Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
nix

Paski skórzane - handmade by NiX

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam na sprzedaż kilka pasków wykonanych przeze mnie. Są to wyroby postałe w ostatnim czasie, w trakcie nauki tego trudnego rzemiosła. Nie były nigdy noszone i zakładane. Każdy z pasków posiada jakieś niedociągnięcia, delikatnie krzywe/nierówne przeszycia, delikatne skazy na licu powstałe w trakcie tworzenia, itp. Nie powinno nic wpływać na użytkowanie.

Gdyby się komuś pasek rozpadł przy normalnym użytkowaniu - kolejny dostarczę za darmo! Ważny na tym etapie jest dla mnie feedback od użytkowników!!! Samo pokazanie zdjęć to za mało, ważne jak się sprawdzają w użytkowaniu.
Cel sprzedaży - zakup kolejnych skórek itd. wiadomo 😉

Do każdego paska mogę dołożyć klamerkę w stylu panerai pre-v (żaden hi-end, normalna na teleskopach) - dodatkowo do paska 20 PLN. Wysyłka najchętniej paczkomat - 15 pln lub inna wybrana przez kupującego. 

W razie pytań, prośby o dodatkowe zdjęcia, itp. proszę na priv. 

Mam nadzieję, że ktoś się kusi 😉 Kupować zanim się nauczę! 🙂

Pisać, negocjować, kupować, najlepiej kilka - tańsza przesyłka 😉

Zapraszam!

 

1. Skóra crazy horse, szerokość 20mm, grubość 3.2-3.4 mm. Krawędzie - delikaty burnishing. Prosty pasek, generalnie jestem zadowolony, może z czasem się fajnie zestarzeje. Cena: 35pln SPRZEDANE

2. Skóra bydlęca, farbowana Fiebings - mahoń, szerokość 22mm, grubość 3.6-3.8 mm. Krawędzie nie wykańczane. Fajny, mnie się podoba, na żywo kolor lepszy, może być fajna patyna. Cena: 50pln SPRZEDANE

3. Skóra bydlęca, szerokość 22mm, grubość 2.9-3.1mm. Krawędzie - delikaty burnishing. Mogę dodać jakieś przeszycia przy teleskopach, ale nie powinien się rozpadać 😉 Cena: 35pln SPRZEDANE

4. Skóra bydlęca, farbowana Fiebings - mahoń, ale test z PALC'em i wyszedł ciekawszy efekt.Szerokość 22mm, grubość 4.1-4.3mm. Krawędzie nie wykończone. Uważam, że wyszedł mi fajnie, solidnie, kolor na żywo ciekawszy, może fajnie się zestarzeć. Cena: 60pln SPRZEDANE

5. Skóra bydlęca, farbowana Fiebings - czekoladowy kolor, szerokość 20mm, grubość 4.1-4.3mm. Krawędzie nie wykończone. Też całkiem fajny, surowy, solidny! Cena: 55pln SPRZEDANE

6. Skóra bydlęca, farbowana Fiebings - mahoń. Szerokość 20mm, grubość 3.0-3.2mm. Krawędzie nie wykończone. Cieńszy pasek, do lżejszych zegarków. Cena: 40pln SPRZEDANE

7. Skóra koniakowa, vachetta. Szerokość 20mm, grubość 2.9-3.1mm. Krawędzie lekki burnishing. Z początków produkcji, do lżejszego zegarka. Skóra sztywniejsza, ze względu na lico, ale wyrobi się (mam na jednym zegarku założoną). Cena: 30pln

8. Skóra bydlęca, farbowanie Fiebings - czekoladowy kolor. Szerokość 20mm, grubość 3.0-3.2mm. Krawędzie nie wykończone. Surowy, solidny, może fajnie się zestarzeć. Cena: 40pln

9. Skóra bydlęca, szerokość 22mm, grubość 3.8-4.0mm. Na gruby nadgarstek - proszę zerknoć na długości. Mogę dodać jakieś przeszycie. Krawędzie lekki burnishing. Zabezpieczony PALC'em. Powinien ładnie się starzeć. Cena: 40pln

10. Skóra bydlęca, zabezpieczona mink oil. Szerokość 20mm, grubość 2.7-2.9mm. Dziwnie wybiłem dziurki 🙂 Bez klamerki (z klamerką + 15PLN).  Cena: 30pln

11. Skóra vachetta, przetarta, żeby uzyskać efekt starości. Szerokość 22mm, grubość 3.1mm, przy teleskopach 5.8mm. Krawędzie lekki burnishing. Już teraz ma fajny efekt starości. Bez klamerki (klamerka do zbych'a + 25pln). Cena: 40pln

12. Skóra vachetta. Szrokość 20mm, grubość 2.7-2.8mm. Do lżejszego zegarka. Bez klamerki (klamerka +15pln). Cena: 30pln SPRZEDANE

 

1-3-front.jpg

1-3-back.jpg

4-6-front.jpg

4-6-back.jpg

7-9-front.jpg

7-9-back.jpg

10-12-front.jpg

10-12-back.jpg

Edytowane przez nix

nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.