Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wiktor90

Zegarek z motywem planety za około 10.000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Pamiętam, że kilka lat temu spodobał mi się jednak zegarek którego motyw na tarczy był z mapą/świata globem czy coś w tym stylu, dokładnie już niestety nie pamiętam, staram się poszperać w googl'e ale widzę, że nigdzie już tego nie ma, najprawdodobniej zegarek można kupić już tylko używany, zegarek był na pasku skórzanym koloru brązowego,  coś z tyłu głowy podpowiada mi, że był marki Atlantic ale mogę się mylić

może jest ktoś tutaj z niezawodną pamięcią i mógłby podesłać swoje typy, w końcu udało mi się odłożyć trochę gotówki a pamiętam, że był to kiedyś zegarek moich marzeń....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Wiktor90 napisał(-a):

Cześć

 

Pamiętam, że kilka lat temu spodobał mi się jednak zegarek którego motyw na tarczy był z mapą/świata globem czy coś w tym stylu, dokładnie już niestety nie pamiętam, staram się poszperać w googl'e ale widzę, że nigdzie już tego nie ma, najprawdodobniej zegarek można kupić już tylko używany, zegarek był na pasku skórzanym koloru brązowego,  coś z tyłu głowy podpowiada mi, że był marki Atlantic ale mogę się mylić

może jest ktoś tutaj z niezawodną pamięcią i mógłby podesłać swoje typy, w końcu udało mi się odłożyć trochę gotówki a pamiętam, że był to kiedyś zegarek moich marzeń....

Mogę Ci podpowiedzieć trzy z różnych półek cenowych: 

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer (ten niestety ponad Twój budżet, 30-50k zł) 

Ciga Design Blue Planet (3-5 k zł) 

Sturmanskie Sputnik (ok. 1200 zł) 

 

 

 

1088528427.jpg

 

1_38982c7d-dfae-4ce3-9553-e921b2cc505e_1080x.jpg

 

2609-3735430 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za typy Paulus, to niestety żaden z tych, Omega przepiękna, podobno w rzeczywistości wygląda jak zegarek zdecydowanie droższy niż te 35k...może na koniec roku uda mi się trochę odłożyć to sprawiłbym sobie taki prezent....

Wracając do zegarka którego szukam, pamiętam, że była to jakaś edycja limitowana, nie jestem na 100% czy był to motyw globu, czy może nieba/gwiazd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wśród Schaumburg Watch serii Moon. Jest sporo modeli, kiedyś, jak wszystkie zegarki, były tańsze...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UN-moonstruck.thumb.jpg.303b84061d2fd9a76bf440ab1105df03.jpg

ulyssenardin_5368691.thumb.jpg.1ab7aa950d108c43dc566b798f21d980.jpg

 

Wei Koh’s Patek Philippe reference 5131 cloisonné enamel World Time watch (©Revolution)

 

Vacheron Constantin Traditionnelle World Time Enamel Dial

 

;)

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna dziękuje bardzo za odpowiedzi, niestety to żaden z tych, jeżeli chodzi o kolorystykę paska i  koperty to najbliżej mu do tego co podesłał jakubos

Anansi 

 

Sprawdzałem, ale niestety to nie ta stylistyka kompletnie:(

 

Nie wiem, może mi się to po prostu przyśniło?...

 

imageproxy.jpg

 

Zdjęcie które mam na myśli od jakubosa.

 

 

Przy okazji, już żeby nie otwierać następnego tematu, jakie macie zdanie na temat tego zegarka?

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-epos-oeuvre-d-art-north-star-sutomatic-3439-322-24-16-25?gclid=Cj0KCQjwgYSTBhDKARIsAB8KuktiPqyUE8QEwQlXoDVFc6YyKodpM0R5te6nLxjVhWbTrni_EfinroMaAoRMEALw_wcB

 

Czy za taką cenę warto to kupować, czy jest to raczej coś co szybko straci na wartośći? Czy w ogóle przy zegarkach o koszcie tych 10tys możemy kupić, coś co szybko na tej wartości nie straci?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wiktor90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jakubos napisał(-a):

 

UN-moonstruck.thumb.jpg.303b84061d2fd9a76bf440ab1105df03.jpg

ulyssenardin_5368691.thumb.jpg.1ab7aa950d108c43dc566b798f21d980.jpg

 

Wei Koh’s Patek Philippe reference 5131 cloisonné enamel World Time watch (©Revolution)

 

Vacheron Constantin Traditionnelle World Time Enamel Dial

 

;)

Same tanie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Raff007 napisał(-a):

Same tanie😁

 

eetam, może troszke ponad budżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki Fryderyk?

