Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wiktor90

Zegarek z motywem planety za około 10.000zł

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jakubos napisał(-a):

F.P.Journe Official on Instagram: “One of the most complicated dials that  F.P.Journe produces can be found on the UTC, characterized… | Dial,  Instagram, Complicated

Widzę, że Ty jak i paru innych Kolegów zupełnie odlecieliście. To miał być zegarek do 10.000 złotych a Ty pokazujesz F. P. Journe. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaget_151003-2335.jpg

 

  

5 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Widzę, że Ty jak i paru innych Kolegów zupełnie odlecieliście. To miał być zegarek do 10.000 złotych a Ty pokazujesz F. P. Journe. :) 

 

co racja to racja. Próbuję taniej. 

(ale nie wychodzi)

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2022 o 12:00, Paulus57 napisał(-a):

Widzę, że Ty jak i paru innych Kolegów zupełnie odlecieliście. To miał być zegarek do 10.000 złotych a Ty pokazujesz F. P. Journe. :) 

Jak szaleć to szaleć, co tam...😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dobrych wieści, to żaden z zaproponowanych przez was zegarków, ale raz jeszcze dziękuje wszystkim za wpisy i oczywiście jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję proszę pisać, może uda się go jeszcze znaleźć, ciekawi mnie co wy byście o nim sądzili... Ostatecznie kupiłem EPOSa https://dolinski.pl/epos-oeuvre-dart-3439.322.24.16.25 dokładnie w tym sklepie, dostałem w ogóle zniżkę z 11200 do 1000zł mimo tego, że nawet o to nie pytałem + gratis ładny granatowy skórzany pasek, z zegarka jestem bardzo zadowolony, sklep polecam:)

 

Edytowane przez Wiktor90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wiktor90 napisał(-a):

Niestety nie mam dobrych wieści, to żaden z zaproponowanych przez was zegarków, ale raz jeszcze dziękuje wszystkim za wpisy i oczywiście jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję proszę pisać, może uda się go jeszcze znaleźć, ciekawi mnie co wy byście o nim sądzili... Ostatecznie kupiłem EPOSa https://dolinski.pl/epos-oeuvre-dart-3439.322.24.16.25 dokładnie w tym sklepie, dostałem w ogóle zniżkę z 11200 do 1000zł mimo tego, że nawet o to nie pytałem + gratis ładny granatowy skórzany pasek, z zegarka jestem bardzo zadowolony, sklep polecam:)

 

Za tysiąc to i ja bym kupił. Muszę chyba u nich kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiktor90 napisał(-a):

Chodziło o 10.000 :P

Eeee... to przepłaciłeś ;)

 

Fajny jest. Gratulacje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Epos jest super. 

Gratuluję.  

 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku. 

Tak sobie pomyślałem, zerknij na modele Citizen Campanola czy to nie to.

Druga opcja to Maurice Lacroix modele masterpiece gravity.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj wszystkie szczegóły jakie pamiętasz: pasek (jaki kolor) czy bransoleta, tarcza jasna, czy ciemna, tylko koronka czy dodatkowo przyciski z boku (chronograf) itd. Nawet drobny szczegół może naprowadzić nas na trop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pasek skórzany brązowy, koronka różowe złoto, tarcza niebiesko-zielona, pytanie z innej beczki, kupiłem sobie jeszcze Oris Big Crown Pilot https://www.mygiftstop.com/products/oris-mens-automatic-watch-big-crown-propilot-blue-dial-strap-01-751-7697-4065ls?variant=39587264528550&currency=USD&utm_medium=product_sync&utm_source=google&utm_content=sag_organic&utm_campaign=sag_organic dokładnie taki jak tutaj - nie chodziłem w nim cały dzień i trzeba było z powrotem go nastawić, po tym jak ustawiłem datę i godzinę, koronka nie może wrócić na swoje pierwotne miejsce, jak to się powinnio robić?:>

W ogóle powiem wam, że mega zrąbałem z tymi zegarkami, oczywiście są bardzo ładne ALE, na Eposa wydałem 10tys a jak tak potem na niego patrzę, to jest to zegarek formalny i trochę głupio pewnie w nim wyglądam, jak bujam się w nim ubrany casualowo, a ten ORIS 7tys, wygląda cudnie, ale na mój nadgarstek jest na pewno za duży i też wygląda to śmiesznie:D, trochę żałuje mogłem zamiast tych 2 mieć jakiś jeden porządniejszy który by pasował rozmiarem jak i do  chodzenia na co dzień:(

Edytowane przez Wiktor90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Każdy popełnia błędy, bo nie ma ludzi nieomylnych. A przez to Forum jeszcze bardziej fiksujemy. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2022 o 15:30, Wiktor90 napisał(-a):

 

W ogóle powiem wam, że mega zrąbałem z tymi zegarkami, oczywiście są bardzo ładne ALE, na Eposa wydałem 10tys a jak tak potem na niego patrzę, to jest to zegarek formalny i trochę głupio pewnie w nim wyglądam, jak bujam się w nim ubrany casualowo, a ten ORIS 7tys, wygląda cudnie, ale na mój nadgarstek jest na pewno za duży i też wygląda to śmiesznie:D, trochę żałuje mogłem zamiast tych 2 mieć jakiś jeden porządniejszy który by pasował rozmiarem jak i do  chodzenia na co dzień:(

Teraz mozesz sprzedac oba i za uzyskane  ze sprzedazy10 tys (przy dobrych wiatrach) kupic cos co ci podoba i dodatkowo pasuje do Twojego stylu i wielkosci nadgarstka.

Witamy na forum.😁👍


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Pav napisał(-a):

Teraz mozesz sprzedac oba i za uzyskane  ze sprzedazy10 tys (przy dobrych wiatrach) kupic cos co ci podoba i dodatkowo pasuje do Twojego stylu i wielkosci nadgarstka.

Witamy na forum.😁👍

Chyba idealne podsumowanie działań większości użytkowników tego forum 😁 niekończące dążenie do idealnego zagadka okupione wieloma pomyłkami i wtopami finansowymi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2022 o 12:50, Łukasz_M napisał(-a):

Chyba idealne podsumowanie działań większości użytkowników tego forum 😁 niekończące dążenie do idealnego zagadka okupione wieloma pomyłkami i wtopami finansowymi 🤣

A mówią,  że lepiej uczyć się na cudzych błędach.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.