferty Bezpłatne, a nie Oferty niezegarkowe. Zamieszczenie tego w zupełnie innym podforum również na to wskazuje.

 

Więc dalej będę utrzymywał, że jest to 

Cytat

naprędce wymyślony przez moderatora, bo tak mu było wygodnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się obrażać, ale to niczego nie zmieni. To nie jest decyzja moderatorów. To decyzja zarządu.

A, moderatorzy naprędce niczego nie wymyślają i z pewnością niczego nie robią bo tak jest im wygodniej. Gdyby nie ich bezinteresowna praca to zapanowałby tu chaos nie do ogarnięcia. 

Oferta została ukryta bo nosi znamiona handlu. Forum nie jest bazarem ani portalem handlowym, Nie jest też internetowym forum perfumeryjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.