Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
papa35

Hublot

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

zamierzam kupić ten zegarek:

https://www.chrono24.pl/hublot/hublot-classic-fusion-aerofusion-black--id21752018.htm

przeczytalem trochę negatywnych opinii na temat marki. Czy uważacie ze to zły pomysł?

nie chce Rolexa bo złe mi się kojarzy, myślałem o zenith defy el primero ale na ręce wyglada dużo gorzej, breitlingi, omegi również.

Czy są jakieś rozsądne alternatywy? Chce kupić ten zegarek bo bardzo mi się podoba, to jest główna motywacja. Znacie podobne zegarki?

Edytowane przez papa35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się úblo podoba, to brać i nie pytać tutaj. 😉 Dużą masz łapkę?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Musa19, nie mierzyłem. Różnica w cenie 15tysiecy i dlatego już poza budżetem. Ponadto wydaje mi się ze bransoleta/pasek jest taki sam jak w zwyklym defy a ten element mi się nie podobał. 
 

@mario1971, spora. 100kg, ręka proporcjonalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić Hublota chrono w ceramice, to może przynajmniej bez takiego obciachowego odkrytego mechanizmu. Tu jest z Polski: https://www.chrono24.pl/hublot/hublot-classic-fusion-chronograph-521cm1171rx--id14991934.htm

A z innych marek w dużym rozmiarze polecam Panerai.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, papa35 napisał(-a):

 

@mario1971, spora. 100kg, ręka proporcjonalna

Mam kumpla, 168cm w kapeluszu, chude witki, z "lekką" nadwagą 105kg. Także tego ten. ;) 

 

Ile w nadgarstku pytam. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczająca na ten zegarek. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą Hublotów, mógłbym jedynie powtórzyć popularną, negatywną opinię, że ceny zegarków od nich nie idą w parze z tym co oferują. Chciałbym Ci jednak zwrócić uwagę na walory użytkowe zegarków typu skeleton, tak jak ten. Kłopoty z czytelnością, to ich popularna dolegliwość, tego problemu nawet białe wskazówki na "rozbieganym" tle nie rozwiązują. Zanim się zdecydujesz kup sobie coś taniego o podobnym wyglądzie i przetestuj, jak Ci się będzie używać. Czy przypadkiem smartfon nie będzie dawał odpowiedzi jaka godzina a nie drogi zegarek?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

Jak chcesz kupić Hublota chrono w ceramice, to może przynajmniej bez takiego obciachowego odkrytego mechanizmu.

Skeleton wcale nie jest obciachowy.

Jeżeli zegarek ma robić efekt "wow" to taki desing jest jak najbardziej na miejscu.

1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Czy przypadkiem smartfon nie będzie dawał odpowiedzi jaka godzina a nie drogi zegarek?

A od kiedy to drogie zegarki służą do pokazywania godziny? 😜

 

@papa35

Jeżeli się Hublot podoba to czemu nie.

Oglądałeś Carrery w podobnej stylistyce? Będzie taniej, niektóre będziesz mógł nawet przymierzyć w PL.

Modele z mechanizmem Heuer 01 i 02.

TAG-Heuer-Carrera-Heuer-01-black-ceramic

 

TAG-Heuer-Carrera-Heuer-02-Manufacture-4

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skeleton wcale nie jest obciachowy.
Jeżeli zegarek ma robić efekt "wow" to taki desing jest jak najbardziej na miejscu.
 
No jest efekt "wow", tylko że zachwyt może szybko przeminąć. Moda się zmienia, a klasyczny dizajn jest ponadczasowy. Czytelność takiego skeletona jest jednak nie najlepsza i po pewnym czasie to też może przeszkadzać.
Ja jednak namawiam do przyjrzenia się PAM-om. Jeśli są warunki (odpowiedni nadgarstek), to PAM 422 lub 372 jest mega kozakiem, a efekt "wow" murowany. Ewentualnie jakiś Sub od Paneraia.


f7b990073e4b13c8745e482b6aeea024.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evilym, oglądałem te carrery i znacznie mniej mi się podobały. Ten Hublot tez mi się udało przymierzyć a PL - w Warszawie w kruku. 
Nie wiem czy się z tym zgadzacie, ale wg zdjęcia w niewielkim stopniu oddaja to jak zegarek wyglada na ręce. Pierwotnie myślałem o Hublocie na bransolecie ale na żywo wyglądał słabo, strasznie się świecił w złym tego słowa znaczeniu. 
tak samo zenith primero el defy mocno mnie zawiódł na żywo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podkreślam, że jak Ci się Hublot podoba, to trzeba go kupić a nie patrzeć na zboczone forumowe opinie. 

fbcdcfc0344ccee0457d7641f9375bd5.jpg90ab9b705c072a944fa8092206765f74.jpg

 

 

Postaraj się tylko o dobry rabat, abyś w przypadku ewentualnej odsprzedaży nie musiał chodzić na bosaka. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz podkreślam, że jak Ci się Hublot podoba, to trzeba go kupić a nie patrzeć na zboczone forumowe opinie. 


Mario, tu prawie każdy jest takim zbokiem
Jednych rajcuje Rolex, innych Omega, Panerai albo Hublot. Chociaż trzeba obiektywnie powiedzieć, że tych ostatnich jest stosunkowo mało.
Trzeba najpierw trochę posmakować w różnych "pannach" żeby wiedzieć, która Cię najbardziej kręci. Jak bierzesz pochopnie pierwszą, która zauroczyła, to może się to zakończyć szybkim rozwodem
Dlatego oprócz nagłych płomiennych uczuć, wskazana jest odrobina rozsądku, aczkolwiek rzeczywiście uczucia są najważniejsze.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem tutaj, aby OP dobrze negocjował cenę zakupu. W przypadku zmiany upodobań odsprzedaż będzie mniej bolesna.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Dlatego też napisałem tutaj, aby OP dobrze negocjował cenę zakupu. W przypadku zmiany upodobań odsprzedaż będzie mniej bolesna.

