Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Avelyn

Zegarek na prezent do 5.5k

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Avelyn napisał(-a):

Witam, 

Szukam zegarka na prezent dla meza. Spodobal mi sie ten: Edox La Grande Lune Automatic / Edox / Zegarki / Apart  ale poczytalam, ze Edoxy w Aparcie maja mocno podbita cene wzgledem jakosci.

Czy moglby ktos polecic cos podobnego, w budzecie do 5500zl? 

Tu masz zdecydowanie taniej: https://kraff.pl/zegarki-edox/8483-edox-les-vauberts-la-grande-lune-automatic-80505-3-buir.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=7ca1b94a-ee85-cdc1-7dbd-7b422635e039 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Avelyn napisał(-a):

 

O, super, dzieki bardzo!

U Kolegi @Perpetuum Mobile oferta zagraniczna jeszcze korzystniejsza. Wg aktualnego kursu cena na poziomie 3070 zł. 

Warto skorzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 24.05.2022 o 15:33, Avelyn napisał(-a):

Witam, 

Szukam zegarka na prezent dla meza. Spodobal mi sie ten: Edox La Grande Lune Automatic / Edox / Zegarki / Apart  ale poczytalam, ze Edoxy w Aparcie maja mocno podbita cene wzgledem jakosci.

Czy moglby ktos polecic cos podobnego, w budzecie do 5500zl? 

Jeżeli się Pani zdecyduje na tego Edoxa proponuję kupić jednak srebrną tarczę. Być może Koledzy mnie obsztorcują, ale w moim przekonaniu srebrna/biała tarcza i niebieskie wskazówki są klasycznym i doskonałym połączeniem.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Jeżeli się Pani zdecyduje na tego Edoxa proponuję kupić jednak srebrną tarczę. Być może Koledzy mnie obsztorcują, ale w moim przekonaniu srebrna tarcza i niebieskie wskazówki są klasycznym i doskonałym połączeniem.

Jeżeli to ma być zegarek tzw. podstawowy, to biała tarcza zdecydowanie na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Autor1984 said:

Jeżeli się Pani zdecyduje na tego Edoxa proponuję kupić jednak srebrną tarczę. Być może Koledzy mnie obsztorcują, ale w moim przekonaniu srebrna/biała tarcza i niebieskie wskazówki są klasycznym i doskonałym połączeniem.

 

Rozwazalam, mi tez sie bardziej podoba wersja ze srebrna tarcza, ale maz do tej pory wspominal, ze najbardziej podobaja mu sie granatowe tarcze, a chcialabym jak najbardziej trafic w jego gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Avelyn napisał(-a):

 

Rozwazalam, mi tez sie bardziej podoba wersja ze srebrna tarcza, ale maz do tej pory wspominal, ze najbardziej podobaja mu sie granatowe tarcze, a chcialabym jak najbardziej trafic w jego gust

Pewnie następny będzie z białą. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Avelyn napisał(-a):

 

Rozwazalam, mi tez sie bardziej podoba wersja ze srebrna tarcza, ale maz do tej pory wspominal, ze najbardziej podobaja mu sie granatowe tarcze, a chcialabym jak najbardziej trafic w jego gust

A czy sugerował jaki to ma być rodzaj zegarka? Elegancki, sportowy, na co dzień? I czy już posiada jakąś kolekcję zegarków?

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Autor1984 said:

A czy sugerował jaki to ma być rodzaj zegarka? Elegancki, sportowy, na co dzień? I czy już posiada jakąś kolekcję zegarków?

 


Będzie w zasadzie pierwszym w kolekcji - posiada jeden, który dostał w prezencie od rodziny, ale mu się nie podoba (dodałam zdjęcie).

Z tego, co udało mi się ustalić:

- elegancki

- skórzany pasek

- granatowa i prosta tarcza (jak najmniej dodatkowych wskaźników)

- klasyczny

 

80A13C80-2E6B-4673-95D7-B7A740C9DA3A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Avelyn napisał(-a):


Będzie w zasadzie pierwszym w kolekcji - posiada jeden, który dostał w prezencie od rodziny, ale mu się nie podoba (dodałam zdjęcie).

