Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
arek1a2b

renowacja stalowej koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Po długim niebycie wróciłem po pomoc.

Szukam namiaru na człowieka który chwalił się często renowacjami kopert, nie pamiętam nic poza tym że używał jakichś totalnie banalnie prostych narzędzi i robił to naprawdę solidnie.

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, arek1a2b napisał(-a):

Witajcie.

Po długim niebycie wróciłem po pomoc.

Szukam namiaru na człowieka który chwalił się często renowacjami kopert, nie pamiętam nic poza tym że używał jakichś totalnie banalnie prostych narzędzi i robił to naprawdę solidnie.

pozdrawiam 

Cześć 

Zmienił trochę konto ale o Tego jegomościa pytasz 

 

Koen - Klub Miłośników Zegarów i Zegarków (zegarkiclub.pl)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Cześć 

Zmienił trochę konto ale o Tego jegomościa pytasz 

 

 

 

Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

podepnę się pod temat, chodzi o przywrócenie koperty i bransolety zegarka do stanu pierwotnego, nie ma w sumie rys itp. Chodzi o poprawienie wstępnej polerki i wykończenie części elementów na połysk.

Znacie kogoś na forum, polecicie jakiś zakład ? nie musi być z konkretnego miast, ogarnę to wysyłkowo. Chodzi mi o doświadczenie i dokładne wykonanie.

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2022 o 11:27, ras232 napisał(-a):

hej,

 

podepnę się pod temat, chodzi o przywrócenie koperty i bransolety zegarka do stanu pierwotnego, nie ma w sumie rys itp. Chodzi o poprawienie wstępnej polerki i wykończenie części elementów na połysk.

Znacie kogoś na forum, polecicie jakiś zakład ? nie musi być z konkretnego miast, ogarnę to wysyłkowo. Chodzi mi o doświadczenie i dokładne wykonanie.

 

dzięki

Z Radomia jest jeden. Pracuje w zakładzie zegarmistrzowskim i zajmuje się polerowaniem. Niedrogo. Man na alle---gro ogłoszenie. Nazwa "RafalZeg".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz dokładnie i też go na mierzyłem na alle... Ten sam koleś. Jestem zadowolony, ale terminy... Ło Panie 😀 zrobił bardzo ładnie, ale chyba ma roboty i nie wyrabia, trzeba brać duży zapas. Gdyby ktoś coś to polecam, również uzbroić się w cierpliwość. 

Edytowane przez ras232
Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławomir Ogiegło...był wywiad z nim ostatnio w "Zegarki i Pasja"...ale też ma długie terminy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.