Hublot to nie Rolex. Ty chyba powinieneś wiedzieć to dobrze. Ceny na rynku wtórnym zupełnie inaczej się zachowują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Hublot to nie Rolex. Ty chyba powinieneś wiedzieć to dobrze. Ceny na rynku wtórnym zupełnie inaczej się zachowują. 

Jak kupi na 50% od metki to pewnie za dużo nie straci przy odsprzedaży. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Jak kupi na 50% od metki to pewnie za dużo nie straci przy odsprzedaży. ;)

No właśnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

 
No jest efekt "wow", tylko że zachwyt może szybko przeminąć. Moda się zmienia, a klasyczny dizajn jest ponadczasowy. Czytelność takiego skeletona jest jednak nie najlepsza i po pewnym czasie to też może przeszkadzać.
Ja jednak namawiam do przyjrzenia się PAM-om. Jeśli są warunki (odpowiedni nadgarstek), to PAM 422 lub 372 jest mega kozakiem, a efekt "wow" murowany. Ewentualnie jakiś Sub od Paneraia.

Akurat te PAMy przy Hublocie to takie dziadkowe się wydają 😅

Myślę jakby czytelność i ponadczasowość była tutaj głównym warunkiem do spełnienia, to nie rozmawialibyśmy o tym Hublocie.

 

2 godziny temu, papa35 napisał(-a):

@evilym, oglądałem te carrery i znacznie mniej mi się podobały. Ten Hublot tez mi się udało przymierzyć a PL - w Warszawie w kruku. 
Nie wiem czy się z tym zgadzacie, ale wg zdjęcia w niewielkim stopniu oddaja to jak zegarek wyglada na ręce. Pierwotnie myślałem o Hublocie na bransolecie ale na żywo wyglądał słabo, strasznie się świecił w złym tego słowa znaczeniu. 
tak samo zenith primero el defy mocno mnie zawiódł na żywo.  

Jeżeli Hublot na żywo zrobił na Tobie najlepsze wrażenie to nie wiem czy znajdziesz godną alternatywę.

Taki ML jeszcze mi przyszedł do głowy

Maurice-Lacroix-Aikon-Chronograph-Skelet

 

Albo Oris (ale bez chrono)

67815282_2487479244648731_79219298458927

 

A dalej to już tylko Bvlgari  😁

Bulgari-Octo-Finissimo-Ceramic-Skeleton-

 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jeszcze raz podkreślam, że jak Ci się Hublot podoba, to trzeba go kupić a nie patrzeć na zboczone forumowe opinie. 

Zgadzam się 👍


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie znalazłem używkę w dobrej cenie, dodatkowo kupię bezpośrednio zamiast przez chrono wiec oszczędzę na prowizji. cena ostateczna będzie 25% poniżej najtańszego nowego na chrono i jakieś 40% taniej niż w kurku mimo ze zegarek jest nadal na gwarancji. 
Mam możliwość sprawdzenia autentyczności na miejscu wiec wydaje się to być opcja na ktorej nie powinienem dużo stracić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na foty!👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2022 o 16:57, papa35 napisał(-a):

Cześć,

zamierzam kupić ten zegarek:

https://www.chrono24.pl/hublot/hublot-classic-fusion-aerofusion-black--id21752018.htm

przeczytalem trochę negatywnych opinii na temat marki. Czy uważacie ze to zły pomysł?

nie chce Rolexa bo złe mi się kojarzy, myślałem o zenith defy el primero ale na ręce wyglada dużo gorzej, breitlingi, omegi również.

Czy są jakieś rozsądne alternatywy? Chce kupić ten zegarek bo bardzo mi się podoba, to jest główna motywacja. Znacie podobne zegarki?

 

Porownujac do innych marek w podobnej cenie to nie jest zle z Hublot, daje to rade. Podoba sie to kupuj.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak już koledzy wczesniej pisali - jeśli się bardzo podoba (mnie też ten model bardzo się podoba) i do tego masz dobrą cenę to brać, nie zastanawiać się. Opinie na forach i w świecie internetu mają różną historię i podstawy, teraz jest moda na hejtowanie Hublota, ale przecież to solidnie wykonane zegarki o ciekawym wyglądzie. Rzeczywiście ceny metkowe mogą być trochę przeszacowane, ale ja zawsze mówię, że towar jest wart tyle, ile ktoś chce zań zapłacić.

 

Z czytelnością szkieletów bywa różnie, są pełne szkielety dobrze czytelne, i quasi szkielety nieczytelne (sam byłem posiadaczem takowej Omegi). Jeśli chodzi o odczytywanie godziny - tutaj niestety jestem w mniejszości korzystającej z zegarków, nie telefonów, więc dla wielu jednak czytelność może mieć znaczenie ;). W tym Hublocie wskazówki godzinowa i minutowa wydają być się dobrze odbijające światło, więc w teorii powinno być OK.

 

Przy cenie o której piszesz i wyglądzie, który Ci przypasował nie ma co dyskutować.

 

Tylko poprosimy o fotki - bez zdjęcia zakup nie miał miejsca :D 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.