Z tego, co udało mi się ustalić:

- elegancki

- skórzany pasek

- granatowa i prosta tarcza (jak najmniej dodatkowych wskaźników)

- klasyczny

 

  Szanowna Pani, zdecydowanie nie szukałbym zegarka do stroju formalnego. Ze względu na fakt, iż Małżonek niechętnie chce nosić prezent, który otrzymał, będzie miał tak na prawdę pierwszy i jedyny zegarek. A w budżecie, który Pani określiła można spełnić większość kryteriów i finalnie mieć bardzo dobry produkt, uznanej firmy. Pierwsza myśl to Longines Conquest, naturalnie z mechanizmem automatycznym, występuje również z kwarcowym...

Zegarek jest dosyć masywny i ma sporą koronkę co gryzie się ze strojem eleganckim, jednakże tak jak wspomniałem będzie to w zasadzie jedyny zegarek, który mąż będzie posiadał, przynajmniej taki, który na pewno będzie chciał nosić i w moim przekonaniu można go bez skrępowania założyć do garnituru, stroju swobodnego, sportowego, można się w nim wykąpać, a ze względu na cechy również z nim nurkować.

Bardzo istotna sprawa, zegarek występuje w trzech wariantach wielkości koperty: 39, 41, 43 - w przypadku ewentualnego wyboru proszę go dobrze dopasować.

Zegarek można nabyć również z bransoletą. Kolory tarczy: niebieska, czarna, srebrna.

1515549074_LonginesConquest.thumb.jpg.428c5284ec18c1c44725168c2c018ea9.jpg

https://www.longines.com/pl/zegarek-conquest-l3-778-4-96-0

Podany link w referencji 778 odnosi się do największego rozmiaru.

 

https://zegarkistrojny.pl/pl/n/56

W powyższym linku kilka wskazówek jak dobrać wielkość zegarka.

Proszę wybaczyć składnie, to zapewne wpływ późnej pory.

Proszę również pamiętać, iż jest to tylko i wyłącznie moja sugestia, która niekoniecznie może przypaść Mężowi do gustu.

 

Dobrej nocy!

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Conquest to świetna propozycja na zegarek do noszenia na codzień. Do jeansów i stroju casualowego doskonały. Do nieco bardziej formalnego stroju już niekoniecznie. Szczególnie na bransolecie.
Natomiast jeżeli mąż na codzień pracuje właśnie w stroju nieco bardziej formalnym, to z modeli nieco bardziej eleganckich mogę polecić poniższego Eposa:
https://wkruk.pl/zegarki/zegarek-epos-originale-9
W Kruku można negocjować cenę i po wizycie w salonie, dla zdecydowanego klienta na pewno do około 5 kPLN uda się zejść. Sam mam ten zegarek i na codzień do pracy w połączeniu z koszulą z mankietem i z marynarka jest doskonały. Ma piękne, wypukłe szafirowe szkło a w środku szwajcarski, zdobiony mechanizm, widoczny przez przeszklony dekiel. Granatowy kolor tarczy ze szlifem słonecznym jest hipnotyzujący. Warto zobaczyć na żywo w salonie. Ten Epos jest zbliżony stylistycznie do prezentowanego wcześniej Edoxa, ale jest nieco mniejszy (40mm) i nie ma komplikacji fazy księżyca (która raczej rzadko się komuś na codzień przydaje).
 
obraz.thumb.png.38bfb228570cba85b1145ffc27cb8b9c.png

U mnie wczoraj na ręce wyglądał tak:

2a8c392fa747b4b4022cc75315e164cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Avelynwspomniany przez Kolegę @Perpetuum MobileEpos Originale będzie na pewno zegarkiem odpowiedniejszym do stroju formalnego, jak zresztą wspomniał. Moja sugestia jest natomiast taka, że na naszym forum jest dystrybutor marki Epos, to Pan Paweł, na forum pod nickiem @TIK TAKu m.in. którego zaopatruję się na bieżąco w zegarki, Pan Paweł jest elastycznym człowiekiem, więc będę na pewno czynił to nadal. Gdyby ukazany model przypadł Pani do gustu proponuję się z nim skontaktować. Na pewno dojdziecie do konsensusu.

 

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.