FC-718NWWM4H6_Front_Web_900x.png?v=16479

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, przypominam, że zegarek miał swoją premierę jakoś w latach 2016-2018, co z tym eposem, taka kicha, że szkoda komentować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, tamten miał większa gamę kolorów na tarczy, zieleń i ciemny niebiesk, mimo wszystko wielkie dzięki, że coś wrzuciłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to było coś w stylu longines lindbergh albo Tissot heritage navitimer ?

Magellan watch, meister Singer planet earth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2022 o 12:37, Wiktor90 napisał(-a):

Nope, przypominam, że zegarek miał swoją premierę jakoś w latach 2016-2018, co z tym eposem, taka kicha, że szkoda komentować?

 

 w żadnym wypadku. Epos ma swoje miejsce na tym forum.

W Twoim budżecie

 

Zegarek męski MeisterSinger Planet Earth Limited Edition Ed Earth

 

no bo taki Greubel Forsey bedzie deko poza budżetem

 

Greubel-Forsey-GMT-Earth.009-770x514.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć
 
Pamiętam, że kilka lat temu spodobał mi się jednak zegarek którego motyw na tarczy był z mapą/świata globem czy coś w tym stylu, dokładnie już niestety nie pamiętam, staram się poszperać w googl'e ale widzę, że nigdzie już tego nie ma, najprawdodobniej zegarek można kupić już tylko używany, zegarek był na pasku skórzanym koloru brązowego,  coś z tyłu głowy podpowiada mi, że był marki Atlantic ale mogę się mylić
może jest ktoś tutaj z niezawodną pamięcią i mógłby podesłać swoje typy, w końcu udało mi się odłożyć trochę gotówki a pamiętam, że był to kiedyś zegarek moich marzeń....

Nie byl to czasem Edox Geoscope 2?
be8e06541e6eb45fa16c5ce3f1af4699.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum | Big Bubble Magical 52 Earth - Asia | bregner.com

Cartier - Rotonde de Cartier Earth and Moon watch - Trends and style -  WorldTempus

 

pomału kończą mi się pomysły 

Ulysse Nardin Executive Moonstruck Worldtimer - Time Transformed

 

Jaeger-LeCoultre Geophysic True Second i Universal Time [video, ceny] -  CH24.PL

 

La Cote des Montres: The Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle World  Time watch - Simultaneous reading of all world time zones

 

A może Breitling Transocean?

 

Breitling Transocean Unitime World Time Chronograph Automatic White Dial  Men's Watch RB0510U0/A733CS RB0510U0/A733CS - Breitling, Transocean -  Jomashop

serio kończą mi się pomysły

 

😅

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota koperta i brązowy skórzany pasek, z tyłu pamiętam mechanizm zegarka nie był jakby to ująć widoczny z zewnątrz / przeszklony  , tylko Panowie tak jak pisałem, ja nie jestem już na 100% pewny, że motywem przewodnim był tam globus:D Równie dobrze mogło chodzić o jakieś gwiazdy, cholera przepraszam, strasznie mi głupio!

Edytowane przez Wiktor90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Staraliśmy się pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 19:55, Wiktor90 napisał(-a):

nie jestem już na 100% pewny, że motywem przewodnim był tam globus:D Równie dobrze mogło chodzić o jakieś gwiazdy

Xeric?

2068109610_Zrzutekranu2022-04-24o03_19_19.png.43406b03c21c51c171740cae0ece693d.png814285516_Zrzutekranu2022-04-24o03_18_34.png.94436b763f29f4c57b84fbbe5f434f53.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 worldtimer watches that will take you around the globe

 

For your consideration: Breguet Marine Hora Mundi | Wrist Watch Review

 

What is your opinion about Breguet as a watch company? - Quora

 

tylko że "trochę" ponad budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.