Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TomG80

Master of G na wakacjach - Wy wybieracie, który.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ostatni dzień z GPW

Na plus:

- dobra luma

- świetne "płynne podświetlenie"

- wygodny pasek

- ciekawy design 

- szafir

- odczuwalna waga

Na minus:

- dość "wymagająca" obsługa funkcji

- nic innego nie zauważyłem 

Podsumowując świetny zegar który mimo sporych rozmiarów dobrze leży na nadgarstku. Nie jest to jednak zegarek dla mnie, ale może to tylko kwestia czasu potrzebnego na przyzwyczajenie się do obsługi. Właśnie tylko mało intuicyjna obsługa trochę zniechęcała mnie do zabawy nim. Samo noszenie sprawia jednak dużo frajdy(czuć i widać, że to nie ga100😀 czy inne mega popularne G) 

Dziękuję Tomkowi za inicjatywę i zaufanie. Każdy kto pytał czy mam nowy zegarek, po usłyszeniu opowieści o "G na wakacjach" był w szoku, że w zasadzie obcy sobie ludzie potrafią robić takie akcje. To bardzo krzepiące w dzisiejszych czasach.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam całe forum. 

Postaram się jeszcze dziś zanieść zegarek do paczkomatu

20221023_152312-01.jpeg

20221023_152517-01.jpeg

20221023_153456-01.jpeg

20221023_153531-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuję się do wizyty gościa i oglądam o nim filmy.

Ciekawa konstrukcja :

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik dotarł do mnie. 

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. 

Wielkością jest podobny do GWG 1000, dobrze układa się na nadgarstku.

Jest cięższy od Mudmastera. 

Super jest niebieski pierścień z miastami i końcówki wskazówek.

Była szybka regulacja z satelitami i idzie tak jak jego dwaj koledzy.

 

 

 

 

20221025_150135.jpg

20221025_150335.jpg

20221025_150601.jpg

20221025_150654.jpg

Edytowane przez MariuszA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem podziękować Tomkowi za możliwość pomacania. Jak już wcześniej było niejednokrotnie pisane zegar naprawdę duży. Jednak się zsię na ręce dobrze a mam około 17,5 cm w nadgarstku. 

Udało mi się zrobić jedną porównawczą fotę 

20221011-225302.jpg 

 

 

Jednak nie zdecydowałbym się na zakup. Dla mnie G może być dużym zegarkiem. Jednak on jest monstrualny. Niech cieszy Tomka jak najdłużej. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zapakować GPW do paczki i odesłać go do Tomka.

Marnotrawny zegar wraca do właściciela. 😁

Bedzie mi przykro rozstawać się z nim, przyzwyczaiłem się do niego i widziałbym Gravitymastera u siebie.

Kilka moich przemyśleń o GPW:

- jest spory ale nie przytłacza rozmiarem, dobrze układał mi się na nadgarstku, brakuje "skrzydełek" przy pasku,

- czuć jakość wykonania

- czuć jego wagę, w porównaniu do GWG1000 to zawodnik z wyższej kategorii wagowej,

- bardzo dobra czytelność wskazania godziny,

- rewelacyjnie synchronizuje się po radiu (nie ma znaczenia jak leży w nocy, zawsze łapie sygnał, GWG1000 tylko w pozycji "pionowej" synchronizuje się u mnie)

- GPS, tę funkcję powinny mieć wszystkie "poważne" G-Shock-i,

- Podoba mi się dekiel z grawerem,

- w porównaniu do GWG1000 jest mega śpiochem, rano musi być sporo światła żeby sekundnik ruszył. Możliwe, że jest to spowodowane mniejszą powierzchnią panela słonecznego w GPW. Nie ma też czujnika ruchu/położenia i noszenie nie powoduje wybudzania go w nocy.

- fajna koronka

Wielkie podziękowania dla Tomka za możliwość obcowania z tym zegarkiem.

 

 

 

 

20221031_100936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił z objazdówki cały i zdrowy. Dziś oczywiście po ponad 3 miesiącach przerwy wskoczył na nadgarstek. e00516907c01ed7a39962f31a6913bed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak szczęśliwie zegarek zakończył swoje podróże, to klamrą niech będzie, z mojej strony, gorące podziękowanie - @TomG80 pełen szacunek za zaufanie i sprawienie ogromnej frajdy.

 

A skoro to zakończenie, to nie może obejść się bez wzniesienia toastów i podlaskiego akcentu - GPW i trochę mocy :

 

b8e172f284a720e0med.jpg

 

40a461ac491721ddmed.jpg

 

8f1a1ac79c649fbbmed.jpg

 

 

Ps. @TomG80, zapraszam, gorące zaproszenie na "polaków rozmowy o zegarkach" ;), jeżeli będziesz w okolicy Białegostoku ( wystarczy wcześniej jakieś PW, dogramy szczegóły ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Topaz napisał(-a):

Skoro tak szczęśliwie zegarek zakończył swoje podróże, to klamrą niech będzie, z mojej strony, gorące podziękowanie - @TomG80 pełen szacunek za zaufanie i sprawienie ogromnej frajdy.

 

A skoro to zakończenie, to nie może obejść się bez wzniesienia toastów i podlaskiego akcentu - GPW i trochę mocy :

 

b8e172f284a720e0med.jpg

 

40a461ac491721ddmed.jpg

 

8f1a1ac79c649fbbmed.jpg

 

 

Ps. @TomG80, zapraszam, gorące zaproszenie na "polaków rozmowy o zegarkach" ;), jeżeli będziesz w okolicy Białegostoku ( wystarczy wcześniej jakieś PW, dogramy szczegóły ) 

Z wielką rozkoszą skosztowałbym takie napitki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Topaz napisał(-a):

Skoro tak szczęśliwie zegarek zakończył swoje podróże, to klamrą niech będzie, z mojej strony, gorące podziękowanie - @TomG80 pełen szacunek za zaufanie i sprawienie ogromnej frajdy.

 

A skoro to zakończenie, to nie może obejść się bez wzniesienia toastów i podlaskiego akcentu - GPW i trochę mocy :

 

Ps. @TomG80, zapraszam, gorące zaproszenie na "polaków rozmowy o zegarkach" ;), jeżeli będziesz w okolicy Białegostoku ( wystarczy wcześniej jakieś PW, dogramy szczegóły ) 

He, he, dziękuję bardzo, ale obawiam się, że moja głowa mogłaby nie podołać wyzwaniu. Niemniej doceniam propozycję. W wakacje byłem w Białymstoku, ale autem i z rodzicami na objazdówce, także byłoby ciężko niestety się sponiewierać zacnym napitkiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.