Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień "Surwiwal" - GŁOSOWANIE

Surwiwal  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Nadchodzi pora na głosowanie. Dla przypomnienia, kwietniowa edycja to...

 

Surwiwal.thumb.jpg.274167ea6180dad346eb89fcbd644bad.jpg

 

 

Głosowanie potrwa do 28.04.2022 do godz. 20:00

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty.

Dla osoby, która zajmie 4 miejsce, przewidujemy nagrodę-niespodziankę od niezastąpionego Eugeniusza :) 

 

Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie.

Zabronione jest głosowanie na własną pracę.

 

 

Nocny Duch "Never give up"

 

MWIuDrJ.jpg

 

 

Masu "Dobry kamuflaż to podstawa"

 

MSeqrdu.jpg

 

 

Enkil

 

fk5wwfx.jpg

 

 

Gio

 

PJFUsGX.jpg

 

 

Miłosz Pakulski

 

K0b0hpP.jpg

 

 

Waldzior

 

9B6SnbG.jpg

 

 

Olciakk

 

SyDd2Hk.jpg

 

 

 

 

A oto wyniki!

 

1. miejsce - Enkil - 25 głosów

2. miejsce  - Waldzior - 16 głosów

3. miejsce - Olciakk - 14 głosów

 

Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie widzę mocnego faworyta, potem zagłosuje i zobaczę jak wyniki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah... zapomnialem przeslac zdjecia 🙈


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 głosów oddane, przydałoby się jeszcze drugie tyle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff zdążyłam chociaż z oddaniem głosu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Carrot napisał(-a):

Uff zdążyłam chociaż z oddaniem głosu 🙂

Jakby moderator i organizator nie zagłosował to by była afera, że hej! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, ale tym razem bez przekonania, w każdym ze zdjęć czegoś mi brakowało…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Christo napisał(-a):

Zagłosowałem, ale tym razem bez przekonania, w każdym ze zdjęć czegoś mi brakowało…

Wiem co masz na myśli, bo uważam podobnie. Sam wiem, że czegoś u mnie zabrakło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto wyniki!

 

1. miejsce - Enkil - 25 głosów

2. miejsce  - Waldzior - 16 głosów

3. miejsce - Olciakk - 14 głosów

 

Gratuluję i zapraszam do wymiany uwag :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć :) nie spodziewałem się. Dziękuję wszystkim głosującym w konkursie, za oddane głosy zaś pozostałym uczestnikom za udział w zabawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Masu napisał(-a):

Wiem co masz na myśli, bo uważam podobnie. Sam wiem, że czegoś u mnie zabrakło. 

Tak czułem, że zagłosowałem na Ciebie 😄

Może nie jest to myśl przewodnia konkursów, ale dla mnie najważniejszy na zdjęciu powinien być zegarek. Wyeksponowany, w głównej roli. Reszta powinna być dodatkiem, która ma nawiązywać do tematyki. Do tego zwracam uwagę na kadr, oświetlenie i pomysł.

Ja zobaczyłem zegarek na trzech zdjęciach, @Gio (gdyby kadr był bardziej przycięty byłbyś dla mnie nr1), @Waldzior (tu z kolei dałbym więcej przestrzeni wokół zegarka i noża przede wszystkim) i właśnie @Masu, gdzie co prawda zabrakło "Surwiwalu" w "Surwiwalu", ale i tak w mojej ocenie zdjęcie było najlepsze.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Christo napisał(-a):

Tak czułem, że zagłosowałem na Ciebie 😄

Może nie jest to myśl przewodnia konkursów, ale dla mnie najważniejszy na zdjęciu powinien być zegarek. Wyeksponowany, w głównej roli. Reszta powinna być dodatkiem, która ma nawiązywać do tematyki. Do tego zwracam uwagę na kadr, oświetlenie i pomysł.

Ja zobaczyłem zegarek na trzech zdjęciach, @Gio (gdyby kadr był bardziej przycięty byłbyś dla mnie nr1), @Waldzior (tu z kolei dałbym więcej przestrzeni wokół zegarka i noża przede wszystkim) i właśnie @Masu, gdzie co prawda zabrakło "Surwiwalu" w "Surwiwalu", ale i tak w mojej ocenie zdjęcie było najlepsze.
 

 

Dzięki kolego. Jak widać mam tendencję do poszerzania planu, a już kilka razy zwracaliście mi na to uwagę. Wezmę to sobie do serca. Bo ja też uważam, że na zdjęciu w konkursie zegarkowym powinien być widoczny przede wszystkim zegarek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Christo napisał(-a):

@Masu, gdzie co prawda zabrakło "Surwiwalu" w "Surwiwalu", ale i tak w mojej ocenie zdjęcie było najlepsze.

Dokładnie tak, plułem sobie w brodę, że nie dorzuciłem czegoś surwiwalowego w tle, czy nawet zamiast jeansów jakiegoś ciucha w moro. No ale tak to jest jak człowiek lubi czyste, proste kadry, a temat jest brudny i wymaga trochę bałaganu :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gio napisał(-a):

 

Dzięki kolego. Jak widać mam tendencję do poszerzania planu, a już kilka razy zwracaliście mi na to uwagę. Wezmę to sobie do serca. Bo ja też uważam, że na zdjęciu w konkursie zegarkowym powinien być widoczny przede wszystkim zegarek 🙂

Nie wiem czy to dobra rada, Ty wygrywasz w konkursach, ja nie 😉 Weź to pod uwagę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim prywatnym konkursie znów udało mi się rozpoznać po fotkach kilku autorów ;) @Masu i @Gio - macie tak charakterystyczne style, że z Wami nie ma problemu. @Olciakk Twoją pracę rozpoznałem dopiero po chwili - pomógł „przyczajony” kurczak 😂

 Fotce @Enkil zwycięstwo należało się chociażby za poświęcenie (co nie zmienia faktu, że pomysł super).

 

i dzięki za głosy oddane na moje zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Enkil napisał(-a):

Cóż mogę powiedzieć :) nie spodziewałem się. Dziękuję wszystkim głosującym w konkursie, za oddane głosy zaś pozostałym uczestnikom za udział w zabawie :)

A trzeba było się spodziewać. Kwintesencja tematu. Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje osobom na podium! 

@Enkil w ramach nagrody za pierwsze miejsce możesz wybrać temat konkursu na maj.

@Masu, jeszcze oficjalnie ogłoś kto zajął miejsce 4. nagrodzone upominkiem od prezesa🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wybrać temat, to chciałbym aby w maju koledzy w piękny sposób pokazali mój ulubiony temat kolekcjonerstwa czasomierzy. Są nim zegarki wintage, ale takie które na twarzy mają wyryte minione lata, więc tematem na maj niech będzie "patyna". 

 

Czy koledzy zgadzają się na taki temat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Enkil napisał(-a):

Czy koledzy zgadzają się na taki temat? 

Jeszcze jak! Vintage to co najmniej 1/3 zegarków prezentowanych na tym forum i tematy im dedykowane powinny być co jakiś czas, regularnie. Zatem "patryna" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja Wam kurde wezmę patynę??? 😵💫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.