Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
FranzMaurer

Orient do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

 
Dobry mechanizm, szafirowe szkło, WR50, nakładane indeksy, tarcza ze szlifem słonecznym. Jest OK. Bransoleta wciąż z blaszkowym zapięciem i endlinkami, ale same ogniwa wyglądają na pełne.
Średnica 42mm razem z wąską lunetą będą robiły na nadgarstku wrażenie sporego zegarka, ale jak widzę lubisz większe niż mniejsze zegarki, więc to sprawa osobistych preferencji. Ładny, elegancki zegarek. Będzie też ładnie wyglądał na skórzanym pasku. Chyba nawet ładniej niż na bransolecie.
Przy takiej obniżce ceny upewnij się, czy to nie jest jakiś zegarek używany, ze zwrotów itp... (od razu poznasz po braku folii zabezpieczających na bransolecie i na zapięciu, po ryskach na polerowanej kopercie, itp...) W razie czego, przy zakupie przez internet masz prawo do zwrotu, ale lepiej się wcześniej dopytać i upewnić, żeby potem nie było wątpliwości.
 
obraz.png.426ce69a89cae4ee4761f09b5e8b7be1.png
@Funky_Koval

Ale mi się poszczęściło! na stronie zegarki.net ten zegarek kosztował 1100zł. Patrzę niżej pisze, że można negocjować cenę no to napisałem do nich, że ten sam zegarek tylko z czarnym cyferblatem jest w cenie 855zł na ich stronie i zaproponowałem cenę 850zł za ten z białym cyferblatem ku mojemu zdziwieniu po 40min dostałem wiadomość, że zgadzają się na moją cenę byłem w szoku :D od razu zegareczek zamówiony i jestem spokojniejszy, że to jednak idzie z Polski, a nie zza granicy. Dziękuję Wam wszystkim za zaoferowaną pomoc ! Zawołam Was jak do mnie dotrze te cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):

@Funky_Koval

Ale mi się poszczęściło! na stronie zegarki.net ten zegarek kosztował 1100zł. Patrzę niżej pisze, że można negocjować cenę no to napisałem do nich, że ten sam zegarek tylko z czarnym cyferblatem jest w cenie 855zł na ich stronie i zaproponowałem cenę 850zł za ten z białym cyferblatem ku mojemu zdziwieniu po 40min dostałem wiadomość, że zgadzają się na moją cenę byłem w szoku :D od razu zegareczek zamówiony i jestem spokojniejszy, że to jednak idzie z Polski, a nie zza granicy. Dziękuję Wam wszystkim za zaoferowaną pomoc ! Zawołam Was jak do mnie dotrze te cudo :)

No i pysznie :D to trafiłeś dobry deal :D pochwal się zdjęciem tutaj w wątku jak dotrze pojutrze czy kiedy :D

A, i zapraszamy do kółeczka wielbicieli zegarków mechanicznych :D Zobaczymy czy złapiesz bakcyla ;) 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile @Funky_Koval

 

Przyszło cudo :) piekny zegarek i dobrze leży na moim nadgarstku ! :D

Zegarek przyszedł bez folii na kopercie ale żadnych rys nie ma. Folia była za to dekielku, na bransolecie był mały kawałek folii mającej 4cm. To jest reguła, że nowy zegarek powinien być cały w folii czy jak to wygląda?. Mój przyszedł tak jak opisałem wyżej no ale żadnych rysek nie ma. Jedynie na zapięciu od spodu jest takie coś ale tego nie widać aż tak, a jak się założy zegarek na rękę to już wcale. Niżej zdjęcia. Co o tym myślicie ? 

 

https://www11.zippyshare.com/i/5GCuj1Z4/24477/IMG_20220525_123545.jpg

 

https://www51.zippyshare.com/i/exb13seT/10484/IMG_20220525_125317.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):

@Perpetuum Mobile @Funky_Koval

 

Przyszło cudo :) piekny zegarek i dobrze leży na moim nadgarstku ! :D

Zegarek przyszedł bez folii na kopercie ale żadnych rys nie ma. Folia była za to dekielku, na bransolecie był mały kawałek folii mającej 4cm. To jest reguła, że nowy zegarek powinien być cały w folii czy jak to wygląda?. Mój przyszedł tak jak opisałem wyżej no ale żadnych rysek nie ma. Jedynie na zapięciu od spodu jest takie coś ale tego nie widać aż tak, a jak się założy zegarek na rękę to już wcale. Niżej zdjęcia. Co o tym myślicie ? 

 

https://www11.zippyshare.com/i/5GCuj1Z4/24477/IMG_20220525_123545.jpg

 

https://www51.zippyshare.com/i/exb13seT/10484/IMG_20220525_125317.jpg

 

 

Ciesze się, że sie podoba :) folii nie ma bo moze ktos go przymierzal i odesłał. Nie ma co sie martwić, jak nie jest porysowany, nie ma śladów użytkowania to nos smialo. Na zapięciu ślad to normalne tam metal styka się przecież z metalem.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bransolety, zapięcia, koperty i szkła są zabezpieczane foliami. Ten zegarek może stał na ekspozycji i był przymierzany, albo ktoś rozmyślił się po zakupie i odesłał. Stąd pewnie tak duży rabat.

Jeżeli nie jest poniszczony i działa prawidłowo, to zrobiłeś dobry interes. Po kilku dniach na nadgarstku i tak złapałby jakieś ryski, a tak to jesteś kilka stówek do przodu. Niech dobrze się nosi i niech cieszy przez długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, FranzMaurer napisał(-a):

@Funky_Koval @Perpetuum Mobile  Super, dziękuje bardzo za uspokojenie mnie pod tym względem :) w sumie racja nie ma co patrzeć na takie pierdoły ważne, że działa i pięknie wygląda. Jeszcze raz dziękuje Panowie :)

No to zapraszamy do pochwalenia się:

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.