Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Rebrov

Chrono quartz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Ostatnio z nudów przeglądałem sobie oferty i wpadła mi w oko taka panda. Nigdy, nie przepadałem za chrono, tarczkami i innymi wodotryskami na tarczy, ale tutaj bym zrobił wyjątek. Już miałem klikać, ale zobaczyłem recenzje na yt i autor zwrócił uwagę na bransoletę, która wygląda jakby była zapożyczona z innego modelu. Wcześniej tego nie zauważyłem, teraz mi to siedzi z tyłu głowy i przeszkadza. Seiko Speedtimer SSC 819P solar chrono :

seiko.jpg.bac074c61cc54124625d9deb314f5ef3.jpg

 

Zacząłem szukać innych chrono niekoniecznie typu panda. Wpadła mi w oko Bulova Lunar tylko tutaj się obawiam wystającego szkiełka szafirowego. Nie chce aby potencjalny kontakt z np futryną groził uszczerbkiem szkła. 

67063122_81UTFQYrL._AC_UX679_.thumb.jpg.bb50802ca9caa3f97bfd944dacbc6c3a.jpg

Wpadł mi jeszcze w oko taki Tissot PRC chrono 

T101_417_11_051.00_R_1-1.thumb.png.d88be4c75664d53cbdde1b7f0737c0cb.png

Jeszcze zaciekawił mnie Farer ELVINGTON II

Elvington-SPORT-tan_922x922.thumb.jpg.625af79b6545e9ca746d546764730812.jpg

Możecie polecić jeszcze jakieś ciekawe opcje ? Co do wymagań 

Quartz, szafirowe szkło, data, preferowana bransoleta, mogą być microbrandy, nadgarstek 17,5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tego Seiko tylko w wersji z czarnej. Dam znać jak to wygląda na żywo jak zegarek do mnie dojedzie, czyli jutro albo w czwartek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko z pierwszego zdjęcia oglądałem na żywo. Robi bardzo dobre wrażenie, ładna koperta, ładna bransoleta, wszystko centruje jak nie w Seiko. Nie ma się do czego przyczepić. Tylko w tej wersji kolorystycznej moim zdaniem.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce - jesli cos w tych klimatach to Speedmaster od Seiko jest swietny: fajny rozmiar, solidne wykonanie, bardzo ladny projekt.

 

Od siebie zaproponuje VC chrono, niestety nie ma bransolety:

 

https://timeandpassion.pl/produkt/zegarek-vratislavia-conceptum-heritage-chrono-s-14/

 

IMG_0076.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostałem go w łapki i....w sumie krzywizna endlinków zupełnie nie odpowiada krzywiźnie uszu ;) I to nawet nie chodzi o to, że niżej siedzi tak jak miałem np. w OSie. Od dołu też tak sobie. 

 Bransoleta sama w sobie zła nie jest. Nie rzuca się to też aż tak w oczy ale do ideały brakuje :)

 

PXL_20220504_101938804.thumb.jpg.6d528a7dc9bc1cdfc5e4d016f42439ba.jpg

PXL_20220504_102004521.thumb.jpg.fedbd2116dddd14b51f526ce685dd203.jpg

PXL_20220504_102126134.thumb.jpg.0a615af91c4465ec9926f5127999a801.jpg

 

I na łapce - bardzo przyjemny rozmiar :)

 

PXL_20220504_102740932.thumb.jpg.21622382cfffd2c5dc9ccb2f976eec40.jpg

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

@Łukasz_M

Dzięki za zdjęcia i gratuluje nowego nabytku. Twoje zdjęcia potwierdzają moje obawy co do bransolety, seiko odpuszczę.

@Lincoln Six Echo

Nie wiesz czy Rze ma zamiar wznowić produkcję modelu Valour ?

 

 

CrusaderWhite_Braceletcatalogue_1080x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

@Lincoln Six Echo

Nie wiesz czy Rze ma zamiar wznowić produkcję modelu Valour ?

 

Nie wiem, czy będzie dokładnie identyczny design, jak ten na fotce powyżej. Będzie natomiast nowy VALOUR chrono w sierpniu.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używki Citizena Signature. Będzie Pan mega zadowolony. Jest na rynku kilka modeli, które od czasu do czasu pojawiają się na sprzedaż.

F534444C-663E-486F-A67A-CE30DB8BDAAE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.